Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość cornelia
zeby wyslac naciskamy Abschicken, bron boze Löschen bo ot oznacza skasowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukpiw
tak plywam sobie pomiedzy tym wszystkim i jest mi dobrze , wkoncu moje jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszeystkich stałych po nieobecności miałam przysięg e -Castrol przysłał mi naklejki a wielkiej kopercie uuu marnie -próbkę sensodyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie dzis obłowilam :):):)ale zastanawiam sie czy tu sie pochwalic co mam czy jednak tylko dla wtajemniczonych na nowym forum??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukpiw
ehh czeba poczekac az sie forum reaktyuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) no to staram sie dalej na to wtajemniczone forum bo widze ze robi sie tutaj coraz bardziej nieprzyjemnie:P biuro@bandi.com.pl biuro@lakshmi.pl biuro@bio-kosmetyka.pl biuro@belter.pl biuro@farmona.com.pl biuro@farouk.com.pl biuro@guinot.pl mam pytanko do tych wtajemniczonych- czy ktos tu z was tutaj zaglada i sprawdza kto zasluzyl:)? mam nadzieje ze nie denerwuja was bardzo tego typu pytania...jesli tak to sorki...:) rozumiecie...:) pozdrawiam cieplutko all. za 3 dni sie pojawie(wyjezdzam do rodzinki) ciumek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od majastudentka
A myslisz że zasłuzysz sobie wejściem na to forum przepoisywaniem starych adresów które było podane tu przynajmniej 30 razy??? Do tego jeszcze, żadem z podanych przez Ciebie nic nie wysyła!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do majastudentka: Ja podawałam kilkanascie adresów na \"starym\"forum, reguralnie sie udzielam, a Jok3r nie chce mnie przyjąć :P Moj e-mail pieknaseterka@op.pl P.s Jok3r mowiłas mi, ze wysłałaś zaproszenie kilka dni temu, i do tej pory NIC nie doszło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wczoraj byłam zadowolona 6 paczuszek :D -PZU -2 urzedy miasta (nie pamietam jakie wiem ze jedno to Gliwice) -VIVA -Iwostin -płyta o trawnikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już pisałam o przyjęciu do naszego grona decydujemy wszystkie. Jeśli pojawią się jakieś wątpliwości to decyzję przesuwamy na później i czekamy na rozwój wydarzeń. Oczywiście, że tu zaglądamy i będziemy cały czas zaglądać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj: -naklejki z Castrol -jakas książka o chrześciaństwie(dla babci, bo jestem ateistką :P)_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam! Czekam na listmena :P A na tym nowym forum jakos nie moge sie odnalezc. Wczoraj dostalam: Paczke od Amabasady Nowej Zelandii Paczke od Portugalii - od Katowic -katalog ciuszkow dla dzieciaczkow (dwa razy :P) i drugą juz paczuszke z iwostinu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich u mnie dzisiaj : - kartka z lacoste nowy zapach, - aha kilka dni temu dostałam próbki kosmetyków z aloesu the magic od aloe Zwracam sie z ponowną proźbą o zaproszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka_1984
do edytak ja nadal czekam na Lacoste a czy nowy zapach Lacoste co dostałaś to fajny i czy damski bo ostatnio jak wysyłałam to był męski pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelsza 007 musisz się zdecydować czy chcesz być tu czy na nowym, bo jeśli nie będziesz się tam udzielać to będę musiała cię usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i owo
dziewczyny ja nic nierozumiem po co robić zamieszanie z nowym forum ja uwazam ze powinno być jedno i każdy kto by chciał to by sie wypowiedział czy napisał nowy adresik i nieważne czy ktoś sie lubi czy nie przecież to i tak wszystko jedno bo każda z nas by chciała dostać jakieś probki:uważm ze jeśli nelsza chce sie podzielic swoimi nowymi gadżetami to dlaczego by miała tylko wam(nowemu forum)tylko napisać a czy my te na starym forum jestesmy inne?uważam ze zakładanie wciąż nowych forum to bezsens i tak w kółko ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz jok3r pokazuja rogi....
Świetne to forum nie ma co.... uuuuuuuuuuuuu... Pisz Nelsza pisz, bo cie wyrzucą, jeszcze bana dostaniesz BUHAHAHAHAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka_1984
edytak dzięki za inf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k o s
Kobiety, wyjaśnijcie mi, proszę, ideę tego postępowania. Naprawdę nie rozumiem, dlaczego trawicie swój czas i energię na pisanie do różnych firm. Wytłumaczcie jak dziecku Po co Wam próbki produktów, których w 90% nie kupicie i nie będziecie używać? Po co Wam bezsensowne gadżety w hurtowych ilościach? Czy tylko dlatego, że coś jest za darmo, jest już atrakcyjne i warto to mieć?? Na razie okropnie się Wam dziwię, ale jestem osobą otwartą i licze na odpowiedzi. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi o to, żeby nie podawać tutaj adresów, ale Nelsza napisała, że na nowym forum nie może się połapać. Ponieważ dla porządku mamy tam pewne zasady, które mówią min, że jeśli ktoś nie będzie sie udzielał na forum to zostanie usuniety, to skoro Nelsza woli pisać tu to raczej nie podzieli się na dwoje, żeby jednocześnie pisać tam. Dletego napisałam, że jeśli woli zostać tutaj to spox, ale będę musiała ją z nowego forum usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mortysia
Hejka dziewczyny czy mozecie mnie tez przyjac do waszego forum,prosze :) Zostawiam mojego emaila Mortysia85@wp.pl. Z gory dzieki i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzekacie, że bez sensu jest podawać na forum firmy, od których się coś dostało, bo jak się wszyscy rzucą to ostatecznie nikt nie dostanie. Tam jesteśmy w ścisłym gronie i nawet jesli wszystkie napiszemy do jednej firmy to będzie to bardzo mało próśb w porównaniu z tym co się tu działo. Niby tu jest tak mało osób, a jak tylko założyłam nowe forum to zauważcie ile nagle osób się pojawiło. Tłok się zrobił niesamowity. Tam jesteśmy zgrane, pomagamy sobie, śmiejemy się i wszystko robimy wspólnie. Nie ma kłótni, pretensji. Istna sielanka, a tu zawsze ktoś się do czegoś przyczepił, jakieś pretensje, wyrywanie sobie agresów, spiski, warczenie otp. Dlatego te, które miały tego dość przeniosły się na nowe forum, żeby z przyjemnością sobie tam siedzieć, bez obawy, że za chwile ktoś komuś coś wygarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzekacie, że bez sensu jest podawać na forum firmy, od których się coś dostało, bo jak się wszyscy rzucą to ostatecznie nikt nie dostanie. Tam jesteśmy w ścisłym gronie i nawet jesli wszystkie napiszemy do jednej firmy to będzie to bardzo mało próśb w porównaniu z tym co się tu działo. Niby tu jest tak mało osób, a jak tylko założyłam nowe forum to zauważcie ile nagle osób się pojawiło. Tłok się zrobił niesamowity. Tam jesteśmy zgrane, pomagamy sobie, śmiejemy się i wszystko robimy wspólnie. Nie ma kłótni, pretensji. Istna sielanka, a tu zawsze ktoś się do czegoś przyczepił, jakieś pretensje, wyrywanie sobie agresów, spiski, warczenie otp. Dlatego te, które miały tego dość przeniosły się na nowe forum, żeby z przyjemnością sobie tam siedzieć, bez obawy, że za chwile ktoś komuś coś wygarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzekacie, że bez sensu jest podawać na forum firmy, od których się coś dostało, bo jak się wszyscy rzucą to ostatecznie nikt nie dostanie. Tam jesteśmy w ścisłym gronie i nawet jesli wszystkie napiszemy do jednej firmy to będzie to bardzo mało próśb w porównaniu z tym co się tu działo. Niby tu jest tak mało osób, a jak tylko założyłam nowe forum to zauważcie ile nagle osób się pojawiło. Tłok się zrobił niesamowity. Tam jesteśmy zgrane, pomagamy sobie, śmiejemy się i wszystko robimy wspólnie. Nie ma kłótni, pretensji. Istna sielanka, a tu zawsze ktoś się do czegoś przyczepił, jakieś pretensje, wyrywanie sobie agresów, spiski, warczenie otp. Dlatego te, które miały tego dość przeniosły się na nowe forum, żeby z przyjemnością sobie tam siedzieć, bez obawy, że za chwilę ktoś komuś coś wygarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam pacze z Francji ,ich firma to caudalie Dostałam 10 próbek i jedną taką tubkę Tylko problem w tym , ze ja nie wiem do czego te próbki bo wszstko po Francusku Znacie może jakąś stronkę co tłumaczy z Francuskiego na Polski..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze przesyłki !!! Ziaja----------2 próbki---krem do rąk i paznokci KOzie mleko Fundacja Rama---książeczka pt ,,POdstawowe elementy życia chcrześcijańskiego\'\'---nie pamiętam kiedy tam wysyłaam wię cnie pamiętam stronki www.ziaja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×