Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Ja nie dostałam zaproszenia...;-) A u mnie ostatnio naprawde pustki... Aż dziwne;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek_12
A ja dzisiaj dostałam z Limanowej foldery i brylok do kluczy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stella83
Trutka -podaj te adresiki....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyhy
joker sie teraz dyskretnie podlizuje do x y z i nivei. załosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do joker
joker wez wypierdalaj stad bo moj mnie nudza te twoje wypowiedzi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tylko ciebie nudzą
ona stara się jakieś monologi wygłosić ale jej to nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jok3r-----> napisalam ci emaila i tam wszystko wyjasnilam chyba nie czytalas oczywiscie ze chcialabym byc tam ale skoro nie mam zaproszenia to jestem tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny z tamtego forum.. a moze byscie wrocily do nas i wszystko by wrocilo do normy?nudzice sie tam-to jasne ,kazde forum umrze jak nie bedzie na nim nowych ludzi.a ten topic na Kafeterii byl, jest i bedzie.(jak mnei zaprosicie, to bede z wami,ale nei obiecuje ze to forum opuszcze) po co macie po kryjomu wchodzic,jak mozecie znow byc z nami.ja osobiscie nie chce opuszczac tego forum (choc czaem krew zalewa,to prawda) ale przyzwyczailam sie do niego - i chyba podobnie jak Ty jok3r nie zamawiam juz prawie wogole-bo mnie te \"bryloki\"nie interesuja,gdybym sie miala na wszytskie rzucac i przyczepiac do kluczy juz bym garba dostala ;) ale milo czasem z dziewczynami pogadac,i posluchac co dostaly.probuje pisac do firm,ktorych rzeczy mnei naprawde interesuja-np ostatnioprobowalam znalezc maila do \"milki\" ale nie ma polskiej strony to odpuscilam. (jakby sie komus udalo to bylabym wdzieczna za podzielenie sie, ale firma \"kraft\" na tylko ang strone ztego co wiem) takie jest moje zdanie.pozdrawiam serdecznie,zycze milego weekendu,a po niedzieli oczekiwanych przesylek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lawendy
czy mozesz podac przykladowe adresy z ktorych cos dostalas z USA i pisalo only usa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hope faith love
Hej, nie czytałam całego topiku, wiem tylko,że moja koleżanka dostała chyba coś z lacoste. Nie wiem czy to prawda. Życzę ogromnych łupów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutka22
Hejka dziewczynki! Już wam podaje adresiki ale niektóre będą stare a niektóre nowe a więc warto napisać do nich:) Ja od poniedziałku biore sie ostro do roboty bo dawno, dawno juz nic nie dostałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutka22
www.janssen-beauty.pl www.tvn.pl www.guinot.pl www.etre-belle.pl www.barwa.com.pl www.babor.pl www.bandi.com.pl www.fenice.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutka22
stella83- juz podałam adresiki i radze skorzystaj z nich :D papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Chwilę mnie tu nie było, bo miałam przeprowadzkę, ale juz wróciłam ;) Przez ten czas dostałam: - SDPL - płyta Mezo, notesik, i ulotki - Senat RP - zaklładka, naklejka, plan lekcji, widokówki i ulotki - Netia - podkładka pod mysz - Woj. Małopolskie - pocztówki, drewniany kwiat,album ze zdjęciami i foldery turyst. - UM Drezdenko - świeczka zapachowa, długopis, torebka papierowa i folderki - UM Szczyrk - długopis i folder - Gazeta Żagle - katalog Domów z płytą - przewodniki i mapy po Mediolanie - Woj. Pomorskie - srebrna moneta, płyta, notes, 3 długopisy i mnóstwo mapek i foldreków turyst. - 3 próbki Head&Shoulders z Niemiec - 3 przypinki metalowe z niemieckiej gazety Der Spiegel :) To chyba tyle... Zaraz zabieram się za szukanie nowych adresików :D Ps. A co to za nowe forum?? Nie uciekajcie stąd! :( :( :( Albo jak będziecie szły, to weźcie mnie ze sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć Laseczki dawno mnie tu nie było no podam wam pare adresików. No a ostatnio dostałam z Zeptera i od firmy Biomaris:)http://www.farmona.pl/pl/kontakt.html http://www.kredensmydlany.pl/go/_category/?idc=%22id_10%22&sess_id=87d9e91c13cfc005d07447980b36fac2 http://www.nivea.pl/frameset.php?content=http%3A%2F%2Fproducts2.nivea.com%2Fproducts.php%3Flan%3Dpl%26page_id%3D341 http://www.miraculum.com.pl/mirene.html joanna@joanna.pl http://www.garnierfructis.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pomarańczowej osóbki. Dziecko zauważyłam, że bardzo lubisz prowadzić konwersacje z samą sobą. Fajnie, w sumie każdy ma jakieś zboczenia. Nie myl też moich wypowiedzi z monologami, bo to nie to samo. Nikomu się nie podlizuję, ale wyjaśniam co zresztą napisałam, ale widać tobie potrzeba specjalnego tłumaczenia. Widzę, że z Tobą nie da się rozmawiać, bo cały czas wyskakujesz z jakimiś swoimi fantazjami, więc odpuszczam sobie Ciebie. Skoro tamto forum jest takie złe to ciekawe dlaczego dziewczyny wciąż chcą do niego dołączyć. I w sumie to daruj sobie wypowiedzi pod moim adresem, bo ani mi nimi nie imponujesz, a ja mam właściwie tylko ubaw z tych Twioch wypocinek. Napisałam dlaczego tu zaglądam i nie mam zamiaru więcej o tym pisać. Mądre osoby zrozumiały te mniej \"domyśle\" mają pecha. Do kafe raczej już nie wrócimy, bo akurat nam nie pasują te wszystkie jazdy, a o nowe osoby na forum nie musicie sie martwić, bo takowe są przyjmowane tylko się do tego nie przyznają. Także niby się tak tu kochacie, a niektóre z Was nawet słowem nie pisnęłay, że są u nas. I na koniec nie nudzimy sie na forum, daj Boże, żeby tu było tak jak tam. Naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze nei wrocicie..w takim razie poprosze o zaproszenie. maila masz w profilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojoj znowu monolog
i do tego jakiś taki nijaki bez przesłania, ciągle piszesz że sobie odpuszczasz a tu za chwilkę na pewno zarzucisz kolejnym monologiem. spadaj jędzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stella83
jok3r-czy też mogę prosić o zaproszenie? z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×