Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Ja rzadko co prawda wypełniam formularze z zagranicy,no ale. Głównie z tego co zauważyłam tylko przy Adress 1 jest gwiazdka więc to tylko jest obowiązkowe, Adress 2 już nie-bo on służy do czegoś innego... pytałam cioci kiedyś (mieszkała w Stanach kilka lat) i tam sie wpisuje np.Apartament 2 czy Villa np.5 :P:P ale to raczej mało kto w Polsce mieszka w Villi/apartamencie wiec to dla nas zbędne w sumie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka ^^ Wczoraj i prze przyszly paczuszki ^^ (nareszcie) pon: - Tallinn - jakiś katalog mapka i ulotki wt: - YR - 9 próbek - Hipp - Poradnik, próbki herbatek w granulkach i jakies tam jeszcze książeczki - gmina Babice - informator i mapka - szklarska poręba - 2 informatory Dzisiaj pustki =||| Dostałam odpowiedź z kolastyy (pozytyw)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naticc a dawno pisałaś do HIPPA? Bo może bym i ja napisała tylko nie wiem czy jeszcze wysyłają (bo niektórzy z tego co wiem dostali negatywy ;() A tak by mi sie przydało dla mojej córci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta ramka to tylko USA/Canada z tego tak przuynajmniej wychodzi :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale u mnie pustki ostatnio.Nawywwsylalam maili wczoraj do firm spozywczych,do masarni juz oczywiscie jeden negatyw przyszedl z masarni ze niepraktykuja wysylania gadzetow.Wczoraj jedynie starter orange.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tych próbek herbatek to ile ,jakie smaki i od którego miesiąca :)) Pytam bo właśnie wysłałam :] i ogólnie ciekawość żżera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie dostla ktos te majteczki od huggies ??Bo wyslalam chyba z pol roku temu i niedoszly do dzisiaj a maly juz przestal siusiac w papmpki wiec wsumie teraz niepotrzebne juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=>antuchja pisałam do Hipp\'a tak z tydzień temu i odpiwiedzieli, że nie przesyłają próbek ale zaproponowali jakieś ulotki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna to jakoś mi pisze jabłkowy balsam :D tak jakoś mi wychodzi z tłumaczenia *apple-balm tea) od 4 miesięcy, a druga od 2 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z polskiej (tylko 1 strony po ang, ale z tyłu coś więcej) nie dopatzryłam :( :) Ta od 2 miesięcy jest ułatwiająca trawienie, a ta od 4 jabłkowa z melisą ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A coconut albo Natic wysyłałyście jeszcze coś dla dzieci... oprócz Hippa i Nutricii (z Nutricii dostałam świetną paczuszkę :P) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djBasia
Witam....mogę się do was dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djBasia
do was tzn do zbieraczy próbek i gadżetów? ja dopiero od kilku dni zaczynam,więc za bardzo sie nie znam.... ale troche stronek moge zalatwic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą ciekawa jestem, czy dziś coś listonosz przyniósł ... bo w pracy jestem do 18 :) PS. Widzę, że większość firm nie odpisuje na maile tylko po prostu wysyłają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche maili do firm z kosmetycznych moze jak raz przysla cos?? info@alvito.de info@amla.de service@anika-cosmetics.de team@aubrey-organics.de radicula@t-online.de info@naturpflege.de info@beautiful-oils.de info@Ben-Younes.com service@biokosma.ch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=>antuchaa22 nie pisałam więcej z Hipp\'a to koleżanka chciała i obie napisałyśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbyscie mogli to napiszcie mi jak pisac emaila do firm z prosba o gadzety bardzo was prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy wymyśla coś swojego :) przecież to nie takie trudne, napisać : Witam, od jakiegoś czasu interesuję się Państwa firmą. Czy z tej racji mogłabym prosić o przesłanie jakichkolwiek gadżetów firmowych? Pozdrawiam tu podajesz swój adres albo nie podajesz :) kwestia gustu hehe można pisac byle co, bo i tak pewnie to większej roli nie gra. Oni jak mają wysłać to wyślą, jak nie to nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan a sam nie możesz sie wysilić i wymyślić? wam to trzeba wszystko na tacy podawać bo nawet tekstu nie napiszecie (oczywiście nie mówie o wszystkich :P) no ale masz...np. \"Dzień dobry. Bardzo lubię waszą firmę,dlatego chciałbym/chciałabym zapytać czy była by możliwość przesłania na mój adres kilku darmowych gadżetów z waszym logo. Byłbym/byłabym naprawdę wdzięczny/a Imię Nazwisko Adres domowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki zarezerwowałam swój nick śledzę wasz topik już jakiś czas, pisałam jako : \"Misia=\" Czy znajdzie się miejsce tutaj dla mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×