Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

aha, bo jak otwieram to \'zamów próbki\' w netra to mi sie pokazuje ten e-mail, i treść juz jest gotowa, a w niej pisze juz cena ;/ wiec nie wiem czy t epróbki to darmowe, czy nie :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do \"starych wyjadaczek\" ;) czy nie zdażylo wam sie nigdy żeby przyszła do was przesyłka z próbkami gdzie trzeba było zapłacic za przesyłke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nic takiego się nigdy
nie zdarzyło,ze musiałm płacić za przesyłkę;)Zawsze trzeba sprawdzać przed wysłaniem czy to jest na pewno darmowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak znacie jakies stronki, e-maile firm, które wysyłają próbki perfum [albo wystarczy firmy co produkują perfumy] to podajcie! plis ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do leny: mi sie jeszcze nic takiego nie zdażyło, zawsze przed wysłaniem prośby, patzre czy to jest darmowe... a jak mi przyjdzie coś zeby zapłacic za przesylke to jej nie wezme :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do perfum to ja wysyłałam chyba tylko 3 meile po próbki, wiem ze dostałam z daxa 3 próbki. gdzieś wcześniej w komentarzach podawałam nazwe innej firmy która wysyła 5 próbek. Musisz sobie poszukać na wcześniejszych stronach bo nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thank you for taking an interest in the Maison Cartier. Your request has been noted and will be handled as soon as possible. Yours sincerely, Cartier może mi ktoś to przetłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tłum. : Dziękujemy za zainteresowanie Maison Cartier-em. Twoja prośba została odnotowana/przyjęta i odpowiemy na nią tak szybko, jak to tylko możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przetłumaczyło mi :D Dziękują za branie zainteresowania w *Maison* *Cartier*. Wasza prośba (zapotrzebowanie) była i będzie dostawać apel jak najszybciej. Z poszanowaniem, *Cartier*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutka22
Hej dziewczynki! Ja jestem dzisiaj bardzo happy :), ponieważ dostałam dwie przesyłeczki i bardzo fajne rzeczy:) dostałam aż 12 próbek z dermiki :) Jest teraz na forum jakaś prubomaniaczka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutka22
Hej dziewczynki! Ja dzisiaj siedzę juz od paru minut nad tyloma adresami które sobie spisałam a które mam w pamięci i nie wiem od czego zacząć a mam ich .... bardzo dużo. A więc biorę się do roboty bo od czegoś trzeba zacząć bo ostatni raz pisałam chyba z 2 tygodnie temu:) pozdro all (jak cos to pytać) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutka22
o wkońcu jakas próbkomaniaczka przyszła, a tak nudno było :) Masz jakieś fajne adresiki?? Podaj mi adresik do tego sztabu wyborczego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j_kalinowski@tg.com.pl to adresik sztabu! A ja moglabym prpsic o adres do daxa i biomaris?? A dostalam dzis jeszcze dwa kotki wiec oprocz mojego perskiego mam jeszcze dwa dachowce w domku wiec jak by ktos mial adresy do firm wysylajacych jedzonko dla kotkow to bardzo ale to bardzo prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×