Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

wiecie co, odnośnie tej rexony to ja myślę, że to jest pic na wodę. Pewnie mają kasę za nasze naiwne klikanie, a i tak nikt nic nie wygra ;) ja już sobie dałam spokój z tym po 20 próbach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokroteczkaaaa, nie widziałam, żeby pojawiły sie wyniki z konkursu Drogi zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuskaaaaaaaaaaa
hej dziewczeta !! wie któras moze co z tym konkursem naszbox??? bo bylam tam 188 i sie na kamerke załapywałam ale nic mi nie porzychodzi.. wieceie cos moze?? komus cos przyszlo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do magdast18 dziekuje za link do naturelli, wyslalam zgloszenie, moze cos przysla. od always nie dostalam nic choc pisalam chyba 2 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfgfdgfd
wymienie sie rekestracjami i klikaniami prosze o rekestracje i potwierdzenie http://www.polifreshya.pl/i(...)35fc4a4e0d86d839c4b5 odwdziecze sie :)) piszcie na @ aniula7@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsbdhsfgshfhb
wITAJCIE! W gadzety bawie sie juz od 3 lat. W mojej kolekcji mam duzo switnych gadzetow, z polski jak i zza granicy. Ostatnio bawie sie takze w konkusu. Postanowilam ze kazdej osobie ktora pomoze mi w pewnym konkursie, podam 50 adresow z polski i zagranicy. wystarczy zarejestrowac sie z tego linku http://www.polifreshya.pl/index.html?poleca=8d60466d698135fc4a4e0d86d839c4b5 Kliknac w potwierdzenie, zalogowac sie a nastapnie odpowiedziec na kilka pytan typu: Twoj ulubiony film a takze zagrac w latwa gre. Wszyscy ktorzy to zrobie, prosze o kontakt na aniula7@wp.pl. Zdaje sobie sprawe, ze jesli firma dostanie kilka prosb od kilku osob w tym samym czasei to moze ikomu nie wyslac, dlatego tez mam przygotowane kilka zestawow po 50 adresow :) Zapraszam :))) http://www.polifreshya.pl/index.html?poleca=8d60466d698135fc4a4e0d86d839c4b5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stała forumkowiczka
skończcie z tymi konkursami tego nie da się czytać wont z forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patusia-foczka00
Anetuchaa22 sorki ze dopiero odpisuje ale w tygodniu to nie mam czasu niestety:) Jak sie obsługiwać klikerem to masz dokładnie opisane w książeczce o trzesurze szczeniaków którą również od niech dostaniesz :) Buźka i pozdro:* Dostałam: * karmę z Royal Canin xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy no cha
wszystkie konkursy beda zglaszane na smietnik i do organizatora tak jak to bylo z 3dwhite to jest temat o probkach, a nie o glupich konkursach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdast18
hej wszystkim! mam pytanie jak długo czekałyście na nagrody ze shreka bo ja swoją wygrałam 20 dni temu i do tej pory ani widu ani słychu po niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poleconym: - smycz - zapalniczka - długopis - trzy ołówki - brelok z kolorową lampeczką ;) - miarka Gdyby kogoś interesowała wymiana to proszę o napisanie na mój email :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrocia
witam serdecznie. topic taki dlugi.. moze mi ktos w skrocie napisac co trzeba zrobic by jakis gazdzet otrzymac?:) z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytać wstecz najlepiej :) u mnie ostatnio kilka zdjęć z canona i pomarańczowa bransoletka :) negatywy z Białej, Brzegu i Kolonowskiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej all... Byłam tu na forum jakiś czas temu i jakiś czas też pisałam... Teraz mniej mnie to już interesuje ale też szukam... Dawno tu nie pisałam, a znalazłam tę stronę w Zakładkach :P i weszłam :) Będę tu pisać jak nie będę zapominać :)) Pzdr :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim, ale dawno mnie tu nie było. Nie zaglądałam bo niemam czasu. Już coraz mniej gadzetów do mnie przychodzi, bo niemam czasy wysyłać ale dzisiaj to nadrobie. A w tym tygodniu dostałam : 2 długopisy ołówek karme Eukanuba klapki - pantofle pod prysznic I chyba tyle. Pozdro.;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wczoraj tylko przesyłka z mojej uczelni - info, że podnoszą opłaty!! Cóż za haaaaamyyy :) a listonosz zostawił awizo, że jakiś polecony do mnie, to może jakaś fajna przesyłka będzie. Mama dziś pojedzie odebrać, bo ja w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś skrzynka pusta, ale mam 4 dni wolnego i wygrałam płytę na MyDziewczyny :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj skrzynka pusta, ale wygrałam płytę na MyDziewczyny i mam 4 dni wolnego :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×