Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

tylko na stronka to jest nasza a nie żadnego Urzędu Miasta :) :) żebyś nie pisała o gadżety bo my takowych nie wysyłamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi chodziło do jakich innych miast pisałaś ;-P szukam po różnych forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie dzis:próbki Ob z Niemiec katalog Citroen(nawet dorzucili do niego naklejke)-bedzie dla meza(chociaz sobie popatrzy na te nowiutkie cudenka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa pisałam do Kozienic (przysłali makulaturę i pocztówki), do Braniewa, sama makulatura a reszty to nie pamiętam (bo sama makulatura). Nie wiem jakim cudem tu inne osoby piszą, że dostają długopisy a ja same ulotki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lupa
Abramów ug_abramow@poczta.onet.pl Adamów info@adamow.mbnet.pl Aleksandrów Łodzki kancelaria@aleksandrow-lodzki.pl Aleksandrów Kujawski promocja@aleksandrowkujawski.pl Będzin um@um.bedzin.pl; Chorzów urzad@chorzow.um.gov.pl Ciechanów um@ciechanow.pl Czersk urzad_miejski@czersk.pl Czchów gmina@czchow.pl Golub um@golub-dobrzyn.pl Jabłonna urzad@jablonna.pl Hel info@hel-miasto.pl Karpacz promocja2@karpacz.eu Kłodzko http://www.um-klodzko.eu/index.php?option=com_contact&Itemid=3 Łańcut umlancut@pro.onet.pl Łeba burmistrz@leba.pl Malbork http://www.malbork.pl/index.php?option=com_contact&Itemid=3 Międzyzdroje um@miedzyzdroje.pl Nieborów gmina@nieborow.pl Ogrodzieniec ogrodzieniec@ogrodzieniec.pl Piwniczna gmina@piwniczna.sacz.pl Pszczyna pszczyna@pszczyna.pl Szczecin bp@um.szczecin.pl Świdnica um@um.swidnica.pl Walim urzad@walim.pl Wieliczka ug@wieliczka.eu Zakopane promocja@um.zakopane.pl Zamość boi@zamosc.um.gov.pl Barczewo umb@barczewo.pl Bartoszyce urzad.miasta@bartoszyce.pl Barwice urzad@umig.barwice.pl Biskupiec ratusz@biskupiec.pl Bisztynek urzadbisztynek@poczta.onet.pl Bobolice gmina@bobolice.pl Braniewo promocja@braniewo.pl Czarne ugczarne@unet.pl Dąbrowa białostocka dabrowab@beep.pl Dobre miasto urzad.miasta@dobremiasto.com.pl Dzierzgoń umd@el.onet.pl Dziwnów um@dziwnow.pl Elbląg umelblag@elblag.com.pl Ełk um@um.elk.pl Frombork info@frombork.pl Gdynia umgdynia@gdynia.pl Giżycko urzad@gizycko.um.gov.pl Golczewo urzad@golczewo.pl Gołdap sekretariat@goldap.pl Górowo Iławeckie umgorowo@gorowoilaweckie.pl Gryfice urzad@umgryfice.pl Jeziorany umjeziorany@wp.pl amień Pomorski um@kamienpomorski.pl Kartuzy promocja@poczta.kartuzy.pl Kępice umg_kepice@wp.pl Kętrzyn umketrzyn@ketrzyn.com.pl kołobrzeg urzad@um.kolobrzeg.pl Krynica morska um@krynicamorska.pl Kuźnica ugkuznica@poczta.onet.pl Lębork ipe@um.lebork.pl Lipsk gmina@lipsk.pl Miastko burmistrz@umig.miastko.pl Mielno ug@gmina.mielno.pl Mikołajki mikolajki@mikolajki.pl Miłomłyn gmina@milomlyn.pl Mrągowo ummragowo@mragowo.um.gov.pl Nowogard http://www.nowogard.pl/index.php?option=com_contact&task=view&contact_id=1&Itemid=77 Olsztyn bip@um.olsztyn.pl Ostróda um@um.ostroda.pl Pasłęk paslek@paslek.pl Pieniężno urzad@pieniezno.pl Płoty um@ploty.pl Polanów um@polanow.pl Połczyn – zdrój urzad@polczyn-zdroj.pl Pruszcz gdański urzad@pruszcz-gdanski.pl puck sekretariat@miasto.puck.pl Resko resko@resko.pl Reszel burmistrz@reszel.pl Rewal ug@rewal.pl Rumia urzad@um.rumia.pl Sianów urzad@sianow.pl Słupsk urzad@um.slupsk.pl Sopot ums@sopot.pl Suwałki org@um.suwalki.pl Tolkmicko umgtolk@portel.pl Trzebiatów sekretariat@trzebiatow.pl Ustka um@um.ustka.pl Wejherowo miasto@wejherowo.pl Węgorzewo um@wegorzewo.pl Władysławowo um@wladyslawowo.pl Wolin urzad@wolin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lupa
Z mapą siedziałam i szukałam:) mam nadzieje ze sie przyda:) wiadomo nie wszyscy coś wyslą ale sprobować mozna:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Władysławowa, Ustki, Łeby pisałam i nic. Mimo, że pisałam o tym, że wybieram się do Ustki ( i byłam )...nic nie dostałam, nawet maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Alexawdra
No,no, no....LUPA .skąd taka litość dla zwierząt???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Alexawdra
Lupa,jak coś wyniuchasz,lepiej dla siebie zachowaj,bo one Ci nic w zamian nie dadzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Alexawdra
Mnie tez przyszla pilka KRAGLUTKA ...do metalu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.od jakiegos czasu powrocilam do mani probek i gadzetow bawilam sie w to jakies 2 lata temu i mialam troche zbiorow.mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do swego grona bede starala sie dawac na bieząco jakies linki. dostala ktoras od foof.pl gadzety do wypróbowania? ja dostalam pokrowiec na komorke rozowy bardzxo fajny.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusiak (imie prosz. będę po imieniu mówić ;-) jeżeli pozwolisz) ja właśnie nazwy tej szukałam boska jesteś ;** a przyjmiemy i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Alexawdra
Jasne,ze przyjmiemy,tylko duuuzo adresikow dawaj....!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy wy nie widzicie, że to jest TYLKO DLA REZYDENTOW USA ?? Lepiej nie róbcie żadnych myków bo to się może źle skończyć...i tak wam nie przyślą, jeśli wysyłają tylko po USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Alexawdra
Jak ma sie blad nie pokazywac,jesli to tylko do Stanow?? Oni sie juz wycwanili...z Polski gadzetowcow za Oceanem wyczuja.....hahhhahhahaahaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale miałam zaległości w czytaniu. Dzisiaj dostałam przesyłkę za opakowania z Vifonu. Nawet się opłacało. Poza tym kosmetyki z Joico i kilka długopisów. Marnie się robi z tymi przesyłkami. Nie lubię poniedziałków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×