Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

u mnie dużoo. sama makularuta i kilka gadżetów. z Reszla, dużo makulatury, mały gadżecik. z Konina, każdy wie; bransoletka gumowa, długopis. jeszcze coś ze szwajcari.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj pare pozytywów na maila. I przesyłka Z powiatu Sępoleńskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj tylko ulotki z Wyzszej Szkolu Handlu i czegos tam w Warszawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola209
ale ci dobrze bo mi Loreal wysłał negatywa :( ale niektórym i tak wysylaja :/ ech trzeba napisac ladniejszy list...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do antuchaa22----> na jaki adres pisalas do loreala?? U mnie dzisja pusto ale wyslam maile do aptek internetowych.moze sie uda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam po angielsku bo na zagranicznego Loreal\'a www.loreal.com gdzieś tu mail był :) powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka =* Sorka, że tak dawo nie pisałam, ale jakoś nie miałam ochoty, a tak poza tym przez ostatnie dni susza :/ A co na temat szkoły to ja mam tylko polar granatowy :) Dyrektor nawet uwagi nie zwraca jak ktoś mundurku nie ma :) :D Ale za to zastępczyni taka wredna, że hej :/ Ale jak jej nie ma to jest luzz ^^ Sorka, że nie na temat, ale tak jakoś napisałam ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis kubek z yes roche :) ale sie zdiwilam hehe... kilka probek i baaaardzo miły list, że mój @ ich bardzo miło zaskoczył, rozni sie od dziesiątek ktore dostaja na @ i dlatego choc zwykle tak nie robią dodaja mi rownież kubek tylko, ze ten kubek jest z.... MIKOŁAJEM :d:d:d napisal jeszcze, ze maja nadziej, ze mi sie spodoba choc do mikolajej jeszcze troche czsu zostało :Pale niestety nie mja innych Ale jestem zadowolona (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fampirek2, dziękuję bardzo za zainteresowanie:) Na szczęście nie mam specjalnych trudności z pisaniem listów etc. i wymyślaniem ich treści, więc jak się uparłam, to samo poszło:D Dostałam na razie pozytywną odpowiedź z Bielendy. Zobaczymy, co z tego wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga921
Bielenda wysyła...nawet szybko bo mi przyszlo po 6 dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirusi_mayako
Mi wysłali bez teczki ale git ,że wogóle wysłali ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100dentka
olga tak dla twojej informacji to nie miejsce na konkurs 3dwhite. link zglosilam do usuniecia. kilka osob robi tu porzadek z takimi jak ty. idz na inny topik np ten o konkursach i tam nabijaj te durne punkty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga209
przepraszam bardzo nikogo nie zmuszam zeby klikał! podalam link w całosci i widac co to jest wiec nie oszukuje...w poscie napisalam tez cos na temat gadżetów zebyscie wysylali...bo ja je dostałam.Nie sądze,żebym była jaką kolwiek oszustką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mfea99
Hej :) Mania próbek złapała mnie jakoś tydzień temu, i od tego czasy wysłałam kilkadziesiąt maili, zarejestrowałam się na niezliczonej liczbie stron i zamówiłam masę katalogów. I czekam :) Pozytywy: - Oceanic (kazali mi wypełnić jakąś ankietę ;) ) - Yves Rocher - Naturell Negatywy: - Ziaja - L'Oreal - Cawa - P&G - Eris Dość marnie to wygląda, ale pocieszam się, że większość firm nie odpowiada tylko od razu wysyła próbki ;) Będę Was informować jeśli coś dostanę :) Przyjmiecie mnie do Waszego grona? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wyżej to ja, pomyliłam nicki, bo dawno już nie logowałam się na kafeterii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic takiego nie zamawiałam. a swoją drogą, czy tu wszyscy byli \"małoletni\", ze nikogo teraz nie ma, bo pilnie w szkole trzeba siedzieć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe u mnie dzisiaj breloczek ze Shreka...już drugi tym razem osiołek :P Czekam jeszcze na maskotkę i piłkę xD w sumie w Shreku wygrałam dwa breloczki,3 piłki i maskotkę :P i jeszcze wreszcie przyszło stare i zapomniane z Heel tzn \"Lecz sie zdrowo\" podkładka pod myszkę taka nawet fajna :) taka trójwymiarowa hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja tu zaglądam poczytać ale to z pracy podglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisja nic tylko same negatywy;( na jakie adresy piszecie do farmony i do eris ze przysylja wam pozytywy?mi wcale nie odpisuja;(a bardzo mi zalezy na farmonie pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XD
pytanie do djBasia do jakiego chodzis gim tak mnie tylko zaciekawilo... gdyni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj pozytywy na maila i przesyłka ze świnoujścia i YR:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś 6 próbek z YR (3 kremy i 3 próbki perfum). Pierwsze próbki, jakie dostałam :D Strasznie się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100dentka
Olga, chodzi o to, ze moderator od jakiegos czasu informuje o tym zeby nie zamieszczac linkow 3dwhite (poczytaj wczesniejsze posty) jest specajlny topik o konkursach, tam mozesz wklejac linki do woli. to tyle, nic trudnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×