Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

U mnie dzisiaj jedynie Ziołolek (po raz drugi, wczoraj był pierwszy!) identyczny zestaw 4 próbki. Chyba coś nie tak (mam potwierdzenia meilowe chyba z 20 firm, że wysłali) a tu nic). Chyba Panie na poczcie mają radochę albo coś, tym bardziej, że prawie każda paczuszka przychodzi uszkodzona - nawet polecone. Chyba przejdę się do UP i im coś powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elunka83 Sproboj z nestle. Poza tym na niemieckiej stronie nestle jest Babyclub i pisza, ze wysylaja probki. Nigdy nie probowalam, bo nie mam dzieci, ale mam nadzieje, ze moge Ci pomoc :-) http://nestle.pl/ http://www.babyservice.de/beba/?sid=1fdf65de-2a7e-49f5-aa91-58c947188c31 http://www.milupa.de/de/index.html http://www.nulltarif.de/proben/eltern-kinder-13/index.html - nigdy nie sprawdzalam adresow dla dzieci, ale wszystkie inne rzeczy przyszly. Tylko nie wiem, czy oni je tez do Poski wysylaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwazajcie na te serduszka: Vattenfall to wlasciciel niemieckich elektrowni atomowych. Nigdy nie wiadomo co jest w tych serduszkach jest :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minkat Te serduszka z Vattenfall przychodzą w pudełeczkach, na których jest napisane, kto je produkuje - jest to polska firma silikonów i klei, więc nie ściemniajcie tu o ich szkodliwości - to jest podgrzewacz, u mnie działa i bardzo mi się podoba i mojemu synkowi też. Jest to system krystalizacji - ciekłe kryształy, przypuszczam, że większość z was ma monitory plazmowe - to jest na podobnej zasadzie. jak się boicie to może też nie kupujcie płaskich monitorów. A nikt chyba nie zamierza tego płynu pić. Pozdrawiam, prywatnie mogę dużo opowiedzieć o ciekłych kryształach, bo to moja branża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mardud: nie denerwuj sie. To byl zart. Przeczytaj jeszcze raz: na koncu jest :-P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj dostałam: 4 próbki kremów z Dermiki + karta stałego klienta i katalog. Dziwię się, że tak wiele z Was pisze o porozrywanych kopertach...ja (odpukać) takiego problemu na razie nie mam...i nigdy nie miałam. Różni są ludzie na świecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaanki
w jaki sposób mozna zamówić te serduszka z Vattenfall

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzu
dziewczyny czy ktoras z was pisala do Rufina?czy oni odpowadaja na maile czy tylko przysylaja probki?bo ja wyslalam im widomosc jakis tydzin temu a tu nie ma ani wiadomosic anie paczuszki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczatkujaca jestem w tym teamcie. jednakze mam na swoim koncie juz 3 paczki (: `latareczka z vattenfall `smycz z rossmana (w drodze wyjatku) `probki z YR interesuja mnie przede wszystkim kubeczki ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzu
Dziewczyny sorkiz e wam tak zawracam glowe ale czy nie weicei jakie firmy oprocz yr i iwostini przyjmuja stalych klientow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałbym se dowiedziec jak pisac do miast o gadzety zeby mi przysłali długopis i inne pomózcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SŁUCHAJCIE, WSZYSTKIE DZIEWCZYNY KTÓR MAJĄ DZIECI: WŁAŚNIE DOSTAŁAM NIESAMOWITĄ PRZESYŁKĘ KURIERSKĄ:\\ 7 CZEKOLAD (PYCHOTA, KAŻDA INNA) F. RITTER I SAMOCHÓD ZABAWKĘ DLA DZIECKA Z LOGO FIRMY. PISZCIE DO MNIE MEILE TO PODAM ADRES

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAPISAŁAM WYRAŹNIE - DAM ADRES WSZYSTKIM MAMUSIOM, ALBO JAK MI SIĘ IMIĘ SPODOBA, ALBO JAK KTOŚ COŚ FAJNEGO NAPISZE, BO TO JEST CHYBA NAJFAJNIEJSZY PREZENT JAKI DOSTAŁAM I MOGĘ BYĆ FANABERYCZNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka1201
Ja tez poproszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka1201
Ja do vattenfala napisłąm juz ponad miesiac temu i nic nie dostałam. Tak samo do daxa i kolastyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banan przecież napisał ,żeby pisać do niego na E-MAILA. Poświęcenie chwili na przeczytanie naprawde nie szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzuop.pl
powiedzcie mi dziewczyny czy w jak na angielsko jezycznych stronach prosza o adres 1 i adres 2 to jakos to rozbijacie, ze np. w 1 ulica i nr domu a w 2 mieszkania czy calosc piszecie w 1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO I ADRESIKI POSZŁY W ŚWIAT, TYLKO MI ICH NIE WRZUCAĆ NA FORUM, BO SĘPY Z INNYCH FORÓW ITP. TU ZAGLĄDAJĄ ZBYT CZĘSTO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=> zuzuop.pl ja zawsze wpisywałam calosc w 1:/ ups moze to dlatego jeszcze nic nie dostalam, ale pocieszam sie ze to niedawno bylo:) a wy jak robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×