Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

U mnie wczoraj 6 sporych próbek kosmetycznych od \"Bebe : Young Care\" nawet nie pamiętam kiedy do nich pisałam...ale dawno :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annettkkaa a do kogo to jest adres info@viggen.com.pl ?? a tak poza tym to u mnie 3 długopisy i próbki i nie pamietam juz co, a teraz niemam zbyt wiele czasu na wysyłanie meili bo poszłam do pracy, i nie moge sie juz doczekac wtorku i środy bo będe miala wolne i będe szaleć.....hehe pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antuchaa22 a co można napisać do \"Bebe : Young Care\" bo to po niemiecku chyba a ja nie bardzo znam:P (nie umiem nic napisac) będę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj dostałam dużo próbek z firmy Yves Rocher. Nie moge jednakże rozszyfrowac do czego one są. Nic nie po polsku. Może ktoś z Was mi pomoze w tym?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadzety Wyższej Szkoly Zarządzania w Gdańsku (długopisy i smycz) - do odbioru na uczelni ul. Pelplińska 7 Gdańsk-Żabianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma ktoś adresy firmy które wysyłają na 100% : - długopisy - notesy - kalendarze - smycze - próbki kosmetyków - próbki herbatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina wejdź na strone ives rochera to się dowiesz co to jest z próbek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na tej stronie rozszyfrowałam tylko 3 próbki. Kilka to pisze woda a to jest w kremie. Nie wiem co to za bardzo jest!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadzetowiczka numer jeden
hej dziewczynki. dzis dostałam swietna przesyłkę z firmy zajmujacej sie produkowaniem zabawek. niestety nie maja witryny internetowej, maila dostałam kiedys od znajomej. piszcie, moze wam tez przysla: pszczolkamaja@amorki.pl w paczce bylo: - 2 sporych rozmiarów miski - 3 dlugopisy - balonik - kalendarzyk na biurko - maly plecaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Yria Lift Radiance - próbka tak jak by to był krem lub balsam 2. Yria L\'EAU DE TOILETTE - próbka tak jak by to był krem lub balsam 3. Yria TEINT RADIEUX - próbka tak jak by to był krem lub balsam 4. Evidence comme une - próbka tak jak by to był krem lub balsam 5. Viole D\'Ambre - próbka tak jak by to był krem lub balsam 6. Ode a L\'ameur - próbka tak jak by to był krem lub balsam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka... no pisałam po niemiecku ale nie podam ci niestety treści bo tą treść \"zredagowała\" i podała mi kuzynka,która sie niemieckiego uczy od kilku dobrych lat :) ja sie nie ucze wiec nic nie poradzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
L\'EAU DE TOILETTE to znaczy woda perfumowana,więc to nie jest żaden balsam:D hehe wiem bo francuskiego akurat się uczyłam...jak czegoś nie wiecie to mogę wam przetłumaczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wyciągnęłam wszystkie próbki jakie mam od Yves Rocher i rozszyfruje wam co to jest mniej więcej :) Neonatura Eau De parfum - Neonatura woda perfumowana,to jest taka jakby chusteczka nasączona zapachem :) Ode a l\'ameur- woda perfumowana Serum Vegetal -serum przeciw starzeniu się skóry :) YRIA - jedna próbka to woda toaletowa,druga krem. Pur desir de pivone - woda perfumowana o zapachu piwonii. transat-woda perfumowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 z nich to perfumy, mozliwe ze dali ci pachnące bibułki bo często tak robią. a tamto jedno to musze poszukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadzetowiczka numer jeden
a wy co dostalyscie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bugsik
znacie jakies pewniaki na smycze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadzetowiczka numer jeden \"hej dziewczynki. dzis dostałam swietna przesyłkę z firmy zajmujacej sie produkowaniem zabawek. niestety nie maja witryny internetowej, maila dostałam kiedys od znajomej. piszcie, moze wam tez przysla: pszczolkamaja@amorki.pl w paczce bylo: - 2 sporych rozmiarów miski - 3 dlugopisy - balonik - kalendarzyk na biurko - maly plecaczek \" to farmazon :P to znalazłam na google: \"Kafeteria - Kultura: Książki, kino, muzykaposzukuje tych ksiazek , jezeli ktos je ma prosze o wyslalnie linka, albo na maial: pszczolkamaja@amorki.pl - z gory dzieki . ... f.kafeteria.pl/forum.php?id_f=3&start=660&nag=1 - 32k - Kopia - Podobne strony Kafeteria - EBOOKI DLA WSZYSTKICH ZA FREEDziennik socjopatycznej karierowiczki LANG ADELE - prosze o wyslanie na maila: pszczolkamaja@amorki.pl i \"portier nosi garnitur od gabbany\" jakby ktos miał ... f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3225651&start=2160 - 36k - Kopia - Podobne strony Kafeteria - Kultura: Książki, kino, muzykaposzukuje tych ksiazek , jezeli ktos je ma prosze o wyslalnie linka, albo na maial: pszczolkamaja@amorki.pl - z gory dzieki . ... f.kafeteria.pl/forum.php?id_f=3&start=50&nag=1 - 34k - Kopia - Podobne strony Kafeteria - Ebooki dla wszystkichposzukuje wszystkich ksiazek marty fox. prosze o wyslanie na adres pszczolkamaja@amorki.pl jesli ktos ma, z gory dziekuje. 22:22, ZAQWSX ... f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1800370&start=6090 - 52k - Kopia - Podobne strony Kafeteria - kretka bladachmielewskiej oraz seria ulica strachuposzukuje tych ksiazek , jezeli ktos je ma prosze o wyslalnie linka, albo na maial: pszczolkamaja@amorki.pl - z gory dzieki ... f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3543938 - 9k - Kopia - Podobne strony Kafeteria - Ebooki dla wszystkichkto ma ksiazki z serii \"ulica strachu\" prosze o przeslanie mi ich na maila: pszczolkamaja@amorki.pl. 14:06, Madlenita (Madlenita23@op.pl) ... f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1800370&start=6540 - 50k - Kopia - Podobne strony \" oj oj dziewczynki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina21 - ja mam w domu z tej firmy kosmetyki, dostałam. mam taki różowy i biał, to są do demakijażu ale chyba w próbkach tego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataliaaaaaaaaten adres info@viggen.com.pl to próbka GEL UV PINK( do paznokci) firmy VIGGEN, a co do tej gadzetowiczki numer jeden to sie naprawde uśmiałam .... ;)Napewno to jakieś dziecko, co nie ma w domu co robić.. No a dzisiaj znowu wygrałam w Animondzie (to już drugi raz :P) Może wiecie jakie wielkie przesyłają te jedzenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mejbiś
niestety ja nie wygrałam. narazie w shreku próbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×