Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Nie no, tego się nie da czytać. Do tych wszystkich co krytykują. Wprowadzacie tu zamieszanie, nic więcej. Chyba lepiej jak zajmujemy się zbieraniem długopisów, smyczek itp., niż miałybyśmy wystawać pod blokiem i się nudzić!! Prawdę powiedziawszy jestem dużo starsza niż większość z nas ale wiem jak to było kiedyś. Zajmuje się osiedlową świetlicą dla biednych dzieci nawet nie zdajecie sobie sprawy jak dzieciaki się cieszą gdy dostaną ode mnie długopis albo smyczkę i to tylko dzięki temu, że wysyłam do firm prośbę o gadżety. A foldery to nie makulatura tylko \"pomoc naukowa\". Więc proszę aby nikogo nie krytykować bo każdy robi to co lubi. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie musi wierzyć. A co do kremów to czy ja napisałam że proszę firmy o próbki kremów?? Kremy mnie nie interesują. Opisałam tylko gadżety i foldery. Dokładnie czytajcie i dopiero komentujcie. A do świetlicy jak ktoś ma ochotę może przyjść w Łodzi na ul Tuwima 12A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś napisałam do jednej firmy opinie o ich produkcie, że bardzo mi odpowiada, że jest bardzo dobry, i podziękowałam im za niego.(faktycznie był świetny i miałam go polecony przez jedną znajomą z drogeri) dodam ze o nic nie prosiłam w odpowiedzi dostałam ze bardzo sie ciesza ze ich produkty spełniaja moje oczewiania itp, polecili pełna game produktów oraz ze bezpłatnych próbek nie wysyłają, bo by musieli podniesc ceny. zagieło mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż trudno w to uwierzyć
ale....urzekła mnie twoja historia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hjena i reszta drogich Pań (głównie czarnych, ale z wyjątkami) :) proszę Was, nie zwracajmy uwagi na te...jakże przemądrzałe pomarańczowe. Po prostu róbmy to, na co mamy ochotę, bo przypominam - POLSKA TO WOLNY KRAJ ! Olać te osóbki, które wpychają się tu, bo jak widać, same nie mają co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcialo mi sie zabierac glosu, bo po co zasmiecac temat w ktorym maja sie pojawiac odnosniki do stron w ktorych mozna cos dostac za FRIKO :) Na pocztatku chcialem sprostowac, ze zagladam tutaj od czasu do czasu, ale za kazda kolejna wizyta widze, ze zamiast wymieniac sie linkami, ludzie wymieniaja sie \\\'uprzejmosciami\\\'. Dla tych, ktorym ten temat sie nie podoba, chca wymiewac dziewczyny, ktore lubuja sie w probkach, powiem krotko - zegnajcie i nie wracajcie tutaj, bo przeciez Was to nie interesuje !!! Wiec bardzo sie dziwie, co tutaj robicie, nie macie nic ciekawszego do roboty, przeciez ciezko pracujecie i nie macie czasu na takie glupoty, a prokami czy jakimis gadzetami glowy sobie nie zawracacie, jak chcecie to sobie kupicie, dlatego !Hasta la vista!. Chcialem tylko powiedziec, ze nie korzystam z wszystkich promocji i darmowych probek, przeciez nie bede zamawial katalogow Szwecjii, skoro tam sie nie wybieram, lub zielonej herbaty jak jej nie lubie. Niemniej jednak czasem zamowie sobei probke zapochowa meskich perfum, lub katalog lazienkowy (bo wlasnie robie remont i rozgladam sie za plytkami). Reasumujac, ja ie ciesze, ze taki temat jest, bo czasem znajde tutaj cos co mi sie moze przydac, co kiedys kupie lub zwyczajnie w swiecie mnei interesuje (informator o EURO 2008 - byc moze z udzialem rep. Polski). Jeszcze raz apeluje do Wszystkich malkontentow, zamiast wysmiewac osoby tu piszace lub ich obrazac, dajcie sobie spokoj i zajmijcie sie swoim zyciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość COS WAM POWIEM
NIE WIEM CZY WIECIE ALE NA TYM TOPIKU PANUJE STRASZNY CHAOS. W TEMACIE PISZE : "PROBKI ,GADZETY , FREE SAMPLES " A WY TUTAJ KONKURSY.PROMOCJE ITP. WIEC ZEBY TO ODDZIELIC POSTANOWILAM ZALOZYC NOWY. ODREBNY TOPIK. MOZEMY WPISYWAC WSZYSTKO O KONKURSACH JAKICH WIECIE , PROMOCJACH ITP. NO ALE MOZEMY NADAL KORZYSTAC Z TEGO TOPIKU BO JEST CIEKAWY ,TYLKO COS OSTATNIO TU DUZO KLOTNI ;P;P HEHEHE POZDRAWIAM A TUTAJ LINK: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3595764

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róbmy swoje i nie przejmujmy się chorymi psychicznie pomarańczowymi zazdrośnicami!!! widać,że to marna prowokacja...ja mam je gdzieś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziefczynki :) mam prośbę, czy pamięta ktoś, jakie firmy wysyłają katalogi (chodzi mi głównie o wystroje wnętrz itp) mój chłopak potrzebuje nowy domek umeblować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poziomka007 dziękuję bardzo ;) przyszłam z pracy a tu paczek a paczek... wow -paczka z USA :D z niespodziankami -paczka z Pedigree z ogromną ilością karmy :) i kostki dla mojego psiurka -2 saszetki karmy dla psa i 1 dla kota z Royal Canin -3 próbki herbat z www.cafeto.pl Moja psiurka już pałaszuje karmę (strasznie jej smakuje i chyba pozostaniemy przy pedigree) a ja piję herbatkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patusia-foczka00
Hej wam:) Korzystam czasami z waszych stron, dostaję same katalogi ale nawet ciekawe:) Moja mama już planuje wycieczkę do Szwecji, po tym jak przeczytała całą kopertę któa wazyła ok. 1 kg. Ale do rzeczy: Dziś sobota. Rano sobie wstałam o 9.30. Jem śniadanko, a tu o 10 rano dzwonek do drzwi. Mama otwiera a tak zdyszany listonosz. Przyniosł mi paczkę z Ekanuba XD A w niej kliker do tresury szczeniaków, 100 g karmy, przewodnik o tresurze szczeniaków xD Słodko xD Ale w sobotę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano niestety jakby Ci to
powiedzieć, weekend!!!!!!!!!!! Więc chyba nie pora na pisanie maili, co? Nikt w żadnej firmie w weekend go nie przeczyta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja teraz normalnie niemam czasu siedziec na kompie bo 3 tygodnie temu zaczełam pracować. Ale teraz akurat szukaqm adresów i zobaczymy co z tego bedzie. Pzdr;);););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agatka22---- żenada
nie rób tego więcej, to nie ten temat!!!!!!!!!!! spadaj!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×