Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Nie - po prostu jestem w posiadaniu tłumaczenia ksiązki - jest fajnie zrobiona bo ma normalnie okładki i rysunki. Jak ktoś sobie chce przeczytać przed wydaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha... Ja raczej nie czytam tego typu książek. Na film pójdę, ale czytanie nie specjalnie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauletka
mardud ja poprosze tego Harrego, mam nadzieje ze podczas czyania oczu nie stracę. Tak dzis przeglądam forum z ostatnich 2 tygodni i juz mi wzrok wysiada. Może wydrukuję... pjakpaula@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj również wygrana maskotka ze Shreka :D I jeszcze: *broszury z Malezji *broszury z Chorwacji *broszury ze Słowacji *broszury z Pennsylviani *broszury z Kent Tak więc , jak widać same broszury :D:D Będzie co czytać i będzie na czym ćwiczyć angielski i niemiecki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dzisiaj z trzech miast mapy, broszury, przewodniki Z Vattenfall - serducho i smyczka a z firmy torpol czapka z daszkiem pozdrawiam, do następnego razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puDeLek806
mardud możesz przesłać ten link do Harrego Potter plisss...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puDeLek806
Bardzo bym Cię prosiła... strasznie mi na tym zależy! Podaję malia wyślij jak Ci bedzie wygodniej ( na maila lub na forum)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Dzis przyszły:piłka ze Shreka(wygrana),Um Jarosław(foldery,mapa i pocztówka).marny ten poniedziałek,oby jutro bylo lepiej....I jeszcze pada deszcz...Pozdrowionka dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam linka Hjena - JESTEŚ CZADERSKA, NORMALNIE OD DZISIAJ U MNIE WSZYSCY CODZIENNIE BĘDĄ ROSÓŁ JEDLI, ŻEBY WIĘCEJ OPAKOWAŃ NATRZASKAĆ - DZIĘKI DOTARŁO WSZYSTKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puDeLek806
raczej nie działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka16
mardud czy ja tez moge prosic linka do harrego poterra? agad15@wp.pl z gory bardzo dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniawozn111
Hura dzisiaj dostałam nagrodę ze Shreka :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś z Was również czeka już trzeci tydzień na przesłanie nagród ze Shreka? Wiem, że dużo osób otrzymało je dzisiaj i to po tygodniu od wygranej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam Pottera. Posprawdzajcie. Ja czekam na wygraną ponad 2 tyg. I nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej....ja dzisiaj dostałam 5przesyłek pampersa,długopis,10naklejek,4zakładki do książek,książkę kucharską,przypinkę,broszkę,2mapy,smycz,breloczek z pieniazkiem do wozkow w sklepach np w kauflandzie...ulotki,broszurki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antucha ja po prostu zbieram puste opakowania po winiarach i knorach a dziewczynami zamieniałam się kubkami i maskotkami. Mardud odnośnie tao, napisałam i też dostalam taką odpowiedź jak ty oraz taki dopisek na moje pytanie odnośnie większej ilości opakowań. \"Oczywiście, jeśli przyśle Pani więcej niż 10 kodów, otrzyma Pani od Firmy dodatkowe gadżety, na znak naszej wdzięczności za lojalność wobec naszej marki :)\" jutro wysyłam nie odpuszcze ;) 🌼 cieszę się ze wszystko doszło ❤️ podobnie jak ja dzisiaj dostałam ad gringo alaski :) :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale oni są - ja mam wyraźnie napisane - 10 kodów, a już teraz chcą więcej niż 10. No to tak to wygląda. A tak apropos - wrzuciłam tego linka o Potterze, ujawiniło się kilka osób, i nawet nie wiem czy dostały. Może warto od czasu do czasu coś zapodać, to kilka osób się odzywa (nowych). Odnośnie firmy Gler - nie wiem czy pisałyście - wysłałam im ten znaczek, odczekałam 3 tyg. i cisza - dzisiaj napisałam meila przypominającego - paczka zginęła - mają mi przesłać kolejną na swój koszt. Pytanie - ile paczek nie dochodzi do adresata? Gwiazdy pustyni jeszcze nie zaczęły wysyłki - tak mi napisali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za każde następne 10 kodów dodatkowy gadzet ja wysylam o 3 bo tyle mam opakowan kiedyś zbierałam i mi zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.U mnie dzis ze Zgorzelca smych, dlugopis i ulotka. Myslałam że w poniedziałek więcej tego mi przyjdzie ale cóż przeliczylam się. paula296 a podałabyś mi meila na te przypinki i dlugopisy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaraczka
NIE klikajcie bo to jest 3dwhite .....\\bez komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaraczka
to co napisala kasiunia13kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiunia13kasia jesteś tak płytka i żałosna, że brak mi słów i szkoda patrzeć na to co robią tu niektórzy =||| A tak przy okazji Paul przesłałabyś mi też adres z tymi przypinkami i długopisami? Z góry wielkie thx ^^ A poza tym to tylko przesyłka z Hong Kongu (broszurka i mapka) liczyłam, że będzie więcej, ale cóż czekamy do jutra ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×