Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość misia13m
jak ma ktoś jakieś fajne stronki z próbkami lub gadżetami to piszcie na mojego maila chyba ze tutaj napiszecie... z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokój!!!!....:/ do pomarańczowych----> nie rozumiem tego, czemu uważacie się za takie prawdziwe bywalczynie tego forum skoro nawet nie możecie się zarejestrować...?????? same sępujecie i gadacie na paulę, że nie poda wam jakiegoś głupiego mejla.... piszecie rzeczy w stylu \"bidulka nie ma na pastę do zębów...\" tak samo mogę powiedzieć o was-- BIDULKI NIE MAJĄ NA DŁUGOPIS LUB NA 3 ml. KREMU DO TWARZY..... zastanówcie się czasem co mówicie.... Wracając do tematu u mnie pustki.... tylko w poniedziałek bransoletka z Choose to know i makulatura a cały tydzień puściutko...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie mapa Polski i męskie perfumy lacoste elegance pisze i pisze i brak odpowiedzi :/ mam nadzieje ze miło sie zaskocze niedlugo:) Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość los super ktos
Fampirek2 pisze na pomaranczowym nicku bo nie chce wie ujawnic, mam swoj slaty, czarny, na ktroym podaje duso adresów! jak napisalam jej anonimowo to liczylam, ze sie odpusci i bedzie sie normalnie zachowywac a cop to za pomysl nowe konto bo mam na @ za duzo spamu a nie moglas zmienic na tamtym w ustawieniach, na inny e-mail???? glupiutka ta paula a ty fampirek jestes taka sama dlatego jej bronisz... szkoda na was slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość los super ktos
a i jeszcze paula piszesz te swoje posty tu i na forumowisku nawet jednego znaku ci sie zmienic nie hce tylko kopiuj- wklej jestes denna i plytka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka121
Fampirek2 słuchaj ale my ten długopis dostajemy,bo szukamy sobie same a nie przez spamowanie linkami !!!!!!!!! a to jest różnica.A ta paika przesadza! a wiadomo ze swój będzie bronił swojego widocznie sama spamujesz i ci to nie przeszkadza ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola209
o z tym sie zgodze jestem na forumowisko zarejestrowana bardzo długo i dokładnie te same posty są...nie wiem czy śmiać sie czy płakać nad twoją beznadziejnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejko:).u mnie wczorja byla paczuszka z oceanica na ktora czekma pewnie z pol roku ale na szczescie oplacilo sie;).bylo w prodku jakis 12 probeczkek.duuuzych:).oraz w swojej skrzynce mailowej znalalam 2 negatywy ale tez jeden pozytyw z jednego z e sklepow internetowych:).o nastepujacej tresci;): Witam raczej probek oddzielnie nie wysyłamy z braku czasu [są wysylane wraz z zamowionymi produktami zamawianymi w sklepie internetowym ] W drodze wyjątku przeslemy Pani Pozdrawiam dzial wysylek WW Bardzo sie ciesze i czekam na przesylki.a co u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomarańczowych----> tchórzycie!!!!!?? jak mówicie że jesteście zarajestrowane to czemu nie napiszecie jako czarne??!!! przecież nikt was za to nie potępi;) a w odróżnieniu do pauli nie biorę udziału w konkursach 3dwhite ani w żadnych innych.... nie mówię że to źle jak ktoś bierze udział w konkursach, ale uważam że trzeba podać do czego ten link jest;] na forum robi się nieprzyjemna atmosfera.... a co do tego że tylko żeruję----> już nie piszę do firm mejli bo jeszcze ani razu to nie zaskutkowało...dlatego nie podaję żadnych mejli....ale jak bym coś miała to bym podała bez żadnych \"wymian na priv\" czy coś takiego;/ od czasu do czasu podaję jakiś link który znajdę... ja nie szperam po żadnych innych forach bo uważam że to nie fair;/ a poza tym nie mam czasu bo chodzę do szkoły jak większość forumowiczek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie byłam na forumowisku więc nie wiem jak tam jest.... przepraszam Was wszystkie jeśli zrozumiałyście że jestem za 3dwhite i ukrywanymi linkami(to także do pomarańczowych):) ....i jeśli zeszłąm niepotrzebnie z tematu...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość los super ktos
Fampirek2 pisze na pamaranczowym bp tak mi sie podoba/ jest mi wygodniej, atmosfera to prawda, trochce sie zepsuła ale jakby nikt nie powiedział pauli, ze to forum jest do podawania na nim linków a nie na priv, dalej by sepiła, a co do postów to moim prywatnym zdaniam (kazdy ma do niego zdanie, twoje moze jest inne ale moje wlasnie takie) moglaby pisac do nas indywidualnie a nie na odczep sie kopiowac swojego posta z forumowiska i na odwrot... a tlink 3dwhite paula przez bardzo dlugi czas je podawala dodajac tylko, ze to np. konkurs ale to mopzna jeszcze wybaczyc to fakt, faktem to jest konkurs ale tandetne zmienianie adresow i nie pisanie co to jest naprawde jest niesmaczne. Do Ciebie osobiście nic ie mam, przepraszam ze cie uraziłam ale paula naprawde dziala mi juz na nerwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola209
fampirek przepraszam myslalam ze ty i paula nalezycie do jednego tak zwanego "gatunku" ale widze ze jednak nie :P ja nic do ciebie nie mam jak by cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe.. ja dzis dostałam pozytywa od kia, od pana który ma tak samo na nazwisko jak ja i negatywa od nivei od pani ewy, która również ma ta samo na nazwisko jak ja hehe... nie wiedziałam, ze mam tak populane nazwisko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hjena a co chcesz za zestaw probek albo firmy tilia kojąco łagodzący z malwą ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Mam do was pytanie czy firma indyjska Hem wysyła bezpłatnie kadzidełka? Czy jest ktoś na tym forum co otrzymał/ała bezpłatne kadzidełka od tej firmy?? Jeśli tak to bardzo proszę aby ta osoba ze mną skontaktowała sie e-mailem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Mam do was pytanie czy firma indyjska Hem wysyła bezpłatnie kadzidełka? Czy jest ktoś na tym forum co otrzymał/ała bezpłatne kadzidełka od tej firmy?? Jeśli tak to bardzo proszę aby ta osoba ze mną skontaktowała sie e-mailem(nadirah@vp.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie upoważniał nikogo do oceniania innych. Na forum są posty i to o postach można - i należy - wyrażać swoje zdanie. Jeśli ktoś go ma oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny;) Wie może któraś czy te perfumy z Gwiazdy Pustyni wysyłają w fiolkach czy karki zapachowe? Można się nimi popryskać?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiolki takie maleńkie i na dodatek do niecałej połowy nalane :/ no można ale to góra starczy na 2 razy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bloomcia
U mnie w piatek ze S**K**-u....taka mega wypasiona paczucha! wyślałam,że zemdleje jak zobaczylam :O a w niej kubek (biały śliczny z zielonymi napisami!),koszulka rozmiar S (idealna dla mnie do spania :P),5 długopisików :D,5 ołówków...biały notes w grubej oprawie,taki notesik na lodówke malutki :D,magnesy na lodówke,smycz na klucze (ładna) i to co najbardziej mi sie spodobało filiżanka z podstawką! jest śliczna zielona! dzieki antuchaa22 ty wiesz za co :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola209
daj namiary bloomcia,please.!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelqa
myślisz,że ci tak łatwo ona da to sie mylisz.na tym forum sie same sępy robią tak jak na forumowisku,żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bloomcia
Cicho siedź Ewelqa nikt cie o zdanie nie prosił pozatym jak będę chciała komuś dać to dam za darmo,a nie takie wymianki jak paika czy inna już rozpowszechniona oszustka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×