Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Niunia212 - właśnie, mogłabyś podać, kto Ci przysłał długopis i krówkę i te przypinki? Jeśli nie chcesz na forum, możesz pisać na pinezk-a@o2.pl, coś w zamian dla Ciebie przyszykuję...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale niezłe wymiany tu wychodzą, zaczyna być całkiem interesująco. Weny dalej nie mam i już. Katastrofa totalna. Może mi się co jutro polepszy. Jak ktoś chce niech pisze do mnie bo mi się nudzi okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie oszukuje z żadnymi podstawionymi linkami, a mi nikt nie chce klikać. A co do tematu: przez weekend poszło z 120 maili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry ! Dzisiaj tylko broszury i dlugopis od Wyzszej Szkoly Lingwistycznej w Czestochopwie. Do Firm czeskich pisalam krotka formulke po angielsku; czeskiego sie jeszcze nie nauczylam ;) mardud, u mnie rozniez jakis marazm...nie chce mi sie pisac, chociaz jest gdzie... :) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wreszcie maskotka ze Shreka xd Oprócz tego świetne gadżety z Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Warszawie, ze szkoły lingwistycznej, broszury z Pennsylvanii, 12 próbek z Yves Rocher i z miasta jakiegoś makulatura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Około dwóch tygodni:) Z nestle? A przez link? Bo mi odpisali, że nie mają nic; / Masz jeszcze link do tej bransoletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! u mnie dzisiaj: 1. PIS - około 10 ołówków, 3 długopisy, przypinki, smyczka, 2 breloczki 2. K2 - mapa 3. SHAFER - katalog, bardzo fajnie wydany (przesyłają mi, gdy mają nowy) Pozdrawiam. Dzięki KATjen za odpowiedź 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj tylko 3 przesyłeczki i to takie sobie, nic szczególnego, nawet nie ma o czym pisać (ołówki, długopisy, naklejki) i ble ble. Totalna niemoc ogólna u mnie - poprawy brak. Czekam na paczuszkę od hjeny - to jedyny pewniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak ktoś chce mogę przełać linka albo pliczek: Hary Potter i dary śmierci (czyli część 7) po polsku oczywiście. Też darmowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mardud ja również nie mam żadnych pewniaków, przesyłki też niespecjalne i podobnie jak Ty, nie wiem, gdzie pisać... xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mardud hm nie wiem dokładnie o co chodzi z tym adresem. Że niby bezpłatna książka? wybacz ale jestem ciężko kapująca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×