Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość niegrzeczny19
a mi zywiec odpisal ze wysle :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukpiw
Emilka_1984 : qrwa albo piszesz o gadzetach itp , ten watek nie nazywa sie co kupisz swojmu chlopakowi z okazji.... , jak masz tak glupio pisac to nic nie pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnośnie Żywca
Jeżeli macie wątpliwości to po prostu napiszcie jeszcze raz i zapytajcie jaką kwotę musiałybyście uregulować.Nic prostszego.Jeżeli bedzie drogo to przeprosicie,że kwota ta dla was jest zbyt wysoka i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukpiw a co Ci nie odpowiadaw tym ze czasem chcemy porozmawiac o czyms innym ... wkoncu to forum wymiany mysli to mozemy inne mysli rowniez wymieniac :-/ Czy wiecznie trzeba gadac o gadżetach ?? A wogole co sie odzywasz spadaj na konkursy w sieci:P A ja mojemu chłopakowi kupuje stringi meskie :D Dziś dostałam : - Gołdap - (chyba sie pomylili bo 2 raz) naklejka, 2 pocztówki, foldery - UM Kraśnik - folder, gazeta - Próbki z Caudalie To by bylo na tyle :P (teraz pewnie bede zjebana jak pies ale nie obchodzi mnie to :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfield
co znowu z tymi konkursami :( :( :( chyba mnie tu zaraz rozwali... :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek_12
Cześć dziewczynki a u mnie dzisiaj pustki. Netia tydzień temu odpisała mi pozytywnie a skrzynka pusta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowna Pani, Produkty elmex i meridol sa specjalistycznymi produktami, które rozwiazuja okreslone problemy. Nasze próbki sa wreczane przez stomatologów, którzy znajac stan zdrowia jamy ustnej pacjenta oraz jego problemy, sa w stanie polecic mu optymalny produkt. Jezeli jest Pani stomatologiem, prosze o informacje, poniewaz mamy dla Pani specjalna oferte. SZKODA GADAĆ dziewczyny..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukpiw
ariska tobie tez to trzeba łopatologicznie tlumaczyc temat tego watku jest darmowe probki , gadzety i sie pisze w tym temacie jak chcesz pogadac o czym innym zaloz nowy temat , pomysl jakby kazdy z tego forum pisal wszedzie i wszystko gdzie popadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika83
tak samo jak Elmex odpisuje juz też Sensodyne... Nici z próbek past, za duzo osób się rzuciło... :( Szanowna Pani Z problemem nadwrazliwości zębów świetnie radzą sobie wszystkie 4 pasty Sensodyne. Z uwagi na dodatkowe problemy z dziąsłami sugeruję użycie pasty Sensodyne Total Care, która dzięki swej zawartości pielęgnuje i leczy dziąsła. Działanie pasty w leczeni nadwrażliwości wzmaga płyn Sensodyne. Niestety aktualnie nie dysponuje próbkami pasty Sensodyne. Załączam wyrazy szacunku Radosław Lis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIVEA SOFT
to znowu ja :) czy moze ktos mi podac emaila do UMWarszawa kurcze szukam i szukam i nie wiem ktory email jest wlasciwy, prosze o pomoc osoby ktore cos dostaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIVEA SOFT
do emi_new aco im pisalas ze chcesz gadzety cZy np plan miasta???? czy cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa, ja pisalam na ten adres (do Warszawy) jakis tydzien temu i do tej pory nie dostalam odpowiedzi :/ nieladnie z ich strony :P ile czekaliscie na odpowiedz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi z Warszawy nie odpowiedzieli na maila tylko wyslali przesylke. czekalam jakies 1,5 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisalam do warszawy po prostu ze chce gadzety:) przyslali 4 naklejki, przewodnik, 2 foldery, smycz, dlugopis, puzzle, zapalki i przypinke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciepalka
Siemka Ludziska!! Mam do Was mała prosbe. Mógłby mi ktoś podac adres do Cimosiewicza?? Tam gdzieś tutaj na tej stronce jest,ale on mi nie wchodzi :( I nie wiem czy to dobry adres ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idontknow
PISZE SIĘ CIMOSZEWICZ A NIE CIMOSIEWICZ CIAMAJDO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIVEA SOFT
mam prozbe jezeli ktos zan trot niech napisze emaile do tych firm bo ja za holere nie moge znalesc wrrr mn do MILKA MIRINDA REAL JAN3 SOBIESKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_4
Cześc Wszytskim :) Skąd mozna dostać smycz na klucze, jeżeli mozecie to podajcie jakies maile. P.S Ja dzisiaj nic nie dostalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukpiw a Tobie jak trzeba tłumaczyć ze życie nie kończy się na próbkach , gadżetach i innch takich ?? są tu fajne dziewczyny i akurat z nimi i w tym miejscu jesli mam ochote porozmawiać na inne tematy to to robie.Co za sens siedziec potem na kilku forach \"dzien chlopaka\"\"jak spedzilas dzien\" \"ile masz lat\" itp itd ... i bede rozmawiac z tym kim chce i kiedy chce , a szczególnie gdzie chce ... a łopatologią to sie widocznie zajmujesz ... co nowy kierunek studiów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile czekałyście na próbki z daxa? Mi jakies tydzień temu odpisali,że wyślą ale narazie nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile sie nie myle Milka produkowana jest przez Kraft Foods a Mirinda przez PesiCo, a obie te firmy nic nie wysylaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_4
Z kat mozna dostac smycz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Aga_4
"Z kat" na pewno smyczy nie dostaniesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do kogoś kot pisał do mnie ..
A co ty taka mora... poprostu, pomylilam siewiesz.... jesteś poprostu mało kapująca i staroswiecka.. Aga_4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×