Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

U mnie dzisiaj pełno makulatury, przypinka i próbki z Dax. A moja Sis dostała pilniczek, mydło i różne rzeczy. Ja też chce hehe. Wysłałam już do nich.Pozdro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksi ja jak pisałam maila to odpisali ze moga mi przeslac katalog i przyslali:) nic poza tym:) Ale z beko wysłali mi płyte z produktami i zawieszke zapachową do samochodu:) Ale to kiedyś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,mam prosbę.Nie znam angielskiego a chciałabym się zwrócić o próbki do kilku firm.Byłabym wdzięczna jesli którejs z Was chciałoby sie napisac wzór takiej wiadomosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dawno mnie nie bylo, poniewaz pustki, ot co. Jedynie w ubiegla srode kolejna paczuszka Whiskas dla mojego kotopsa ;) Kilka pozytywow na e - poczcie i tyle. Moze dzisiaj pani pocztowka mnie zaskoczy... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokroteczka te \"id\" w linku jest najlepesze... na naszym forum tepimy takich spamerów! powysyłaj sobie tego linka znajomym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam wczoraj taką odpowiedz od jednego Pana z firmy pewnej......... Dzień Dobry W dniu dzisiejszym wysłałem do Pani gadżety, jednakże proszę o nie przekazywanie dalej informacji, że wysyłamy gadżety, ponieważ nie jest to regułą. Pozdrawiam, życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia od kogo to mail? Hahaha zart:) Ja jeszcze dziisja nic nie dostałam:) od rana wysłałam mnostwo maili i kilka juz odpoiwedizało. Wiekszosc pozytywów:D Czekam na listonosza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dzisiaj 4 przesyłki a w nich sama makulaturka. Z UM Koluszki dostałam list a w nim, że gadżety promujące miasto będą wysyłać w lutym 2008 r. Poczekamy, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweliinkaa
ooo ;o jak fajnie kiedys wysyłałam maile o darmowe próbki , ale w koncu o tym zapomniałam i teraz wchodze tu i az sie uśmiechnęłam :P dziewczyny moge do was dołączyc ? :] pozdrawiam wszystkie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do LUPA pod tym adresem http://www.drogizaufania.pl/page.php?id=987 jest konkurs NIE 3D albo coś w stylu \"kliknij a cośtam wygram\" to konkurs na wymyślenie hasła i jak to sie już wymyśli i sie nie ma żadnych pkt karnych z prawka to sie podobno są jakieś \"nagrody gwarantowane\" ... :) ja sie nie bawie w 3d ani takie tam \"klikaczki\" ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś: - Katalog Mebli Klose - 8 próbek z Bielendy - tona makulatury i 3 próbki od Ziołoleku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ole ole oleee
dasz adres email do Bielendy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pmóżcie po angielsku napisać prośbe o probki,plis:) Ja do bielendy na ten adres pisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do bielendy pisałam na adres: m.poprawa@bielenda.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten z bielendy o który pytałaś nataliaaaa to napewno jest aktualny,bo tydzien temu dostałam próbki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×