Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość dzu
Ja tez che podac pare adresów;): DOVE:http://www.idoveyou.pl/pl_po/pl_po/index.html mrs,potter's:markiprywatne@forte-sweden.com. nuxe:info@nuxe.com veet:veet.pl@reckittbenckiser.com unicolr:unicolr@unicolr.com.pl eris:serwis@eris.pl mariza:biuro@marisa.com.pl Nie wiem czy te firmy przysylaja probki bo niedawno dopiero do niech wyslam maile;)ale mozna probowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzu
w adresach veet i mrs.potter's zrobilam pomysli.tam gdzie sa oddzielone maja byc razem;)przpraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w związku z dużym zainteresowaniem kubkami mam jeszcze pytanie czy zbieracie małe maskotki do powieszenia np. przy torbach ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci że nie wiem , koncepcja mi zdechkla, a co możesz zaproponować.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniqa
hjena możesz mi też wysłać te zdjęcia ? haniqa@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W prośbie o gadżety najlepiej jest się wykazać własnym pomysłem.. Niewiele jest firm, które chętnie wysyłają gadżety, gdy ktos pisze \"chciałbym dostać gadżety, dziękuję\". A są tacy, co nawet tego dziękuję nie piszą :/ A poza tym pisanie komuś gotowych tekstów jest niezbyt mądre, bo potem to wszyscy bezmyślnie kopiują :/ U mnie dziś tylko pozytyw z Warszawki.. Ponoć pani wysłała mi bruszury i mapkę :/ blee..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do nataliaaaaaa: napisali mi że kilka gadżetów mi wysyłają to jest Wydawnictwo Pascal sp. z.o.o - ale dokładniej się dowiem jak paczkę otworzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam 20 e-maili i dostalam 2 pozytywy i 1 negatyw.Tylko że pisałam je dość dawno temu a dalej nieprzyszlo nic...;(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florisssss
Ja napisałam do Danone z prośbą o gadźety i odpisali mi, że gadźety dodają do promocji i żebym brała w nich udział i tyle...czyli nie nie dostane jakie chamy...chyba zaprzestane kupowac serki danio niech się walą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanika a które chcesz zdjęcia, kubków czy maskotek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wiadomości wszystkich: Świetna kobitka z tej hjeny jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka_wrpc
Hjena mi mozesz podeslac fotki tych maskotek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xzz
znacie mo.że jakieś fajne próbki żęczy do wysłania np. podkładki pod myszke jedzenie dla niemowląt tylko nie katalogo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Jestem tu nowa i bardzo ciesze sie, ze znalazlam takie fajne forum :-) Przeczytalam juz troche i mam jedno pytani: jak Wy to robicie, te dostajecie probki z USA? Piszecie maile czy macie sposob na \"oszukanie\" formularza? To samo dotyczy rowniez Europy, gdzie nie ma opcji Polska. Jezeli piszecie o nich maile to wszytko jasne, ale te formularze t mnie dobijaja Poza tym podaje adres: http://vichy.de/ pod Kontakt jast formularz z opcja Probenanforderung i zamiast tekstu trzeba wpisac adres. Przyznaje sie bez bicia: nie wiem czy przysylaja, ale sprobowac warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minkat, nie ma w tym zadnej wiekszej filozofii ani krętactwa.jezeli w formularzu nie jest zaznaczone ze wysylaja tylko w granicach USA lub UK to zaden problem.np 2smrt4you wysyla wszedzie swoje pierscionki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heY:) u mnie dzisiaj 3. paczuszki...: 1. UM Bolesławiec - informatory (naprawdę niezłe), długopis 2. Wyższa szkoła jakaśtam xD - informator, długopis 3. HiPP - informatory (dla siostry, dość ciekawe) a co u Was?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczoraj dostałam przesyłke z gminy Kąty Wrocławskie: pełno pocztówek, 2 informatory, długopis, i znaczek przypinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzu
hej!znalazlam adres do farmony.oto on: fag@farmona.pl Piszcie moze cos przysla;) ja wyslam przed sekunda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opisywana wcześnej firma Wyd. Pascal przysyła priorytetem (2 dni od prośby): smycz (2x), latarka, naszywka, pięknie wydaną książkę \"Z Auto plaza na weekend\" - o najpiękniejszych miejscach w Polsce (rewelka) i 3 broszury (Wyspy Greckie, Prowansja i Lizbona), reklamówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hjena jakbys mogla to podeslji mi rowniez te fotki kubkow i maskotkow;)olcia500@wp.pl A tak pozatym to wzielam sie za konkursy ostatnio jak narazie jedna wygrana zobaczymy jak bedzie dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja banana:D U mnie dzisiaj przesyłeczka z Gatty (priorytetowa :D) a w kopercie bąbelkowej ładny długopis i jeszcze ładniejszy breloczek. Ostatnio wysłałam kilka maili do mało znanych firm, jak coś przyjdzie do podam nazwy i maile :) Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, ja też pisałam do Gatty już chyba z 2 tygodnie temu czy nawet więcej i nic nie przyszło :/ A niektórzy ponoc dostawali paczki parę dni po wysłaniu maila.. U mnie dzisiaj: - z \"Zyskaj zdrowie\" list, ulotka, notes kuracji, 4 kalendarzyki kieszonkowe na 2007, długopis i lizak :P (a chciałam lusterko :() - z HiPP 6 małych książeczek/poradników (bardzo fajne) i ulotka - pachnąca kartka Dunhill Persuit Koperty oczywiście podarte i pozaklejane taśmą :/ ehh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie kutwa dzisiaj pustki :/ go gatty tez juz dawno wysylalam a tu nic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się wydaje, że gatta nie przesyła tylko z tego powodu, że ostatnio, jak podejrzewam, firma dostała dużą ilość próśb o gadżety. napiszcie do nich za jakiś czas...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mardud a co do tego wyd pascal mozna napisac. w sparwie probek to latwe jak bulka z maslem ale do tego pascal to jakos nic mi nie przychodzi do glowy.jak myslisz prosic normalnie o gadzety itp i napisac np ze jestem miloscniczka podrozy??? co o tym myslisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×