Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Basiulka witaj znowu ;-) czytaj czytaj ,ciekawie było ;-) p;sztyn nie wysyła mi odpisali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyssia
Cze dziewczyny!!! Czy gadżety typu kubki, koszulki, płyty CD są za friko??? I jeśli przysyłają, to oni płacą za przesyłkę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga8207
Dzisiaj pozytyw od Hipp-a i czekam na "listke" :):;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyssia
Jakie firmy przysyłają gadżety??? Czy to jest za darmo??? Co przysyłają z liptona????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyssia
Heej dziewczyny! Co się z wami dzieje??? :-o Ja narazie czekam na listusia, mój blok jest ostatni.... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyssia
..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh kobieto nie stresuj sie widocznie nikogo nie ma skoro nikt nic nie pisze ,apropos bloków moj tez ostatani hehe . . . kwestia przyzwyczajenia,\" ostatani będą pierwszymi\" :D lol coś mam dzisiaj dziwnie 🌼 pozdro for all :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ank a
cz ja dostałam dziś próbki kremu info@celestedestate.com ale pisałam po angielsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Martyssia
gadżety typu kubki, koszulki, płyty CD to tu baaaaaardzo zadko ktokolwiek dostał, raczej długopisy pocztówki smycz podkładka ale to zalezy komu co wysyłają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny u mnie dziś tylko -- Z miasta Borek wielkopolski - pocztówki 4 i długopis no ale dobre i to ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja :) Ja dzisiaj wstałam o 7.00 i oczy mnie bolą :P A przed chwilą skończyłam jeść jajecznicę własnej roboty i muszę powiedzieć że była pyszna :P A \"moja\" listwoman \"kursuje\" u mnie ok. 14.30-15.00 więc... też raczej jako ostatnia... A wczoraj przyszedł polecony i mówi: Teraz ty przejmujesz pałeczkę po tacie? :P Bo on z Allegro zamawia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa-Gorzów
hej, dziewczyny, wczoraj dostałam śliczną paczuszkę od producenta perfum (i nie tylko) Yohji Yamamomoto, a w niej po 2 próbki perfum dla mnie i dla mojego mena zapakowane w super exclusiev kosmetyczkę. A i zapach mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z biomarisu te próbki sa okropne i smierdzą;/ w koncu to algi blee, szame nei wysyła: Witam W odpowiedzi na zapytanie informuję, że może Pani zdobyć taki gadżet w jednym z naszych sklepów lub w sklepie internetowym (www.szame.pl) dokonując zakupów powyżej kwoty 100 zł. Korfantów tez nie wysyła bo im braklo i beda miec po nowym roku :D:D Czekam na listka a potem jade do fryzjera nareszcie sie spiełam:D:D AA dostaje maile od jakiegoś simona żebym mu podała nowy adres forum bo to na którym siedzi mu sie znudziło, dostał tez ktoś od niego bo nie wiem co to za typ;/ Lecem, jak cos bedzie to sie odezwe Buziaki dla wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe dlaczego
nie ma stałych starych heh forumowiczek (Brawurka, Hellolka(vel. Ahti) Ivy Queen,Sandra, Christina, itd.) ??Wtedy to był klimat,a teraz jest tak jakby bez płciowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyssia
Witam ponownie!! Widzę, że już się trochę rozkręciłyście! Czy może mi ktoś powiedzieć, co przysyłją z liptona??? A i jeszcze: z czego przysyłją np. długopisy, podkładki pod mysz, foldery i naklejki??? Ja pisałam do paru firm np. citroen i mi pisali, że nie wysyłają, a wy wszystkie piszeci, że dostajecie. A ja tak grzecznie pytam i proszę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczka...
Cześć :) Śledzzę ten topik od dłuższego czasu i postanowiłąm sie odezwać :) Moje zdobycze: -smycz, przypinka i mapa od Ponieca -2 płyty i przypinka od Zielonej Góry -naklejki o ochronie zwierząt -i dzisaij przyszły 2 avizo...ciekawe co to :D Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczka...
zaczerniłąm się,żeby nikt się po mnie nie podszywał :) Jestem czarna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczka...
Dupa! Zarezerwowałam nick,ale nie jestem czarna! Co mam zrobić? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukiwaczko a wpisujesz haslo gdy piszesz posta ?? kurde nie wiem jak ci pomic, ja nie mialam z tym nigdy problemow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ide teraz poleżakować, a gdzies po 15 przyjdzie listek .heh jak bede miec nowe zdobycze to sie pochwale co i jak. heh 3majcie sie cmoki 😘😘 milego poludnia życze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjaaaaaaaaaaaaaa
Ja dzisiaj dostałam dwie paczki: - z ziaji drugi raz - z lublina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjaaaaaaaaaaaaaa
możecie mi powiedzieć jak się rezerwuje nick z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×