Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość NIVEA SOFT
a dlaczego nie??jak inni dostaja??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cacao
Dziewczyny, podajcie mi adresy e-mail tych UM, które wam przesłały długopisy itp. Proszę was i z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_4
Hejka:) Gdzie można poprosić o smycz??? Bo chcialabym dostac..... ?????????????????????????????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_4
Cacao ... No i te adresy mozesz sobie wyszukac na google...jusz dokladnie nie pamietam ...ale wpisz to PM kótnik czy jakos tak... na google i ci wyszuka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema laseczki 😘 Widzę, że wprowadziłam lekkie zamieszanie - nie dostałam stringów tylko majtki. Moja siostra tak je określiła :P Dziś paczuszki 4 (mniej więcej standardowo) :D - brEloczek, widokówki, mapa z Wronek - przypiunki, naklejki, mapa z Strzelec Opolskich - książka, mapa, widokówki z Andrychowa - płytka oraz książka o zabytkach (pięęękne) z Chojny No to na dziś wszystko. Czekam cały czas na kulkę Lady Spedstick oraz kubek Nescaffe obiecany :D Pozdrówka dla was dziewczyny i miłego wieczoru 😘🌼😘 ps. ja ze swoim Miśkiem jestem 15 miesięcy, ale już po zaręczynach jesteśmy i powiedzmy mamy zaliczone mieszkanie razem :P:P:P wszystko byłoby piękne gdyby nie koszmar z ulicy wiązów - teściowa :D ale co tam - przeżyję :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do cacao --> ja rozumiem, że ktoś jest leniwy, ale żeby aż tak ??? dziewczyno piszemy na TYM forum co dostałyśmy i skąd. przecież wystarczy wpisać w google daną miejscowość i kliknąć w kontakt !!! Może to jest niemiłe co napisałam, ale no sory - my nie czekamy na gotowe tylko szukamy. W końcu od tego są google. A przecież i tak wszyscy mają ułatwione zadanie, bo przecież podajemy co i skąd :) Pozdrówka laseczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Aga_4 --> ja dostałam smycze z: - Warszawa - Żory - Poniec - Kielce - Sulejówek - Gdynia - Jurajska - Kino POLSKA - Scholl - Zott - PZU - Agro Zaopatrzenie Napisz do nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj dostałam 7 próbek od dermiki w tym mus poziomkowy, zaraz lece go wypróbować.A na ta przesyłke to czekałam ok 1,5 miesiąca, strasznie długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cacao
A mogłybyście podać mi chociaż do UM Katowice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cacao zamiast sie pytac wpisałabyś um katowice w google i już byś miałą stronkę, nie ma to jak leń zaawansowany;/ dziewczyny tak jak już pisała chyba Stokrotka, nie dość że piszemy już miejscowości to wy chcecie jeszcze więcej nei wstyd wam?? kurcze przecież wystarczy wpisać miejscowość którą my podajemy i już macie!! Troche inwencji kurka;/ Az sie zdenerwowałam;/ dziewczyny dokąd pisac jeszcze?? Bo juz pomysłów nie mam, ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam! Dawno mnie tutaj nie było. Z trudem przezyłam klęske mojej kochanej Wisełki Ale coż,życie toczy sie dalej.... Co do probek,to od dwoch dni cicho i glucho :( pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próbkomaniaczkaa
Podałybyście mi email lub chociaz strone do Maybelline New York?... Sory że prosze, bo wiem jaka będzie reakcja z waszej strony :/ Szukałam też na googlach ale nie było. Bardzo bym was prosiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do probomanicxzki
taaa nie bylo smieszne;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do probomanicxzki
taaa nie bylo smieszne;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do probomanicxzki
taaa nie bylo smieszne;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do probomanicxzki
taaa nie bylo smieszne;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do probomanicxzki
taaa nie bylo smieszne;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do probomaniackzi
hahaha nie ma w google a co ty slepa jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do próbomaniaczka
OJ chyba nie szukałaś! bo ja kiedyś szukałam i znalazłam...więc nie wpieraj nam ciemnoty bo my głupie nie jesteśmy....Nie chce Ci się poszukać-jesteś leniuchem! Bo w goglach łatwo znaleźć...a to adres leprzych gogli www.gooogle.pl....Szukaj sama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybelline
jestem nowa ale ja takich problemów to nie mam osoba która przedemną tez tobie zwraca uwage ma racje wpisz sobie w google firme i tyle troszke główką trzeba ruszyć pozdrawiam osobę wcześniej piszącą do próbkomaniczki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próbkomaniaczkaa
wy debilki!!!!!!!!!!!!! a skad wiecie ze nie szukałam?! jestescie wrozkami czy co? ja przeldcialam 2 sterony w googlach i nie bylo wiec odpierdolic sie ode mnie !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybelline
http://www.maybelline.co.uk/ a co to może jest ????????????????????????????????to ty nie rób z naj idiotek kretynko poczytaj stare forum to byś znalazła ja jak coś nie wiem to nie pytam sie dziewczyn tylko sama szykam albo wracam do starego forum dziewczyny czy nie mam racji 🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próbkomaniaczkaa
no sory, ale mnie wkurza takie cos, mialysmy sobie pomagac, a wy co?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
powracam.wiem że sie niecieszycie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flay
--DIOR - --COTY : --Scholl Ma ktoś maila do tych firm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybelline
to teraz ja mam problem (do stałych dziewczyn)jak chce sie zarejestrowac to jak wpisuje hasło wyskakuje mi że złe hasło podaje .pomożecie ????mój wcześniejszy pseudonim był: emilka_21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próbkomaniaczkaa
hym... no nie wiem maybelline... moze faktycznie zle hasło? Sprawdź czy nie masz Caps Locka... albo ci sie ktoś włamał nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIVEA SOFT
do LADY STOROTKA. o co chodzi z tymi miastami? jak pytasz o te smycze czy moglabys dokladnie napisac gdzie wchodzisz i co piszesz (taki wzor)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybelline
do stakrotki czy jest jakies z góry ustalone hasło aby sie zarejestrować na forum naprawde z tą rejestracją wojuje od 2 miesięcy to nie żart ale ja też chce się wypowiadać z napisem czarnym a nie czerwonym jako nowa bo nie jestem nowa dzieki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×