Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość keitii27zg
czy mnie tez ktoś moze przyjąc na to forum jestem zainteresowana. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny katalog z projektami domów www.kprojekt.pl mykam kąpac Malucha i spac jak mi da bo mu ząbale ida na ra papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie byłabym taka pewne, ja już dostaję od czerwca i dostać nie moge pisałam 3 razy upomnienia po pierwszym pan Robert powiedział ze wysyła raz jeszcze po drugim zwalił wine na urlopy i że mam sie po 25 sierpnia odezwać napisaąłm wczoraj zobaczymy co teraz wymyśli;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe
witam !! znalazłam ciekawą stronkę internetową na googlach www.szybkaforsa2005.republika.pl luknijcie , ja już się zapisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe
witam !! znalazłam ciekawą stronkę internetową na googlach www.szybkaforsa2005.republika.pl luknijcie , ja już się zapisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe
witam !! znalazłam ciekawą stronkę internetową na googlach www.szybkaforsa2005.republika.pl luknijcie , ja już się zapisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po tyg przerwie, wrocilam z pielgrzymki:) podczas mojej nieobecnosci nie dostalam zadnej paczki:( czy moglabym prosic o zaproszenie na nowe forum ewelina-1983@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podacie mi stronke albo mail do tych pudełeczek od sheringa? a w goóle to co to za pudełeczka?! Dziś paczki dostałam od: - płyta o uprawie trawników... ;) świetne ;) - caudalie paris, dużo próbek ;) nawet jestem zadowolona... bo to są moje dwie pierwsze paczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylo mnie 4 dni bo szalałam z moim miśkiem :) a dziś jak przyjechałam wieczorkiem takie paczuszki - UM Grajewo - przypinka, foldery, proporczyk, długopis - Gołdap - przypinka, 6 pocztówek , foldery - UM Ostrów Mazowiecka - folder - Dermika - 4 próbki - Port Lotniczy w Warszawie Fryderyka Chopina - ołówek, podkładka na herbate, folder - UM Siemiatycze foldery Tez chce zaproszenie na to nowe forum :) jestem tu dośc troche i na starym też byłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjj czesc dziewczynki :D:D ej sorka ze mnie tyle nie bylo ale pobalowalam troche i net mi nie chodzil nie znalazlam czasu zeby wejsc zaraz wlaze na Jor3r fourm i bedzie GITRTTT:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde Jork3r znowu to samo pisze mi ze nie wpisalas mnie na liste uzytkownikow łeeeee bede plakac;(:(:(:(:(:( pomooooz plisssss ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktooooo mi pomoze na pomoc hehe :P nie no powaznie dziewczynki mowie na pomoc nie moge wejsc na gazeta.pl na nowe forum Jork3r pomocyyyy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfield
Umiecie wejsc na strone konkursy.wsieci.ws??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukpiw
niewiem co jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Padły
Konkursy padły :P, lukpiw co dziś dostałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Padły
I skąd? Tu należy podać skąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtarzam pytanie... podacie mi stronke albo mail do tych pudełeczek od sheringa? a w goóle to co to za pudełeczka?! Dziś paczki dostałam od: - płyta o uprawie trawników... świetne - caudalie paris, dużo próbek nawet jestem zadowolona... bo to są moje dwie pierwsze paczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfield
umiecie juz wejsc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfield
czy dalej nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka_1984
czesc dziewczyny ja wczoraj dostałam -z UM Sieradz:POLECAM TAM PISAĆ :podkładke pod myszke,3 ołówki,długopis,3 widokówki,plan miasta,informator o zabytkach Sieradza - z domy w stylu :Książka i płyta coś pięknego dużo ,gruba i w sztywnej okładce(adres podam później bo nie moge teraz znaleźć) -UM w Karpaczu NIC specjalnego dużo informatorów,ulotek bez gadżetów mało sie wysilili - i jakąś zagubioną kartke pachnącą Lacoste pozdrawiam wszystki was dziewczyny Ciekawe co dzis przyniesie listonoszka(czekam do 15.00) bo o tej przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfield
UMIECIE, CZY NIE?? ODPISZE MI KTOS WKONCU, CZY UMIE WEJSC NA KONKURSY.WSIECI.WS ???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukpiw
dzis dostalem 20 przesylek a dlugpisy breloczki naklejki , olowek , zapach do samochodu , a skad to ci nie powiem bo nie musze .Zreszta pisalem pare stron wczesniej co sadze na temat podawania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfield
lukpiw, umiesz wejsc na konkursy??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie mow
niech ci wyjda bokiem, Ja zartowalam -przecież wiem od dawna ze jestes SOBEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lukpiw
jak Sknerus Mc Kwacz codziennie pływasz w tych breloczkach rozrzuconych po calym pokoju...;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cornelia
czesc wszystkim. To jest link do poczty niemieckiej. Skoro wysylali te kartki letnie (Sommerset) to moze iten apkiet wysylaja do Polski. W kazdym badz razie Polska mozna wpisac recznie, po skasowaniu Deutschland. Jak wejdziecei na linka ponizej to kliknijcie Fun Package kostenlos po prawej stronie, otworzy sie ankieta..wypelniamy i czekamy. Jak bede jakies pytania to chetnie pomoge: a oto link: http://www.deutschepost.de/dpag?skin=hi&check=yes&lang=de_DE&xmlFile=67339 aha, nie napisalam, ten pakiet to kilka kartek i naklejki a takze ze jakies dwie kartki papeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×