Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość Emilka_1984
cześć dziewczyny mam pytanie co kupujecie swoim chłopakom na dzień chłopaka i mam prosbe o zaproponowanie mi co ja mam kupić swojemu dodam że ma 27latek PILNE bo czas ucieka a juz trzeba o tym pomysle.Miłych zbiorów dziś ze skrzyneczek z listami(próbkami).papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea22
Gość a kiedy
a kiedy jest dzień chłopaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień chłopaka jest 30
września:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkursy
znowu nie dzialaja buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka_1984
no to dziewczyny co proponujecie kupic swoim chłopakom ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka_1984
ja juz chyba wiem z AVON-u są fajne perfumki tzn woda toaletowa dla chłopaka fajny zapach a wy co kupujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie był paczkowóz u mnie, przyszło 31 przesyłek :D :D :D A w nich: - 3 mini pasty do zębów Elmex i Meridol - 4 katalogi domów i CD - Katalog IKEA - 6 paczek z przewodnikami po Francji - broszurki i mapy po Madrycie - przewodnik o Kanadzie i maine (USA) - przewodniki z RPA - przesyłki z urzędów miast i u. woj.: Kielce, Żyrardów, Stargard szczeciński, Strzegom, Bielsko Biała, Kostrzyn, Legnica, Inowrocław, Olsztyn, Lublin, Jawor, Poznań, Kalwaria zebrzydowska, Warmia i Mazury, Kartuzy, woj. Pomorskie. W tych paczkach były w sumie 3 długopisy, moneta kolekcjonerska, płyta CD, teczka na dokumenty, naklejki, widokówki, zakładki do książek, oraz dziesiątki map i folderów. Miłego dnia dla wszystkich czarnych nicków co zostały 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umer
ty szczesciaro!! a u mnie pustki :( jak sie nie ma w zyciu szczescia to tak jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oto firmy do ktorych nie ma sensu pisac bo probeki gadżetow nie daja Bell Algida Żywiec i inne piwa z tego koncernu barwa Nescafe UM Elbląg Naturell Nestle Pharmena Narazie same odmowy. Macie jakies pewniaki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj przesyłka z caudalie aha pewny jest adres klient@chicco.pl bo mi odesłali ze przysla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white_women
a do tej hurtowni wegetariańskiej to o co mamy pytac?? bo ja naprawde neiwiem :| :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj Carlos
:-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same negatywy: discovery chanel aronia tvn onet commercial union triada fiat sopot bon prix mega travel vw- napisali ze u dealera ,ZE MOZNA KUPIC air tour Cracow 5Stars marie claire herbapol wszystkie czasopisma do ktorych pisalam pzu :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umer
a jednak przyszedl listonosz i przyniosl 4 lisciki!! :D alez sie ciesze, bo juz myslalam, ze naprawde mam az takiego pecha. dostalam: - 3 ulotki/przewodniki i mape z Frankfurtu nad Menem - 6 ulotek/przewodnikow, pocztowke, zapalniczke i plocienna torbe (na zakupy?) z Franfurtu nad Odrą - 5 ulotek i notes z Klubu Zdrowia Marinex - 9 probek, 5 ulotek i cennik z Mincera ależ sie ciesze!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze storcka nie wysylaja cytat: \"...w chwili obecnej nie mamy żadnych materiałów reklamowych...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika83
Past z elmexu też już nie wysyłają :( Szanowna Pani, Produkty elmex i meridol sa specjalistycznymi produktami, które rozwiazuja okreslone problemy. Nasze próbki sa wreczane przez stomatologów, którzy znajac stan zdrowia jamy ustnej pacjenta oraz jego problemy, sa w stanie polecic mu optymalny produkt. Jezeli jest Pani stomatologiem, prosze o informacje, poniewaz mamy dla Pani specjalna oferte. Jezeli nie, a chce Pani sama zadecydowac jaki produkt jest odpowiedni w Pani sytuacji, bardzo prosze zapoznac sie z krótki opisami naszych produktów na stronie www.gaba.com.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STORCK---ODPISAŁ TAK Bardzo dziękujemy odwiedzenie naszej storny i cieszymy się ze należy Pani do grona naszych konsumentów. Niestety w chwili obecnej nie mamy żadnych materiałów reklamowych, którymi moglibyśmy wzbogacić Pani kolekcję. Życzymy Pani samych słodkich chwil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam wymarzone smycze z Warszawy :) Juppi! Dziękuję wam za pomoc, dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lea 22 dzieki sloneczko.jeju nawet nie wiedzialam ze ktos mi napisze te stronki o dzieciaczkach.jestescie laseczki kochane:) ciumek!!!!!!wskoczylam na neta na chwilke bede ok 17.00 to cos wstukam wiecej:) acha jeszcze 1-dlaczego jak w dole zaznaczam zeby mi na poczte przychodzily wasze wypowiedzi to i tak one nie przychodza? cium!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do Was pytanie: czy ktos dostal maila z Zywca (miasta) o takiej tresci: \"W związku z Pani zapytaniem informujemy, że instnieje możliwość przesłania folderu miasta, mapy i widokówek - jednak na Pani koszt /za zaliczeniem pocztowym/. Proszę o odpowiedź, czy w dalszym ciągu jest Pani zainteresowana.\" ?? i czy ktos z Was sie na to zdecydowal i ile kosztowala taka przesylka? bardzo prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×