Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

czesc dziewczyny! czy ktos zamawial moze mape samochodowa ze strony http://www.k2.com.pl/mapa.php ? wart? czy przesylki sa bezplatne przy odbiorze probek i gazdzetow? aha . nie ma sensu wysylac emaila do Mincer Mona bo nie wysla, natomiast z Firmy Oceanic od razu dostalam odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czaka7
Tak,mapka przyszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapka
a ile czekaliscie na mapke? ja juz czekam 2 tygodnie ale pewnie sie nie doczekam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mapka
No jakos tak,w kazdym razie szybko nie przyszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam sprawe...
Od niedawna mam psa (szczeniaka) i słyszałam o darmowych paczuszkach itp. Oco w tym chodzi podacie stroniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mincer Mona Liza dostałam przesyłke po ponad tygodniu i wcale mi nie wysyłali odpowiedzi na meila, a co do mapy to jest na 100% gratis, z resztą pisze to nawet na formularzu zgłoszeniowym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapka
dzieki a co do darmowych paczuszek dla szczeniaka to sama ostatnio chcialam taka dla mojego piesia, ale w programie pedigree "rosnij zdrowo" juz sie skonczyly :( szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam 4 tubeczki kremików, i dosc ladny katalog, chyba z Wielkiej Brytanii.adresu nei mam,bo od 2 miesiecy nigdzie nei pisalam. wszystko byloby super, ale chyba sa dla cery dojrzalej...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam 4 tubeczki kremików, i dosc ladny katalog, chyba z Wielkiej Brytanii.adresu nei mam,bo od 2 miesiecy nigdzie nei pisalam. wszystko byloby super, ale chyba sa dla cery dojrzalej...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam 4 tubeczki kremików, i dosc ladny katalog, chyba z Wielkiej Brytanii.adresu nei mam,bo od 2 miesiecy nigdzie nei pisalam. wszystko byloby super, ale chyba sa dla cery dojrzalej...:/ cos mi sie kafeteria wiesza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki bardzo Emi_new to troche mnie napelnilo optymizmem ze jednak dostane to pudelko bo uzywam ich tabletek od 2-ch lat i takie pudelko przydaloby sie p.s szkoda ze nie dolaczaja ich do zakupu ich tabletek anty-bylo by prosciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha co do tej mapy samochodowej to czekam juz ponad 2 miesiace i nic-moje kolezanki tez nie dostaly:( no ale probowac zawsze mozna:) pozdrawiam wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na mape tez czekalam dosc dlugo-wiec sie nei przejmuj, pewnie na dnaich przyjdzie.ja czekalam chyba ze 2,5 miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapa przyjdzie
do jednych wysylaja po tygodniu, do innych po 2 tyg, a inni pisali ze dostaja po 2-3 miesiacach. CXierpliwosci. Pewnie maja duzo zgloszen stad takie opoznienia., 3majsie cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he
Amy no podawaj te adresy!!! bo inaczej cie dziewczyny nie wezma a tego chcesz prawda ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy na stronie Biomaris aby dostac probki wpisywałyscie wszystki pola nawet date urodzenia prawdziwa?????? i telefon ale tam nie ma nic o darmowych probkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie kochani
ale wy jesteście puste. jak tak się czyta te wasze rozmowy to od razu widać, że macie coś nie tak z intelektem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooo jaka
inteligentna sie odezwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piniusia
właśnie zrobiłam kupę-chcecie próbkę? prześlę gratis. tylko strasznie śmierdzi. smród poszedł na całe mieszkanie i nie idzie tego wywietrzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i sie zalogowałam a teraz nie moge wejsc bo pisze ze zle wpisuje login ale pisze taki jaki mam!!!!!!!!o co tu chodzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie pisalyscie o probki z biomaris chodzi mi o to czy przy rejestracji czy pozniej sie pisze dopiero?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do piniusia
"...smrod idzie na cale mieszkanie....." no prosze, zamow sobie probke slownika poprawnej polszczyzny wracaj na Slask tylko tam chocza takie smrody jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerwowana Ślązaczka
"do piniusia "...smrod idzie na cale mieszkanie....." no prosze, zamow sobie probke slownika poprawnej polszczyzny wracaj na Slask tylko tam chocza takie smrody jak ty" Na Śląsk? Na Śląsku same smrody? kurcze ludzie opamiętajcie się i jak już chcesz kogoś obrażać to sama / sam kup sobie słownik bo "Slask" to nie to samo co Śląsk!!!! A ciekawe co to jest "chocza"? Może miało być "chodzą"? Jeśli ktoś już komuś prawi kazania to niech chociaż sam błędów nie robi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do piniusia
tylko na Slasku sie mowi "nie idzie" zamiast "nie mozna". Nie chcialam obrazic nikogo poza piniusia dokladnie pisze DO PINiUSI a literowki i brak polskich znakow to nie bledy ktore wymagaja slownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Nivea Soft zarejstrowalam sie wczoraj na stronie Biomaris i w polu uwagii wpisalam ze chcialabym otrzymac probki i dzis dostalam odpowiedz ze wysla probki do mojej cery- mieszanej. Przy rejstracji musisz zaznaczyc jaka masz cere. Zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenerwowana Ślązaczka
no to co że słowa były skierowane do Piniusi ale ja też jestem ze Śląska i poczułam się urażona Twoimi słowami bo nie uważam żeby po Ślasku chodziły same smrody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×