Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Papaju forum gazetowe jest zamknięte i chyba ukryte więc nikt kto nie jest wpisany na liste nie moze go czytać :) To tyle gwoli ścisłości :) A co do przyjmowania nowych to chyba na jakiś czas jet to wstrzymane, ale nie martwcie sie dziewczyny! Zaglądamy i szefowa też więc nie znacie dnia ani godziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papaju czy ty wogóle stałaś się uczestnikiem forum, bo nie widzę cię tam, a skoro nie stałaś się uczestnikiem to nie mogłaś też wejść na forum ponieważ jest ono ukryte, więc bez zaproszenia i włączenia cię do grona nie możesz sobie tam wejść i poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdgf
co się dzieje z konkurasmi w sieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRATULACJE
wyscig szczurow czy tylko ja odnosze takie wrazenia wszystkie sie staraja jak moga wylaza ze skory zeby podawac adresy tak znane i opowszechne ale to nic... jok3r naprawde przykro mi patrzec na to co robisz... z wczesniejszych postow patrz: stare forum naprawde wydawalas mi sie fajna i inteligentna laska... a tu sie normalnie dziecinada odgrywa ... ciebie nie przyjme ciebie tak los na loterii a inne dziewczyny powinny ze wstydu sie spalic za toze tak sie dla ciebie ponizaja proszac o zaproszenie ... irytujace widowisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Olciaa333 - na przesylke z warszawy czekalam ok 1,5 tyg i nie odpisali mi na maila. Do Papaja - dobrze ze chociaz ty zostajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jok3r dostalam Twoje zaproszenie na maila, wiec musze jeszcze troche to poczytać ten regulamin tam i sie przeniose wkrótce tylko teraz nie mam zbyt dużo czasu - kompletuje wyprawde do szkoly :D ale dajcie mi troche czasu dziewczyny wkrótce będę dziekuje wszystkim za potrzebne wyjaśnienia :):):) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfield
zgadzam się, ja tu wpadam zeby tylko sie z was posmiac... blagac o jakies glupie zaproszenie ponizajac sie.... jestescie nienormalne, najlepiej pracuje sie samemu, wtedy mozna ewentualnie wymienic i przy okazji macie z tego jakis pozytek...ruszcie dupa i wezcie sie za szukanie firm i duzo lepiej na tym wyjdziecie. teraz widzicie ile osob sie tu krylo i podbieralo wam te adresy, i teraz wlasnie te osoby prosza o zaproszenie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika83
Dostałam dzis piękne 4 ksiązki o hiszpańskiej kulturze, o zabytkach, o flamenco do tego 2 płyty z muzyką flamenco . Ksiązki są grube (po ok.250 - 300 stron) i mają piekne zdjęcia, wogóle cudne, w jezyku angielskim. Przysłane z oficjalnej strony Andaluzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika83
A zapomiałam ;) jeszcze dostałam czerwoną czapeczkę z daszkiem, smycz i skórzany notesik - wizytownik ze Szwajcarii. Tylko jest problem, bo nie wiem skąd :( Ostatnio atakowałam duzo zagranicznych stron i nie wiem z której to, a na paczce nie było żadnego napisu czy nazwy firmy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Gratulacje. Pisałam juz wcześniej o zapraszaniu, ale dla Ciebie zrobię powtórkę. Więc na razie zapraszam stare forumki i te, które w ostatnim czasie pokazały, że są fajnymi i nie szukającymi zwady laskami. Zauważyłam, że od powstania nowego forum nagle znalazła się masa ludzi, która chciałaby sie przenieść, ale do tej pory nawet słowem się nie odezwały. Stworzyłam to forum nie na złość innym, ale dla psychicznej wygody, żeby nie musieć wiecznie \"wysłuchiwać\"pretensji, kłótni i czepiania się o byle g...Nikogo nie zmuszam do przejścia tam. Sama nie robię selekcji, ale z innymi dziewczynami rozważamy kolejne prośby, alby uniknąć sytuacji z tego forum. Już raz wkręciła się osóbka, która zaczęła siać zamęt, więc teraz jesteśmy jeszcze bardziej ostrożne. Nie urządziłam wyścigu szczurów, ale jeśli mam zapraszać laski, które będą tylko korzystać z adresów niczego w zamian nie dając to równie dobrze mogłabym siedzieć tutaj. Nie rozumiem dlaczego nagle wszystkim przeszkadza, że mamy inne forum. Powinnyście się cieszyć, że się nas pozbyłyście, ale widocznie teraz się martwicie, bo do tej pory laski, które odeszły podawały adresy, a teraz nagle zrobiła się cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę przyjmijcie mnie na tamte forum! Mój e-mail: idzka@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba ja powinnam czuć irytację, bo na prośbę dziewczyn utworzyłam normalne forum, które można kontrolować i kształtować wedle własnych potrzeb, a tu ciągle jakieś wąty. Nie jestem w stanie wszystkich zadowolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje. Powinnaś mieć chociaż na tyle odwagi i przyzwoitości, żeby podpisać się własnym nikiem, a nie anominowo. Chyba, że boisz się konfrontacji, ale to już Twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukpiw
Garfield : masz racje sam na takiej zasadzie dzialam i jakos jeszcze nie zeszlem ponizej 10 przesylek dziennie , a adresow mam tyle ze spokojnie wystarczy mi do konca zycia i o jeden dzien dluzej.A tutaj jest swoisty burdel ze sie tak wyraze , jedno przed drugim - powiedzcie mi ludzie czy tak ciezko jest ruszyc glowa i wpisac cos do przegladarki internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniewaz czulam sie ingnorowana postanowilam zarezerwowac swoj nick. Dlaczego nikt mi nie odpowiada? :(, pytalam o Vichy czy wam odpowiedzieli czy wszystkich tak taktuja? :( wyslalam ok 250 prosb o gadzety i dostalam tylko dwa potwierdzenia, ja nie iwem jak wy to robicie dziewczyny ale podziwiam was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lukpiw
lukpiw: konkursy nie działają to sie przeniosles na kafeterie, a jeszcze nie dawno tak najezdzales na to forum, i jak znam zycie to pewno od dawno juz czytales to forum i sam podkradales adresy ktore byly tu podawane, wcale sie nie dziwie ze dziewczyny sie przeniosly. i jeszcze masz czelnosc wszystkich tutaj pouczac. takich dwulicowców tutaj nie chcemy, zawijaj sie stad!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfield
przeciez dalej najezdza i jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dostalam
katalog 'domy w stylu' . fajny i ladnie wydany. jakie sa eszcze pewniaki? dziennie wysylam chyba po20-30 maili a jak na razie to tylko to mi przyslali. ale nie narzekam;) lepsze o niz nic. jesli bylybyscie tak mile, to podajcie jakis adres, badz nazwe firmy, skad cos wam przeslali. z gory serdecznie dziekuje....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla każdej firmy
nawet małej, 30 czy 50 przesyłek to jest nic. A widząc duże zainteresowanie ofertą często bardziej kłada nacisk na ten rodzaj reklamy. Przeciez już nie raz tak było, że pisali że nie mają gadżetów czy próbek a potem cos przychodziło, bo zdecydowali się w dziale marketingu zadziałać w tym kierunku... Przykładem jest choćby Dior, odpisali że niestety nie mają próbek, a później powysyłali ankiety, by zbadać potrzeby i jakie powysyłali przesyłki! :) A razem łatwiej i duuuuuuuuuuuuuuuuuużo przyjemniej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm pisze i pisze ale Jork3r chyba mnie nie widzisz hehehe :P zarcik slucja przeczytak wczesniejsze moje wypowiedzi na 212 stronie czy tak kolo tej nie pamietam dokladnie i prosze odpowiedz mi nawet maila do Ciebie psiaalam no prosze CIe pomoz mi hehehe :D a ja disiaj 3 paczuszki : KOLASTYNA duuuuzo fajnych probek i tylko 2 ulotki :) LADY SPEED STICK antyperspirant w kulce :) KOBIECE DNI BEZ BÓLU NORMALNIE TAKA HAPPY :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasza do marika83
mozesz podac strone www skad dostalas te ksiazki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala_ma_kota88 prezcież jesteś na liście i odpisałam na Twojego maila.:)Pytałaś o kod pocztowy to odpisałam, że ja wpisałam normalnie i przeszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukpiw
garfield ma racje nigdzie sie nie przenioslem , i nie jestem dwulicowy , a ze super jest to juz inna sprawa.Razem z Garfildem tworzymy zgrany team. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widzicie
Dziewczyny-czy wy jesteście ślepe? Udzielajcie się na kafeterii,wyszukujcie adresiki,podawajcie a panienki z "nowego forum " tylko będą sobie tu wchodziły i korzystały z tego co podacie.A potem łaskawie urządzą "selekcję" i przyjmą Was albo i nie. Zastanówcie się...małą chwilkę zastanówcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musiały by być
takie jak ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌼 tu jusz siem nie bede pisac chybaz e jakis wyjatek bo na tamtym forum jusz sie oswoilam :) :D heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, śmiać mi się chce jak czytam takie coś. Wściekacie się i gadacie na nas, bo brakuje Wam tych dziewczyn, które odeszły, bo nie ma kto podawać nowych adresów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×