Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Ja Dziś: -mapa samochodowa Polski -2 pierscionki 2SMRT 4U -katalog Bon Prix a gdzie te wszystkie próbki perfum? i kosmetyki? tyle zamawialam i nic nie przyszło do tej pory:O :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie Od wtorku cisza, nic nie ma w skrzynce, może dzisiaj coś dojdzie bo zaczynam tracić nadzieje. Życze wam wszystkim tony przesyłek. P.S Jak coś dojdzie dam wam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już na nogach, bo do off festivalu trzeba się przygotować c((-; tiaa. nie chce mi się szukać... ^^\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowna Pani, serdecznie dziękujemy za zainteresowanie naszym produktem oraz strona internetową. Jednocześnie uprzejmie informujemy, iż wszelkie gadżety Warka są dostępne okresowo w zestawach promocyjnych piwa - do zakupu na terenie całego kraju. W chwili obecnej we Wrocławiu, Częstochowie, Zielonej Górze, Gorzowie, Ostrowie Wlkp. i Rybniku dostępne są zestawy promocyjne piwa z oryginalną czapeczką żużlową. Z pozdrowieniami, Monika Dryja Marketing Warka Może kogoś zaciekawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wysłałam wczoraj kilka maili do firm kosmetycznych, albo negatywy albo cisza, dzisiaj poprobuje do urzedow miast...tylko nie wiem czy dobry tekst dla nich ułożyłam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do amaalka: Jak ja wysyłam do miast, pisze im że korzystam z kafejki - bo oni często pisali abym weszła na ich strone internetową i sobie poczytała o danym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę też o adresy fajnych stronek ;) gugulina2@o2.pl gdzie się tych adresów w ogóle szuka?:) pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adresy najlepiej szukać samemu - bardzo pomaga google. Jak się weźmie adres z forum zawsze jest spalony i dostaje się meile, że dzisiaj ktoś tam dostał tyle i tyle listów i nie jest w stanie, albo po prostu - gdzie podano ten adres. Przekonałam się, że nie warto wpisywać adresu, a już na pewno nie podawać go jako pewniaka. Ja dzisiaj 9 paczuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wysłałam jak na razie 9 maili do urzedow miast....wybrałam woj małopolskie :) pewnie nie bedzie odzewu, ale co tam, próbuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem nowa tutaj
hej. ma adres do znajomej konsultantki avonu. spróbujcie może ma jakieś próbki ala-miko@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem ten adres jest lipny - ktoś chce kilka wzorców z prośbą. Popieram nie pisanie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejne maile wysłane....blee już mi sie nie chce, pogrzebię teraz w konkursach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie przyszedl listek do mnie ja mu otwieram rozczochrana I mowi no zaś dla Kasi a przyszedl do gory powiedziec ze kopetra byla rozwalona i nie wie czy cos w niej jest i dal mi 3 koperty: Z wydawnictwa - 25 naklejej az odlotowymi agentaki ,8 naklejek z piratami,3 przypinki,2 zakladki,2 ksiazki i katalog Z pewnej wody [rozerwana koprerta]- 6 lizakow,3przywieszki na drzwi,2 balony+takie patyki na nie,etykietka,3 dlugopisy,prasowanki i koszulka !! coś z banku dla taty ;D Ale jestem sczezsciwa !! Wreszcie cos duzego !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doczekałam się jednej przesyłki z firmy SAPT a w niej: kalendarz 2007 na ściane, kalendarz 2007 kieszonkowy, długopis i torba papierowa z logo tej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mardud ja bym poprosiła kilka wzorców z prośbą niusia212@o2.pl z góry dzięki! jak wy wygrywacie w tego shreka to ja nie wiem bo kurczę juz tydzień siedzę i jak klikne \'graj\' to nic nie mam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry niusia, jak bym rozdawała wzorce, to bym nie miała wyjątkowych meili. Nie gniewaj się. Na pewno sama też potrafisz, tylko się postaraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mardud ja bym poprosiła kilka wzorców z prośbą niusia212@o2.pl z góry dzięki! jak wy wygrywacie w tego shreka to ja nie wiem bo kurczę juz tydzień siedzę i jak klikne \'graj\' to nic nie mam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześćwszystkim jestem tu nowa i odrazu się zarejestrowałam żeby nie być pomarańczowa bo jak widze nie każdemu to sie podoba. I mam nadzieję że nikomu nie przeszkadza że mam 11 lata próbkomaniactwem zajmuje się od niedawna około 1,5 miesiąca. Mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego grona, narazie nie mam żadnych stronek ale wkrótce bede pisać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak piszecie maile do firm, to podajecie swój adres, czy dopiero kiedy napiszą Wam pozytywną odpowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj pisałam pierwsze maile, ale podawałam adres, bo pewnie i tak nie odpisują na maile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj pełno makulatury, naklejki i taki fajny zeszyt, podobny do notesu.;) A zauwazyłam że na tym forum juz nikt prawie nie podaje adresow tylko pisze co dostal.No cóż......w sumie sie nie dziwie, bo są tu niektóre osoby co nic nie wnoszą a tylko biorą.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki urok forów właśnie, jak nie trzeba sie specjalnie rejestrować, to ludzie wchodzą, czytają i wychodzą (i biorą gadżety)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×