Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

możecie mi napisać formułkę którą wpisujecie żeby dostać te pilniczki prośba bo ja nie kumata w angielskim prosze i polecam wam dermike bo przysylaja chyba wszystkim ostatnio duzo probek i swietny mus poziomkowy do ciala z substancjami love chemicals :D cudeńko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mavali? tam sie nic nie wpisuje oprocz swoich danych :) z tego co pamietam to bylo www.mavala.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy topik
bimbambom----> ok ja nie zakładałam tamtego topiku tylko ta bonko bo dostałam maila czy chce dołączyć no i powiedziała czy moge sie jakiś znajomych zapytac czy chcą pogadać tam no i postanowiłam wziąć osoby z kafe a tak wogóle to nie bede sie tobie tłumaczyć forum jest jej i można powiedzieć że moje wiec tam proszę nosa nie sadzać bimbambom i inne prowokatorki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzisiaj jeszcze niespodziewana paczka po poludniu-raczej tak pozno nigdy poczta nie jezdzila od firmy DESKA FASHION http://www.republika.pl/deskafashion/ 2 smycze , 2 pary miniaturowych rekawiczek - sliczne, otwieracz, bryloczek w ksztalcie rekawiczki , dlugopis Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj UM Sława-foldery,przypinka,długopis,teczka. stihl-ulotki awizo na kufelek tyskiego. a wczoraj gofin-gazety podatkowe i takie tam roznosci z ksiegowosci mapa polski 2razy hotel spa dr irena eris w krynicy gorskiej zatoki-ksiazeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamy nowy topik na innym forum
NARESZCIE SIE DOCZEKALISMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MAMY NOWY TOPIK NA INNYM FORUM GDZIE DOSTEP MAJA LUDZIE BEZKLOTLIWI I OTWARCI NA INNYCH.ZAPRASZAMY...................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ki idiota podał adres!! miało być tajne byżadna osoba sie nie dostała wtedy ja sie nie zareklamowałam tylko nowy topick widocznie mi wlazła na nick dałam jej hasełko:)ale nawet to przeszukałam raz mnie zareklamowała tak ja inne osoby siebie po razie a ciepeche to już ze 100 razy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowy topick!!---kaśka to że mamyn pod jeden kabel net to nie znaczy że cały czas masz sie podawać za mnie!!!kurde jeszcze raz to zablokuje nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowy topick aha założyłąś tamto forum pod moim nickiem i zwalasz na mnie!!!nie hasło zmieniłam już!!!aha i na poczte tez zmieniam bo widze że mi wysyłasz z poczty coś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy topick
ej no weź sorry że tamto założyłam ale wkurza mnie to że tu okuczają jakie jest hasełko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy topick
ok ale hasła nie podam boo znów sie za mnie podasz i jeszcze wiecej pretensji do mnie będzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamy nowy topik na innym forum
mamy nadzieje ze na naszym forum nie zabraknie niezapominajki,trutki22,martynelli,gocgy i tych ktorzy sa bezklotliwi przeciesz o oto nam chodzi ,nie dziewczyny i chlopaki?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy topick
tak jak widzisz zarejestruj swój nick bo ja też moge sobie jaja porobić!!!!(to ja bonko jak by co)że jak chcesz to ja ci moge problemów narobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowy topik zarejestruj sie!!! mamy nowy topik na innym forum kim ty jestes ulicha??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy topick
ok ale jak podasz hasło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podam zrozum bo mi problemów narobiłaś!!!ZAREJESTRUJ SIE ALBO JA ZMIENIE NICK I NIC NIE BEDZIESZ MIAŁA ALBO wogóle pójde z tego forum!!i już nie napisze bo jestem zła ktoś mnie wkopał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krooopa--->jak myślić olać fora czy zmienić nick aby sie oddemnie odwalili??pomóż bo sama juz nie wiem podawają sie poddemnie coś chcą a ja nieraz nawet nie wiem o co biega...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia15
ja jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogubilam sie kto kim tutaj jest...... poprosze o zaproszenia jak to mozliwe, jestem mila i bezkonfliktowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dziewczynki takie pytanie, na niektorych stronkach z gratisami nie ma pola gdzie trzeba kraj wpisac i zapewne dopisujecie Polsa w innym polu( :) jak ja) ale czy ktoras z Was dostala cos z takiej stronki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w tym nowa ale też na takie stronki natrafiłam i nic nie przyszło bo też wpisywałam tak i nic aha z allegro dostałam bluzke notes długopis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×