Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość ciepechec
ok odczepiam sie!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy topik
jeszcze jedna wiadomość i wyśle wiad do admina ponownie i juz nie bede go odwoływać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy topik
patrycja wysłałam spróbuje jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no prosze
Niech zgadne po klotni z nie powiem kim postanowilas pojsc za rada nie powiem kogo i zalozyc nowy topic.No niezle.Nie powiem kto wlasnie sie pochawalil, ze mialas pogadanke i widac poskutkowalo. Tylko wypadaloby napisac kim jestes Bonko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy topik
wysłałam ponownie może ty napisz do mnie moje gg 4923944

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy topik
no prosze--nie jestem żadne bonko jesli nie wiesz:Pnie trafiłas pudło dziewczynko:Pstrzelaj dalej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy topik
no czekam piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haloooooo laseczki :):) strasznie dawno mnie nie bylo z wami;/ az wstyd sie przyznac ale prawie pol roku;/ uszzzz ale jestem:) buzka dla wszystkich lasek ze starego i nowego forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no prosze
Jasne tak to sobie tlumacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agaciabytom jaki jest email (jak możesz podać ) do ambasady holandi ps wczoraj dostałam 6 pilniczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siti
hermina-1@wp.p - l nie zapomnijcie o mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no prosze
Jezu dziewczyno az tak nisko upadalas,zeby sie obawiac ujawnienia wlasnej tozsamozci i zaprzeczac gdy ktos zrobil to za ciebie.Przeciez i tak z tym nowym topikiem nic nie wyjdzie skoro juz mozna normalnie tam sobie wchodzic.Oj Bonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchajcie
ale numer Bonko jak stad wszystkich zapraszala to napisla,ze utworzyla tamten topik po to,ze np ciepeche i jej pokroju ludzie juz nie mogli znowu reklamowac prizee i podawac sie jako referancia,a zobaczcie co ona zrobila na tym swoim super topiku:) bonko witam was nie moglam pisac przez te ostatnie dni ale dostałam cos dziś!!pare katalogów i z arc polu 2 długopisy aha zapraszam już mam 1.84 euro http://www.prizee.com/?refer=bonko14 jest super No chyba umre ze smiechu to juz jest zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniusia-81
A ja się zarejestrowałam, a ciepieche zrobiłam w balona bo wykasowałam ją jako polecającą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to znaczy co zrobilas??? bo nie rozumie???????? u mnie jedzonko dla psa i kota z purina i pilniczki z mavala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triniti
uwielbiam. czytac wasze forum, ale tylko wtedy kiedy nawiązujecie do ciekawych tematów. Co wam zrobiła ta bonko niech któraś odeśle mnie do sxtrony na której sie wszystko zaczęło chętnie się wgłebie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triniti
a tak wogule to te gry gdzie zarabia sie pięniądze są jakies lewe!!!!????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... czy myślicie, że jak forum zostanie przeniesione (link miał byc dla \"wtajemniczonych\" ale jakimś cudem został on jednak podany tutaj) ludzie typu ciepeche nie będą tam wchodzic :P TO JESTEŚCIE W BŁĘDZIE I TO JEST BEZSENSOWNE!!! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde dziewczyny przestancie sie klocic, dziewczyna wygrala radyjko i sie podnieca bo najwidoczniej nic jeszcze za darmo nie dostala...niech sie cieszy bo najwidoczniej nie ma z kim twj radosci dzielic pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa20
a jak mam zagrać w max pack ?? help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylka1993 na 401 stronie wypowiadałaś się ze dotsałaś on niemieckiej firmy 3 długopisy, czy mozesz podać ta firme niemiecką, albo ktoś kto wie o jaką firme chodzi (prosze o mail lub link) z góry dziękuje i czekam na odpowiedź....!! :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka1993
Nazwa była podawana na pierwszych stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×