Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość do gawla
bleh brzydkie te wzory na zdjeciach. Takie pstrokate- jakbym sie tak wymalowala paznokcie to by wszyscy mysleli ze jestem wiesniara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmaarryysskkaa
ja dzis wyslalm ponad 100 meili! a teraz wygladam listonossza! powodzenia ! tam wyżej wstawiłam link nie wiem czy sie powtarza czy nie mi sie wydaje ze nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doczytajcie dokłanie z tą paczką za 9.95 zamawiam Wielką Paczkę Powitalną i kolekcję „Twój KOMPUTER bez tajemnic” . Paczkę Powitalną otrzymuję ZA DARMO, opłacam jedynie koszty pakowania i wysyłki 9,95 zł. Następnie, co 3-4 tygodnie będę otrzymywać 10 kart z kolekcji „Twój KOMPUTER bez tajemnic” w cenie 19,95 zł (+ koszty pakowania i wysyłki 3,95 zł). Co więcej! W co drugiej przesyłce otrzymam ZA DARMO płytę CD-ROM z atrakcyjnymi programami i grami dla każdego. Zbieranie kart mogę przerwać w każdym momencie, bez zobowiązań do dalszych zakupów. Jeśli odpowiem już teraz otrzymam fantastyczny organizer elektroniczny Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na razie do mnie odpisali: ziaja - miły meil oceanic eris dax cosmetics marinex - napisali że przyślą mi próbki jak coś u nich kupię :P heyah za to odmowy dostałam od: tvn era janssen beauty farouk naturell brio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki jesli chcecia jakies darmowe gadźety to idźcie osobiście do urzedu miasta (oczywiście waszego :P) i powiedzcie że chcielibyście otrzymać jakieś gadżety związane z waszym miastem, lub jakąś partią polityczną - a że niedługo wybory - to oni nie odmówią :P mi ni eodmówili i wróciłam do domu obładowana jak wielbłąd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos mnei się pytał co napisałam do eris to odpowiadam: weszłam na ich stronę, znalazłam kontakt i napisałam że jestem ich stała klientka i że chciałabym wypróbować ich nowe kosmetyki. i tyle pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PYTANIE TO PANNY O NICKU ARISKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja do Urzedu Marszałkowskiego wysłałam maila dawno temu a ty napisałas że przysłali ci dużą paczkę, więc chciałam się zapytać czy płaciłaś coś za tą paczkę, bo mnie to bardzo ciekawi, aż po nocah spać nie mogę i jeszcze jedno pytanie: o co chodzi z tymi grami prizee?? to że dziennie się zarabia ok 0,3 euro to już wiem, ale czy warto tak se grac i czy jest to strona płatna?? bo moja siostra codziennie w to nałogowo pyka i nie wiem czy ją opitolić z góry dziękuję aloe się dzisiaj rozpisałam hoho :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Znacje stronke gdzie mozna sobie zamowic darmowe wizytowki? Pozdrawiam pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie doszłam do tak zaawansowanego punktu jak wizytówki :P ale jak cioś znajdę to krzyknę na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marzenkaatb
moglabys podac email do ziaji? ja wole napisac z poczty niz wypelniac ta ankiete,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marzenkaatb
czy mozesz podac email do ziaji bo ja wole tak pisac niz z tej ankiety bo trzeba wszystkie dane od razu podac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co daja
w haeah?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w heyah już nic bo pisałam dzisiaj i odp że juz nie mają trzeba wejść na str ziaji i znależć kontakt inaczej pomóc nie moge bo nie zapisuję stron internetowych pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatas
Wow dzisiaj doszla rzesylka od Dolce & Gabana. 6 perfumek z psikaczem-wow i jakie cudne zapachy. Moja pierwsza przesylkadzieki wam i jaka udana! Od dzis kocham ta stronke! buziaki dla was dziewczyny za super adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nioc nie pobije Primy - patrze w skrzynce a tu koperta bombelkowa(jakby tam cos cennego imogacego sie uszkodzic było) a tu 2 probki kawy :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatas
ktos podal maila kiedys na forum ja juz nie mam bo kasuje wyslane. Ale wiem ze koncowka byla usa.com moze ktos pamieta to ci napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde
mail do D&G: dolcegabbana@usa.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do urzedów miast jak piszę to mówię na wstepie ,że zbieram gadżety i chciałabym dostać jakiś z logo ich miasta bo : znam to miasto (jesli naprawde znam) i mówie dlaczego mi sie podoba, albo że obejrzałam ich strone internetowa i wydaje mi się interesujące Do Urzedu Marszałkowskiego Mazowsza pisałam jakiś czas temu i nie dostałam zadnej odpowiedzi na maila tylko przesyłke, od Wielkopolski dostałam odmowne. Za żadną paczke która zamawiałam płacić nie musiałam i tak samo z tą paczką z urzedu marszałkowskiego Hmm jeśli chodzi o prizee to gram w to :) mam 7 euro zaczelam grac z myślą o nagrodach ale ta gra mnie wciaga poprostu :) niby dlaczego ma być płatna?? głównie to są różnego rodzaju zdrapki :) pozdrówka dziewczynki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Ariska!!!! ja piszę do urzędów w małopolsce i wielkopolsce bo pisze prace magisterską na taki temat :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tssyt
Co trzeba zrobic zeby dostac te probki od primy? Moze mi ktos wytlumaczyc? z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w prize gram chyba na 10 nickach a żeby było ciekawiej to polecam, sobie sama siebie :P tylko mam nadzieję że żadnego dziadostwa mi nie przyslą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczy napisac
emaila do primy! adres sobe wyszukaj w google jesli potrafisz :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ariska że znowu cię dręczę i wiem że nie jest to pytanie dotyczące tematui tego forum ale co to jest max pack? bo ni w ząb nie wiem pozdrawiam i przepraszam że o takie pierdoły się tu pytam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciepechejtka
HEJA! Dzisiaj dostałam kolejną nagrodę z Prizee - małe radyko - tera chodze i słucham muzy Heh A to małe ino dla tych którą chcą się wciągnąć w nasze gierki: Za jedną grę zarabiasz minimum 0.01 euro, a jak uśmiechnie się do Ciebie szczęści to zarobisz znacznie więcej, tak że na dzień wychodzisz min. 0,2 euro. Zapis jest bezpłatny. Aby się zapisać kliknij: http://www.prizee.com/?refer=ciepeche i po pierwsze zmienic jezyk strony na angielski na samej gorze potem nalezy wcisnac Register now. Następnie uzupełniamy: - Choose your User Name: twój nick - Choose your Password: hasło - Confirm your Password: powtórz hasło - Your E-mail address: twój adres e-mail - Your Country: wybierz Poland - If you've discovered Prizee through a player, indicate his/her User Name: ciepeche Codziennie na stronie domowej Prizee mamy do dyspozycji kilkanaście gier. Wygrywamy na początku 0,15 - 0,30 Euro dziennie, chyba że Fortuna Cię lubi - wtedy można wyciągnąć do kilkudziesięciu Euro! Przy tym nic nie tracimy i mamy prawdziwą przyjemność, bo gry są ciekawe, a Prizee bardzo dba o atrakcyjność portalu oraz o to, by dostarczyć dodatkowych możliwości zwiększania zarobku. Wygraną możemy otrzymać czekiem (10,15,20 Euro) lub wymienić na prezenty (od drobiazgów, sprzętu CD, DVD, MP3 po sprzęt AGD-RTV). I czeki, i prezenty bez problemu wysyłają do Polski. Możesz je zobaczyć w dziale Gifts (po lewej stronie). Pamiętajmy: Im dłużej gramy tym nasze wygrane są większe!!! POZDRO DLA WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha!!! taką samą wypowiedź (twoją oczywiście) czytałam parę dni temu!!! jakie skromne naciaganie!!!! jeżeli ktoś gra z prizee niech zostawi puste pole tam gdzie trzeba wpisać nick osoby polecającej ciepechejtka tylko żeruje na nas kobitki skoro niby dziś dostałaś małe radyjko to czemu to samo napisałas parę dni temu??!! ojojoj wstyd i hańba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
czy w ciagu dnia mogę zagrac tylko w jedną grę na PRIZEE? bo usiluje zagrac w wiecej i yswietla mi z enie moge :| buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanie do chyba marzenaatb do jakiego dzialu w urzedzie szlas?u mnie jest duzy urzad miasta i nie mam ochoty zeby mnie ktos od dzialu do dzialu wysylal :/ a co do prizee to faktycznie jest to gra bezplatna-nawet fajne te gry sa, tylko wciagają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×