Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Siemka! Wróciłam.. o widze ile tu przesyłęczek.. A jak w jednym poście z nad wyższych też mnie interesują akcesoria na paznokietki :D. Pozdrawiam Sylwia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CSP
A możecie podać mi tresc przykładowego emaila który wysyłacie do tych firm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emka64
Ja zawsze sie najpierw pytam.Uprzejmie nie hamsko i już mam 2 pozytywy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj 2 przesyłeczki xP 1. UM Józefów - żadnych gadżetów, ale za to plik ślicznych pocztówek, broszury. 2. UM Braniewo - broszury, pocztówki, mapki... ogólnie nie piszę do urzędów miast, ale teraz w okresie wakacyjnym szukam miast, gdzie można wypocząć...:) więc tego typu informatory mi się przydadzą... a co u Was dziewczyny?^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam dziś straszny sen. Śniły mi sie przesyłki! Oby dzisiaj było mniej. Boże 32 - kto by pomyślał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzu
u mnie dzisja pust;(.do Rufina dziewczyny pislayscie po polsku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wooki
Zuzka napisz do mnie to Ci powiem jak zdobyć maxpacka :] 10768814 :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś tylko tampony o.b. i katalog Quelle.. :( a na @ odpowiedź od Samoobrony, że po gadżety mam się udać do biura i odebrać osobiście..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wooki
U mnie 4 autografy :D i paczuszka whiskasa :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaa
Ja wczoraj dostałam makulature z Braniewa i próbki z Ziołolek i czekam dzisiaj na listonosza. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaa
KATjen25 dzięki;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aarieleczkaa
Hej... u mnie dzisiaj kartka zapachowa od lacoste pink:) a co do Rufina hmm na serio nie pamietam ale pewnie tak gdzies na jakiejs stronce bylo po niemiecku ze chce probki ;p przepisalam i mam ;p ale po angielku mozesz napisac bo mi list po angielsku przyslali..wiec sadze ze angielski wystarczy :0 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaa
aarieleczkaa a Ty do tej do tej firmy Rufin pisalaś po polsku czy po niemiecku?? Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emka64
A ja dostałam tylko makulature...świat jest okrutny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie :) Dzisiaj 4. przesylki: - 2 * Beckers (chyba sie pomylili) - Katalog Produktow Do Drewna, broszurki, magnes - konik (calkiem ladny), a to wszystko podwojnie, konik - rowniez ;) ; - Kruszgeo - 2. podkladki pod kubek i dlugopis (delikatnie zdezelowany, czemu sie nie dziwie, poniewaz koperta byla uszkodzona i w folii; tyle, ze osoba pakujaca przykleila te gadzeciki taka tasma do kartki, zeby sobie, czasem, na poczcie nie wypadly ) ;) ; - Kolastyna - za wypelnienie ankiety; 39. probek przeroznych biggrin.gif i ulotka z kolejna ankieta do odeslania (koperta byla tak potargana, ze zostala zapakowana w wielgachna folie i opatrzona pieczatka tresci: \'Przesylka zostala uszkodzona podczas dzielenia maszynowego. UPRZEJMIE PRZEPRASZAMY ! Warszawa CER\' :/ - nawet nie chce mi sie tego komentowac...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie niesamowita susza. w zeszłym tygodniu doszedł tylko pierścionek :) on jest naprawdę fajny ;) i bardzo mi sie podoba. Poza tym nic no i ja nie mam czasu na pisanie mailików mimo urlopu i braku dziecka w domku :( Mam inne powody i zmartwienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aarieleczkaa
nataliaaaaaaaa nie pamietam na prawde..szczerze mówiac nie pamietam kiedy pisalam hehe:) ale napisz po angielsku i bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emka64
;(;( Ja ani jednej żeczy jescze niedostałam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj: - próbki z mincer - 4 katalogi z itaki - 2 katalogi z for-house - teczka, katalog, informator i ulotki z Mszany Dolnej - informator, ulotka i pocztówka z Makowa Podchalańskiego - katalog i długopis z Geovity - mapa z informatorem, ulotki i pocztówki z Braniewa - mapa turystyczna i ulotka z Krzeszowic - jakiś katalog z BBH - naklejki z Dębicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaa
A u mnie dzisiaj nic!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaa
emka64 poczekaj jeszcze chwile a zobaczysz jak zaczną przychodzić do Ciebie próbki i gadzety...powodzenia hehe Pozdro;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarkaB
Hej dziewczynki. mozna 'powiedziec' ze jestem tu nowa :)) oczywiscie zwalilam troche adresow i nie chce zosta dluzna :PP dam wam adresik gminy babice, wysylaja na pewno (informator + mapka) regularnie postaram sie tu cos dodawac :D ugb_poczta@babice.pl lub babice@babice.ug.gov.pl no to 3m cie sie i do nastepnego klikniecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mardud
Hej wszystkim. Dostałam dzisiaj pozytywy z Nepentes, Miraculumi Nutricia, oraz coś takiego: Stay in the loop--add this email address to your contacts or "Safe List" to guarantee you'll receive all emails we send you from Celine Dion Parfums. Błagam, pomóżcie mi to przetłumaczyć - bo nic z tego nie rozumiem. Proszę pomocy!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem baaardzo zadowolona
Do mnie dziś przyszły pierwsze próbki,mimo tego,ze zaczęłam wysyłać meile miesiąc temu :/ ---próbki i poradnik z NUTRICI --- 9 próbek z yves Rocher ---- tampony i ładny kalendarzyk miesiączkowy z o.b Szaleje !!! Bardzo sie ciesze z dzisiejszych zdobyczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmartyna92
Cześć dziewczyny! To moja pierwsza wypowiedź... :)) Mam pytanie... Możecie podać mi adresy @ tych firm które wysyłają na 100% swoje wysyłki reklamowe? Z góry dzięki:) A nawet jak możecie to proszę o kontakt gg:) ->> 6254531 PzDr z góry dzięki, pa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emka64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka jestem tu nowa. Wczoraj od koleżanki dowiedziałam się o wysyłanych próbkach i gadzetach za free, od razu się w tym zakochałam. Już zamówiłam pierścionek 2 smrt 4U i wysłałam maile do kilku innych firm. Narzie cisza, ale licze na pozytywy. Zanim postanowiłam tu napisac, poczytałam kilka wczesniejszych stron tego forum i musze powiedzieć, że chciałabym tak jak wy mieć trego juz tak dużo i tak się na tym znać. Narazie nie wiem dokładnie zkąd brac maile więc prosze o pomoc tak na dobry poczatek. Z góry dz mozecie napisac tu na poczte, albo na gg:8307314. AQQ:3080584. Wiem, że niekórzy pewnie się zezłoszczą bo bez pomocy dawali sobie radę a ja tu tak wyskakuję, ale poprostu jestem jeszcze zagubiona w tym nowym świecie free gadzetów. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×