Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość kuferek
kolekcjonerko prosze cie napisz mi jak ty to robisz ze wysylaja ci takie fajne gadzety :):):) moj mail : slodki.kociaczek@wp.pl nie pozostne ci dluzna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do niestety platne
to wcale nie jest nowosc, ja taki zestaw dostalam dwa lata temu jak bylam w niemczech, tam tego typu testerow jest pelno dostepnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princet0nGIRL
Kobitki! Ja chciałam tylko DARMOWE PRÓBKI. CZYTAĆ NIE UMIECIE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do BLANUSIA 1
nie pucuj tu się podając odgrzewane adresy bo na nowe forum cie nie bierzemy to postanowione! Jesteś obłudna i świniowata mieniałąś się adresami z konkursowiczami a teraz chcesz tam? buahahhaha nie ma wstępu blanka! Ra cię tu Lukpiw zdemaskował i to koniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawna stała stąd
swoją drogą odkąd się wyniosłyśmy istne zatrzesienie adresów tu :-D............................................... no ale się skonczylo sępienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huuuuuuuuuuuuuuuuuuufibviesprb
info@redds.pl tez jest zly bo wasnie dostalam emaila zwrotenego ze jest zly kurwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek_12
A ja dzisiaj dostałam z neti notesik a z Drezdenka długopis torbe papierową plan miasta i foldery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga8207
a mi Netia odpisała pod koniec sierpnia że nie mają już gadżetów ;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich po weekendzie. Wrocilam z krotkiego :( urlopu i spowrotem na forum :D . Na stronie 228 podawalm wam sporo linkow czy wszyscy sobie poradzili jak nie to jestem teraz dostepna i moge cos wytlumaczyc :) :) Pozdrawiam dziewczynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! mam do Was pytanie: czy ktos z Was dostal moze przesylke z ambasady niemieckiej?? ja wlasnie dostalam i przyszla zafoliowana, bo koperta byla zajebiscie rozerwana :/ no i teraz sie zastanawiam, czy mi cos z niej na poczcie zwineli. dostalam od nich: - ksiazeczke-cennik noclegow - mape - 3 numery gazety Deutschland - i wydrukowana liste roznych adresow internetowych ciesze sie z tego co dostalam, i to bardzo, ale ta rozerwana koperta mnie troche martwi. czy ktos dostal cos wiecej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
czesc dziewczyny... ja nie wiem w ajki sposob udaje wam sie otrzymywac te gadzety ja rozeslalam kolo 10 maili wczoraj w nocy i dzis dostalam juz 7 odpowiedzi przeczących :\\ porazka ..... w tym od onetu, naturelli.... a z tego co czytalam Wy wsyztskie z tego dostawalyscie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj 7 autografów :D A kto napisał to \"do blanusi1\" ? Niech sie przyzna jak taki madry;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy
jusztyska ja dziennie rozsyłam koło 100 e-maili i nigdy nie iwesz czy te adresy są trafione( to znaczy dostaniemy gadżety) czy nie.Nie masz się co zniechęcać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj przepraszam nie doczytalam. Tylko dla Niemiec i niestety pisze ze ankiety z zagranicy beda ignorowane. Sorki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek_12
Z neti notes dostała Drezdenko- długopis, papierową torbe, plan miasta i brszury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×