Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Byłam na poczcie z tymi avizo...nie wiem po co oni wysyłają polecone...:/ to tylko gadżety a raczej więcej makulatury niż gadżetów. Jeden list był od SDPL -sama makulatura i od Citroena - ołówek i pognieciony plakat( eh ta poczta...) Buziaczki- zyczę pełnych skrzynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasza-do gejek
jaki jest e-maila do dolce gabbana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lindsay
gejek , z jakiej strony dostales dolce gabbana? lub z jakiego e-maila????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idea i era nie maja gadzetow :// ehh .. a ja mam tylko 2 smycze , z GE money bank i tego GTL :(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, teraz tu zaglądam rzadko, więc za bardzo nie jestem w temacie, ale z tego, co wiemLACOSTE wysyła kartki zapachowe, a nie próbki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sprubuj wyslac do milki, tchibo, wedla, wawela :] wejdz na strone www.zielona-gora.pl i poszujak emaila do urzedu miasta i popros o gadzety :) tak samo np. do www.szczecin.pl i np. www.lodz.pl i www.wroclaw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyssia
a z tych rużnych miast to sie dostaje w kopetcie do skrzynki, czy na poczte czeba iść??? A..i za przesyłkę oni płacą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Martysssi
temat dyskusji sie zwie "Próbki, gadżety, free PART 2 " wiec to co przysyłają jest FREE-za darmo. Nie byłoby tu takiego szumu o to gdybysmy musialy za przesyłkę płacic, trzeba dziewczynie w koncu wytłumaczyc :) acha i co za różnica czy do skrzynki czy na poczte, zreszta jak bedziesz musiala isc na poczte to przeważnie znaczy ze przyszła jakas większa paczka :) no ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyssia
ello dziewczyny!!!!!! ;-)) ...........ide na kolacje.............narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ank a
samcznego martysia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj dostałam paczuszkę dla maluszka, chociaż kota osobiście nie posiadam- chciałam zrobić niespodziankę kocurkom dziadka jak pojadę do niego na weekend :P Myszkę dałam bratu (w końcu zawsze chciał mieć zwierzątko) :) Teraz zawraca mi głowę czy myszki mają fioletowe futerko, co jedzą i czy można je wyprowadzać na spacer... Wysiadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. jestem tutaj nowa mam nadzieje zem nie przygraniecie,przeczytalam caly ten wasz topik mam nadzieje ze pozwolicie mi tu dolaczyc i sie wypowiadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klemenia jesli chodzli o kulke to dopiero dostalas potwierdzenie zaloenia konta a za jakis czas jak Cie wylosuja do testu to Cie o tym poinformuja i napisali w tym e-mailu ze zostalam wybrana i ze wysla e-maila z powiadomieniem o wyslaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szalonaaneczka co sie glupio pytasz bedziesz chciala byc to bedziesz i bedziesz pisac proste :/ moze mamy jeszcze Cie prosic o to zebys byla i dziekowac ze jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szalonaaneczka co sie glupio pytasz bedziesz chciala byc to bedziesz i bedziesz pisac proste :/ moze mamy jeszcze Cie prosic o to zebys byla i dziekowac ze jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ank a
szalonaaneczka witaj i się zadomow ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wyslalam meila z prosba o probki pokarmy dla chomikow z firmy \"Tropical\" Maja tez pokarmy dla papug, swinek morskich, chyba rybek i czegos jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×