Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość Hp - plakaty z Barcelony
Pamieta któras z was adres do tych plakatów HP? wiem, że gdzies były, ale chyba na starym forum jeszcze i nie mogę ich znaleźc :( :( :( A ta książka a projektami o którą pytacie to "Domy w stylu". www.domywstylu.pl . Bardzo ładna, warto zamówic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie nie pamiętam skąd wziełam ten adres z Hp, ale jakiś czas temu przeleciałam stare forum i go tam nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie listek dziś skromniutko -Andrychów - 3 pocztówki, folder - Siemianowice Śląskie - 2 pocztówki, folder i przypinka :) Ide szukac na netka cosik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neostrada_plus
No widzę ,że u was wszystkich z andryhcowa u mnie też mapa, pocztówka,katolog ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki laski za adresik i dzięki Lady_stokrotka21 za kiss:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja dostałam z DERMIKI 4 próbki!!ale 2 rozlane i się PAPA zrobiła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neostrada_plus
Miasta,które przysyłają,albo też przysyłali,czyli "pewniaki"(osobiście nie mnie) -Andrychów -Warszawa -Jawor Psl napisało mi,że mam się zgłosić po wyborach..buhaha..myślałam,ze padnę z tego ;-)No ale cóż, biadaki-nie stać ich pewnie teraz na znaczek-wszystko wydali an kampanie reklamową ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka! Własnmie dostałam emaila od BMW =) Napisali ze mam sie gdzies tam zglosic zeby dostać... Myślą ze mi sie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neostrada_plus
te stronki już pewnie były podane gdzieś,ale podam jeszcze raz, bo pełno nowych osób sie pojawia także może sie przyda ; - ) http://tyitwojdom.pl/?ticaid=6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neostrada_plus
Gość neostrada_plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze laski wiem, że to z zupełnie innej beczki, ale szukam juz od 2 tygodni i nie mogę znaleźć. Może któraś wie coś na ten temat to niech mi podpowie. Chodzi o filmik z Beach Party w Gdyni. Przemaglowałam cały net i nic. Wiem, że taki filmik się pojawił, bo znajomy ma, ale właśnie urodziła mu się dzidzia i jest chwilowo wyłączony z obiegu. Jak coś wiecie to dajcie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inkwizycja
jak na razie przyszło: - Kopenhaga - przewodnik i mapa - Tallinn - przewodniki i mapa - Kent - jak wyżej - Warszawa - to co wszystkim, czyli smycz, długopis, naklejka, broszurki, puzzle - Sulejówek - same broszurki - Katowice - broszurki + naklejka - Karpacz - broszury o Karpaczu i Karkonoszach, ładne :) - Braniewo - ładne pocztówki, broszurki i otwieracz do piwa :) - Praga - przewodniki i mapa - Kutna Hora - naprawdę dużo broszur i przewodników po tym mieście, ładne (stylizowane na stare) pocztówki i dwie monety pamiątkowe :) - Hotel Białowieża - pocztówka i ulotki - Frankfurt n. Menem - broszury, mapa i taka jakby podkładka pod mysz :) - Frankfurt n. Odrą - broszury (po Polsku !), mapa, zapalniczka i takie dwa puchate pomponiki z oczami i nóżkami żeby je gdzieś przykleić ;) - Ze strony www.visitscotland.com - napisałam do nich z pytaniem o Edynburg i przysłali mi mnóstwo przewodników na ten temat :) - Park narodowy Lake District - broszury - Park narodowy Cairngorms - broszury, ołówek, linijka :) - Park narodowy Lochlomond & The Trossarchs - mnóstwo broszurek, przewodników, map, plakat, zakładka, naklejka i ołówek :) - Park Yellowstone - tylko cieniutka broszurka :/ nie postarali się jak na jeden z najsłynniejszych parków świata... - Park Death Valley - mapka i taka gazetka o parku - Firma Stollwerck (niemiecka - produkują czekolady) - 5 przypinek, 20 naklejek, 3 długopisy :) - Budweiser (ale ten czeski - Budvar) - długopis, zawieszka, smycz, naklejka To na razie tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilk_1984
beach party w gdyni ja ściągam jeżeli tobie chodzi o muzyke ze stronki"Torrent Drem Team" pozdrawiam dodam ze dzis dostalam kulke Lady Speed Stick papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jak
jest po angielsku gadzety reklamowe czy firmowe? bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski :) mam do was taka mala prosbe moglibyscie mi podac jakas strone gdzie moge zamowic za darmo katalog z łazienkami, bo nie moge znalezc?ale z roca juz mam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos moglby kto dostal kulke leady speed stick wyslac zgloszenie za mnie z moimi danymi bo mi niestety ta stronka sie nie otwiera nie wiem czemu a bardzo chce dostac kulke prosze osobe zaufana ktora sie tego podejmie o kontakt 1835518 lub koteczka23@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwaaatorka
Codziennie dostaję 10-20 maili takich jak wysyłacie wy, z błaganiną, czasami miłą prośbą, czasami bzdurnym wyjaśnieniem po co, czasami z żądaniem o gadżety. Niektóre maile po prostu doprowadzają cały wydział do łez... a potem czytam o "makulaturze" itd. i wiecie co? nic nikomu nie wyślę, bo i po co kolejny nasz przewodnik będzie makulaturą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszstkim! Dziś listonosz przyniósł próbki z Caudale... postarali się :) Albo mi się zdaje, albo jest nowy listonosz... :D A co do \'obserwatorki\' Ja jezcze nie dostałam nic od zadnego miasta, narazie napisałam jedynie do Wrocławia z prośbą o tzw. \'makulaturze\'. Bo po prostu interesują mnie te miasta wszystkie. Oczywiście gadzety mile widziane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos moglby kto dostal kulke leady speed stick wyslac zgloszenie za mnie z moimi danymi bo mi niestety ta stronka sie nie otwiera nie wiem czemu a bardzo chce dostac kulke prosze osobe zaufana ktora sie tego podejmie o kontakt 1835518 lub koteczka23@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka dziewczynki dzisiaj dostalam odpowiedz ze wysla szybko probki jak sie da od - Kolastynki - i ze juz wyslali mi kulki Lady speed stick normalnie ucieszona :D:D:D ale za to odmowili otrzymania proszurek filderikow i jakis gadzetow od Warszawy i Sopotu :/ Lipaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paterica
Czy ktoś ma jakieś pewniaki? Głównie zależy mi na długopisach i smyczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×