Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość INDYKPOL
Witam, w nawiazaniu do Pani prośby informuję, iz nie realizujemy wysyłek gadżetów reklamowych, natomiast można je otrzymac w konkursach organizowanych przez naszą firmę w punktach sprzedaży oraz na stronie www.indykpol.pl do której odwiedzania serdecznie zapraszamy. Dziękujemy za zainteresowanie. Z poważaniem Alina Konicz Specjalista ds. Marketingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie dziś miła niespodzianka dostałam ze stacji radiowej płytę Cd Kasi Wilk Podaję maila: radio@twojeradio.net Pozdrawiam Dziewczynki - nie dajcie się prowokować beznadziejnym ludziom, którzy wtargneli na nasze forum papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja dziewczynki co tam nowego??ja nic ostatnio nie dostaje a co do tego forum to jest the best super śnieżek pada i wogóle żeby to zobaczyć co prawda trzeba sie zarejestrować ale co tam 2 minutki nikogo nie zbawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielicaaa
Do "Prawdziwej"-Hej masz racje moze lepiej sobie pogadamy poza forum.Mam dziecko i nie w glowie mi szturchanie slowne.Czesto jestem na GG pod wieczor ale niewidoczna wiec sie odezwij.Pa 1994087-GG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtusia
wiecie co. widzę że teraz to tylko firmy reagują pozytywnie jak napisze że jestem niepełnosprawna albo ciężko chora. myśle że już za dużo osób pisze prośby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tresaur
dostałam dziś paczkę fajek Pall Mall (te cienkie) i kalendarz i paczkę barszczu z klubu winiary! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielicaaaa
Czy ktos mi moze podac wejscie na forum?Wlasciwie zagladam co jakis czas ale nie w glowie mi klotnie.Czekam na znak,ale prosic niebede..pocdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaJeCzKa____1982
Anielicaaaa o jaie wejście na forum ci chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaJeCzKa____1982
tresaur a pod jaki adres trzeba napisać żeby dostać paczę tych papierosów?Jestem osoba palącą i chciałabym spróbować napisać tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziś paczuszka z nutrici, juz drugi raz, ale to nic ;) - śliniaczek ... słodiutki ;) - notesik z magnesem na lodóweczke ;) - ramka papierowa Za pierwszym razem dostałam jeszcze 2 próbki kaszek, ale tym razem nie dołączyli ich do paczki... I może i dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 poieram TYCH co się nie przenoszą, tylko tak jakby ostatnio cos ten topik odbiega od tematu... pojawia sie dużo nowych tematów ale nie są adekwatne do \"Próbki, gadżety, free PART 2\" POZDROWIONKA dla wszystkich piszących na temat!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1Paulinaa
Zapraszam na nowo utworzone forum dotyczące darmowych próbek, katalogów i gadzetów!! jest ono przejrzyste, podzielone na kategorie!! Pomóżcie rozbudowywac forum i dzieki temu czerpać jak najwięcej korzyści!! Pozdrawiam serdecznie i zapraszam!! a to link do forum http://www.darmowee.fora.pl/index.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1Paulinaa
przepraszam bardzo za ten link!! prawidłowy link to: www.darmowee.fora.pl zapraszam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogłoszonko
ja moge zaprosić ciebie na swoje:)bo mam już od paru dni i jest ok wiec jesli chcesz to wejdz na ten link i napisz w goscie czy chcesz czy nie czekam na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1Paulinaa
olunia ale moje forum jest bardziej czytelne i ty takze mozesz w nim zamiescic swoje zmiany według twoich upodobań!! wejdz na moje forum i przekonaj sie!! bo inaczej nie dojdziemy do kompromisu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się nigdzie nie przenoszę ..... Zostaję tutaj ..... Życzę powodzenia tym którzy zakładają nowe fora....:) Ja zostaję......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo u mnie ostatnio z ambasady Dani i Belgi pelni przewodnikow co wy piszecie do Nutrici ze wam przysylaja , ja tez chce ta ramke na zdjecia, fajna jest?????????? mi zawsze odp ze nie maja albo kaza cos wypelnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tresaur
odpowiadam. te fajki z Pall Mallu dostałam bo jestem w ich bazie danych (konkretnie British American Tobacco) i mniej więcej 1-2 razy w roku ślą mi rózne reklamy-w tym czasem paczkę fajek. ostatnio też dostałam smycz Spike. ale nie piszę żadnych próśb czy coś takiego... wejdź na str. pallmall.pl i wypełnij formularz, wydrukuj go (potrzebny jest złożony podpis) i wyślij na ich adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P a ja się nigdzie nie przeniosę :):) i nie ma na mnie mocnych lol :D pozdrowinia dla tych co zostają 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Życzę wszystkim jutro pełnych skrzyneczek !!!! Ja juz nie mogę doczekać się mojego Miłego Pana Listonosza.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 euro za free
Zarejestruj sie w BestPayWay do 31-12-2005 a otrzymasz w prezencie 25 Euro. Rejestracja jest DARMOWA ! Zarejestruj sie juz dzisiaj i zabezpiecz sobie swoja pozycje. To Ciebie nic nie kosztuje – przynosi tylko zyski!!!! http://www.cashpayway.com/index.php?ref=426316 i ZABEZPIECZ SOBIE SWOJA POZYCJE Po rejestracji mozesz zarabiac doadtkowo popzrez swoj REFLINK: BestPayWay Referalprogram: Mozesz rowniez poprzez swoj Reflink werbowac nowych czlonkow i ci rowniez otrzymaja 25,- Euro za darmowa rejestracje a Ty kolejno. - za nowych czlonkow w 1 poziomie 8,- € - za nowych czlonkow w 2 poziomie 6,- € - za nowych czlonkow w 3 poziomie 4,- € - za nowych czlonkow w 4 poziomie 2,- € - za nowych czlonkow w 5 poziomie 1,- € PAMIETAJ!!! http://www.cashpayway.com/index.php?ref=426316

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka85
siemka jestem tu nowa ale od dawna dostaje próbki macie tu kilka jak was beda interesowały to piszcie www.yogitea.com/FreeSamples/FreeSamples.asp www.ed-foods.com/freesample2.html www.hosssauce.com/freesample.html macie narazie 3 wieczorem wam wiecej wysle bo narazie w pracy siedze i nie mam czasu pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×