Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

CaRoO -> jak wejdziesz na ich strone to wyskakuje ci w jakim jezyku sie ma pokazac i wybierasz sobie angielski i po angielsku wysylasz formaulrz z pytaniem(hehe o probki oczywiscie:D) fAjNiStA ->z tych zagranicznych linkow to na poczatku duzo wysylalam jeszcze ze starego forum choc z tego tez,ale teraz juz nie,tylko ze jak na razie to dostalam naklejki z Peta,bo w innych pisalo ze 3ba czekac 4-8 tygodni wiec cierpliwie czekam,a tak to przyszlo mi jeszze z Caudalie i Fernando Rodrigez,moim zdaniem to raczej bezpieczne a jak by za cos przyszlo placic zawsze przeciez mozna odmowic hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajmera -> no to gratulacje juz teraz :) Sevinia ->ja nie posylam na quelle bo moja mama co jakis czas dostaje od nich katalogi :) ale polecam fajna firma :) czasem znajda sie spoko ciuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pytacie o DuWopa więc oni slą mini błyszczyki do Ust,w tubeczkach ale są zawaliste!!!Trwałe i wogle. p.s. niezłe to,że wam slą plany lekcji :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie widziałam mojego listka ale jeszcze 2 bloki i dopiero ja :D jeszcze troche czasu mam a apropos tego Duwopa macie jakis namiar na nich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn wypełniałyście jakąś ankiete , bo mam ta strone i meila do nich ale pewnie trzeba do nich wysłaś meila i to po angielsku?? jak tak to mam kape eheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🌼 u mnie dzis slabiutko - Yves Rocher - jakis katalog (gdzie sa probki?????) - Andrychow - mapa, cos duzego, pocztowka (gdzie gadzety???) wiec slabiutko ehh 🌼 :( no trudno ja czekam na jutro:) A wlasnie... co to jest awizo??? :D bo nie kumam:P 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj tylko paczuszka dla maluszka, oczekiwana od 2 miesięcy :P i od dokładnie 2 miesięcy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeeny _Aniołek \"nie dziekuje\":)wlasnie pakuje prezencik i juz mi sie podarl papier 2razy:/ hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeeny_aniołek : aaaa w błąd wprowadzilam bo u mnie 8 miechów to minie 6 ale nie sierpnia tylko wrześniia, no widać ze zakochana jestem bo mi sie miesiące mylą a pozatym zakochani czasu nie liczą :D prawda kobitki? :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIVEA SOFT
a jaki jest email do NIE ???????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIVEA SOFT - przeczytaj kilka stron wczesniej to bedzie ci pisac .. a jezeli nie to w google wpisz : nie i gotowe :]]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpg
Czy wiecie czy można dostać gdzieś najnowszy katalog Ikei 2006 [kiedyś przysyłali do domu,teraz na ich stronie nie widzę tej opcji] Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIVEA SOFT
wiem ze pisze ale dalej jest ze to nieprawidlowy email a w google nie moge znalesc i nie wiem w koncu jaki jest dobry:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pisalam na ten mejl : nie@redakcja.nie.com.pl i dostalam od nich majtki :d ale nie stringi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracuje w NIe
Stringów nie wysyłamy. Nasza kampania marketingowa przewiduje gadżet w postaci majtek-fig w rozmiarze uniwersalnym L.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie .. duzo osob dostalo majtki a inni pisza ze stringi :// :d ale zreszta niewazne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady stokrotka o tych stringach chyba mowila .. :d alle jak jush mowilam niewazne :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hejka u mnie pustki to już normalka:( u mnie 12 września będą 23 miesiące z moim boyem:) dzisiaj idziemy na mecz:) ludzka-istota---pracujesz w szkole? Z duwopa dostałam chyab 4-5 mini błyszczyków, krem-odzywka też mini i fluid z brokaickiem też mini-będzie extra do opalonej skóry na imprezke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jenny_Aniolek
🌼 Hey :D qwertka -> no to gratulacje :) i kolejnych 23 m-cy :) Dzieki tym ktore odp na moje pyt o Duwopie :) 🌼 zmykam na dworek pozdrowionka :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Hey :D qwertka -> no to gratulacje i kolejnych 23 m-cy Dzieki tym ktore odp na moje pyt o Duwopie 🌼 zmykam na dworek pozdrowionka 🌼 kurde zapomnialam \" ł \' i juz mnie dalo na pomaranczowo ;/ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIVEA SOFT
wiec czy napewno dostane te majtki z NIE ???/ a co z tego macie ze rozsylacie darmowe produkty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIVEA SOFT
wlasnie wyslalam okolo 80 emaili do roznych firm ciekwe co mi odpisza, :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRACUJE W NIE
DO NIVEA SOFT niestety majtek nie dostaniesz ponieważ ich nie wysyłamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o my god
z DuWop też to samo dostałam, tylko podkład mi podpasował, ale te błyszczyki- masakra, strasznie szczypały, a po odżywce tłuste włosy jak bym miesiąc nie myła :/ balsam do ciała starczył na posmerowanie jednej łydki :/ a nie mam aż takiej wielkiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×