Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość trutka
patrycja jesteś na tej kafeterii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do trutki
trutka to są stare adresy !!!!!!! łatwo jest przekopiować Sępie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do trutki
Spadajcie wieśniary !!!myślicie że ja bede wam podawać adresy a wy nic!! Zazdroszcze wam że dostajecie tyle a ja nic... dlatego napisze do każdej firmy i podam adres tego forum i skończy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadajcie na szczaw wieśniary !!!!!!!!! Piszcie prośby dalej do firm proście Główno dostaniecie !!!!!!!!! buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skończyło sie... myślałyście że bede taka dobra i bede wam podawała caly czas adresy .Spiedr ** z tąd.... To moje forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siska*
uhhh co za dzień... Ciekawe nczy w poniedzialek bedzie coś w skrzyneczce !! Zapomniałam napisać ostatnio dostałam piórniczek, i kolorowe żelowe długopisy Postarali sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siska*
:) jest tu ktoś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siska*
Nio ejjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Siska*
Skąd dostałaś ten piórniczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wszystkich
Siska nie odpisuj, nie podawaj adresu!! ludzie, nauczcie sie szukac sami!! jedna osoba cos dostaje od firmy X, potem podaje adres na forum i od razu do owej firmy w ciagu jednego dnia splywa setka (co najmniej) maili o podobnej tresci. no i co ci ludzie sobie wtedy o was mysla??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do trutki
Pisze się "stąd "Napisz sobie to słowo sto razy na komputerze to przynajmniej będziesz miała z komputera jakiś pożytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wyzej
TUTAJ JEST TEMAT PROBKI I GADZETY!! C ZYLI WYMIANA ADRESOW a jezeli Ci sie nie podoba to sobie ortworz GOOGLE i szukaj sama dla siebie A TUTAJ NIE WCHODZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eLLoS =] Dawno mnie tu ni było =D Okey.... Ostatnio dostałam: - smycz, długopis i jakies ulotki od Cimoszewicza - 2 długpisy i ulotki z Radomska =] I tyle =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wszystkich
a jaka to niby jest ta "wymiana adresow"?? raz na kilka dni ktos rzuci jakims adresem i zaraz setka ludzi w ciagu 5 minut pisze na ten adres. to jest wg ciebie wymiana?? sledze ten temat od kilku dni, bo ktos "zyczliwy" z tego forum podeslal mi adres tej strony. teraz juz wiem, skad w firmie, w ktorej pracuje, biora sie setki maili o podobnej tresci, ktore zaraz laduja w koszu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosia samosia
kto jest za zalozeniem nowego forum?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co
czytam to wydaje mi sie ze Trutka czy jak jej tam jest lekko nienormalna moglabym nawet twierdzic ze uciekla ze szpitala psychiatrycznego, powaga!!!!!!!!! bo z efo co przeczytalam tak wynika,,, no ale sa "przypadki" buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos zapisal sie do tego klubu DOVE? dostajecie cos ? i co ile? moze mi ktos odp? bo nie weim czy sie do nich zapisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosia samosia
co 3 miesiace wysylaja gazetke titd a do niej zawsze dorzucaja jakas probke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosia samosia
na pewno warto wkoncu nic cie to nie kosztuje ;) a dostaniesz dopiero wtedy gdy beda rozsylac czyli teraz to wypadnie w tym miesiacu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie już bardzo dawno zapisałam i jakoś nic nie dostałam:( a plis udzielcie mi odp. na wczesniejsze pytanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosia samosia
najprawdopodobniej nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze podaje prawdziwą date bo w dniu moich urodzin dostałam miłe lisciki i przesyłki z próbkami z róznych firm (dokładnie 3:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosia samosia
mi sie to nigdy nie zdarzylo :(:(:( nawet na falszywe daty urodzin :P:P:P:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nivea
date urodzenia trzeba podać prawdziwą. Bo później są konkursyw których można wygrać fajne rzeczy-i tam trzeba podać prawdziwy PESEL - a w nim jest przecież data uodzenia. Jak podasz fałszywą, to nawet gdybyś wygrała to Ci nie prześlą nagrody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×