Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość magdast18
hehe mam dla was coś fajnego;) poszukując różnych forów z próbkami natknęłam sie na adres bloga na którym (z tego co zrozumiałam) pewna właścicielka firmy kosmetycznej wstawia na swój blog różne e-maile które dostaje (na szczęście nie podaje personaliów nadawców);) zerknijcie sobie na niego posłuży wam jako "szablon" Pozdrawiam i powodzenia w łowieniu gadżetów. Ja sama od niedawna się tym zajmuję ale już mam w swoim dorobku: próbki z DAX'a, MINCER'a, BEAUTYLN'a, paczka dla dziecka z NUTRICII, fotki z CANONA. Ach i ostatnio wygrałam plecak ze SHREKA;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Od piatku trzy koperty od La Roche - Posay, a w kazdej z nich tester kremu Redermic XL (tubka 5ml) - to z okresu wakacyjnego; nie kojarze, czy to byl konkurs, czy tylko ankieta... Ponadto kolejny magazyn od Beckers\'a. Generalnie - marnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baja19_20, cała prawda?! Czy Ciebie też pogięło jak autora tego bloga? To jakiś niewyżyty dzieciak, który sprawia sobie przyjemność obrażaniem innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soko33
Witam wszystkich dziś dostałem, 2 gry komputerowe za free "Xpand Really" i "Serius Sam 2", płytki dostałem od firmy Vega (salon komputerowy w Dębicy) nawet nie pamiętam emaila bo kiedyś do nich pisałem ale oni nie zapomnieli o mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhghgfhy
witam wszystkich! WCZORAJ DOSTALAM 18 ZDJEC Z CANONA A DZISIAJ KOLEJNE 5.SA LADNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda200
Myszka jaką wybrałaś sukienkę buty i dodatki żeby wygrać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda200
Myszka jaką wybrałaś sukienkę buty i dodatki żeby wygrać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda200 własnie ja tez ni moge trafic w zadne ubranie:/ dlatego napsiałam ze jak ktos trafi niech da znac:) ale ja nadal próbuję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez siedziałam na tej rexso
z pół godziny i nic,chyba trudniej trafic w jego gust niz w totka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwiiiiiiiiiia
Czy ktoś "wyklikwł" kiedyś ten kalendarz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdast18
kalendarz jest co 25000 klikniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj dostałam odpowiedź z Lubonia ze nie mają broszurek na mojego maila z 2.4.07. wow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie wreszcie wczoraj coś przyszło :) -4 próbki i katalog z Ziaja -kolejny katalog z Beckers, chociaż o drugi nie prosiłam :D -2x alfabet braila :) nie mogłyśmy z mamą wyjść z podziwu, jak ci niewidomi mogą takie coś \"czytać\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CALA PRAWDA................
MASZ RACJE.STRATA CZASU I PIENIEDZY DLA FIRM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wam to sie dopiero musi nudzić jak wchodzicie tam gdzie nie trzeba do nauki albo pracy sie wezcie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO ----> ale jazda co za prostactwo Ty chyba nie wiesz co piszesz? Ja tez jakiś czas temu bawiłam sie w próbki i gadzety, i wiele rzeczy które dostałam bardzo mi sie przydało, np. katalogi - podczas urzadzania miaszkania, oraz próbki - dzieki nim mogłam sprawdzic czy dany kosmetyk jest dla mnie odpowiedni. A co do konkursów, to bardzo byś sie zdziwiła, w niejednym już wygrałam i to wartościowe rzeczy, nie jakieś tam duperelki - wiec czasami zastanow sie nad tym co piszesz. Jesli Tobie nie sprawia przyjemnosci wypróbowanie czegos za free - to twoja sprawa, ale nie krytukuj ludzi, którym to sprawia przyjemnosc. A tak poza tym witam wszystkich, długo mnie tu nie było, ale stare bywalczynie tego topu powinny mnie jeszcze pamietac - wiec 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×