Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

kurcze jak mam włożyc te grzyby do garnka bo nie da się mam tylko grzyby i ciasto i dalej nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to forum to chyba nie jest
o jakis grach WINIARY!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zastanówcie się co robicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia_13
dam za haslo z winiary 5 sprawdzonyh, dobrych adresow na gadzety!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P ciepeche P
HEJA! Dzisiaj dostałam kolejną nagrodę z Prizee - małe radyko - tera chodze i słucham muzy Heh A to małe ino dla tych którą chcą się wciągnąć w nasze gierki: Za jedną grę zarabiasz minimum 0.01 euro, a jak uśmiechnie się do Ciebie szczęści to zarobisz znacznie więcej, tak że na dzień wychodzisz min. 0,2 euro. Zapis jest bezpłatny. Aby się zapisać kliknij: http://www.prizee.com/?refer=ciepeche i po pierwsze zmienic jezyk strony na angielski na samej gorze potem nalezy wcisnac Register now. Następnie uzupełniamy: - Choose your User Name: twój nick - Choose your Password: hasło - Confirm your Password: powtórz hasło - Your E-mail address: twój adres e-mail - Your Country: wybierz Poland - If you've discovered Prizee through a player, indicate his/her User Name: ciepeche Codziennie na stronie domowej Prizee mamy do dyspozycji kilkanaście gier. Wygrywamy na początku 0,15 - 0,30 Euro dziennie, chyba że Fortuna Cię lubi - wtedy można wyciągnąć do kilkudziesięciu Euro! Przy tym nic nie tracimy i mamy prawdziwą przyjemność, bo gry są ciekawe, a Prizee bardzo dba o atrakcyjność portalu oraz o to, by dostarczyć dodatkowych możliwości zwiększania zarobku. Wygraną możemy otrzymać czekiem (10,15,20 Euro) lub wymienić na prezenty (od drobiazgów, sprzętu CD, DVD, MP3 po sprzęt AGD-RTV). I czeki, i prezenty bez problemu wysyłają do Polski. Możesz je zobaczyć w dziale Gifts (po lewej stronie). Pamiętajmy: Im dłużej gramy tym nasze wygrane są większe!!! POZDRO DLA WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mizia kizia
ohhh ciepeche , dziękuje bardzo za linka !! Zarejestrowałam sie i w grze kaboom wygrałam jackpoota z Tojego linka :) wygrała 342,30 euro :D:D:DD ciesze sie niemiłosiernie. Teraz sobie pozamawiam troche nagród za tą kaske !!! Dziewczyny i chłopaki ! rejestrujcie sie bo naprawde dzięki ciepeche można wygrać !! tutaj macie jej linka http://www.prizee.com/?refer=Ciepeche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek_12
A ja z WARKI STRONG dostałam długopis i wypasiony scyzoryk pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podajcie swoje nr gg bo mowiąc nikogo nie mam z tąd czekam kochaniutke:*:*:***********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZGADZAM SIE Z TOBA OCZYWISCIE !!!!!!!!!!!!! I juz pisze co dzisiaj dostalam od AMBASADY NORWEGI bardzo durzo folderow , katalogow, naklejke , plakat od BIOMARIS po raz 2 3 probeczki i foldery od BIELENDY 5 probeczek od HEATH AND BEAUTY MEDIA - katalog od MERCEDESA smycz , brelok, piekny katalog w sztywnej okladce i jeszcze jeden katalog Pozdrawiam wszystkie probo maniaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widze ze dzisiaj tylko ja tu pisze na temat !!!!!!!!!!!!! Przestancie robic sobie uwagi!!!!!!! To nie jest forum ZOLZ tylko PROBOMANIACZEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nie zaglebiam kto gdzie itd Cieszy mnie dostawanie pierdulek od firm i tam skad dostalam to podaje na forum i licze ze inni tez tak zrobia bo to fajnie tak sie solidaryzowac w swoim hpbby a jesli ktos jest Zwiewny jak horagiewka to jego problem i tej osobie niech bedzie glupio mnie to nie interesuje Szukam dalej adresikow i mam nadzieje ze nie jestem w tym sama i nie tylko ja bede sie dzielila wiadomosciami gdzie mozna cos dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielicaaa
Witajcie.czekam na probeczki i czekam..tyle firm zaliczylam,moze oni maja duzo meili bo co jakis czas dostaje paczki.szybko przyszlo z Roche,Biomaris,Caudalie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie podawajcie swoje nr gg i e-maile to sobie pogadamy jestem nowa i dlatego chce pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogłoszenie
witam was chcę coś ogłosić powstało nowe forum które założyło pare dziewczyn podam tu adres możecie sie rejestrować osoby które będą rozrabiać dostaną bana tam będziemy mialy spokuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwa
kłótnie nie na tym forum!!!!!!!!!!!!!moderator znów bedzie musiał twoje wypowiedzi usunąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Juz dawno tu nie pisałam. Dostałam: - Mape z k2 - najklejki od URSAPHARM - foldery od Duszniki Zdrój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaJeCzKa____1982
hjkcgflkl dlaczego nam to podalas???Mamy sie4 zarejestrować czy o co chodzi ztym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gdzie się podziała. zgadzam się z tobą Ostatnio się nie wypowiadam bo mnie prawie przy kompie niema z tego powodu prawie nic nie dostaje więc i o czym pisać nie ma. Ale forum pod żadnym pozorem nie zamierzam opuscić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielicaaa
Witajcie,zagladam tu co jakis czas ale widze ciagle klotnie.Czy ktos mi moze podac adres tego nowego forum???Prosic niebede bo juz prosilam jpg3 i mnie mniala dopuscic a sie niedoczekalam.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski! u mnie dzisiaj nie dużo ale 2 paczki:) a te dwie paczuszki to środki przeciw popuszczaniu moczu, ale to nie było zamawiane prze ze mnie tylko przez moją kochaną kuzynke (jednym słowem zrobiła sobie jaja) :( i druga to mapki z duszników zdrój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewzcyny jakieś dnowe forum jest?? widze ze ja tu za żadko zaglądam... bo co dwa dni...ale widze ze te co 2 dni to zamało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę prawdy
Anielicaa olej w ogóle forum, już lepiej z paroma osobami porozmawiać na GG, bo nie ma o się prosić. Ja też pisałam do jok3r2 czy jak jej tam napisała że owszem, a potem cisza, mam ją gdzieś, zresztą czytalam jej kilka postów ostatnich (nawet zostały usunięte) i nie reprezentuje sobą zbyt wielkiego poziomu. Ja już z tego forum zrezygnowałam i z innych też a paczuszki dostaję :-)). Zostaw nr gg swój to się do ciebie odezwę:-). A jak sie czyta to forum to ręce opadają, kłócicie się o takie pierdoły że aż głowa boli!!! A nie wiem czy wy sobie zdajecie sprwę że to tylko o was świadczy!!! Jest mi wstyd za was!! Z pewnością jestem starsza od was, bo mam 25 lat, ale nie wiem co się teraz dzieje :( Po prostu mozna się tylko wstydzić za was !!!! A feee Pozdrawiam dobrze wychowane, niekłótliwe forumowiczki (szkoda że tak was mało)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś dostałam tylko pozytyw z gatta pozatym nie dostaje nic bo ostatnio nie mam czasu rozsyłać maili Dziecko Praca, Szkoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×