Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość Ejsi
A tak w ogóle to nowa jestem. Mogę się przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzisiaj: Katalog Lato 2008 Próbka żelu myjącego 3x Próbka kremu A czy mieliście kiedyś taki przypadek ,że zamówiliście coś \"za darmo\" a potem trzeba było zapłacić?Jeśli tak to z jakich firm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaaaaaaa
witam. ma ktoś moze link do jakiegos katalogu altan? z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejsi.
A ja nadrabiam zaległości. Trochę się cofnęłam.Na stronie m.in. 695 jest taki ziomal baju (?) Jest tam pełno @ i stron :D Nawysyłałam się. Ciekawe co będzie jutro w skrzynce :P życzę wszystkim napchanych skrzynek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowaaco
do Ejsi napewno nie z polskich stron ale wiem że były przypadki że trzeba było płacić!!! Ale sprawa jest prosta ... takiej przesyłki się nie odbiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pomaranczowaco (?) Ok.Dziex.JA zawsze piszę ,że darmowe lub bezpłątne więc to by bez sensu było.Ale to tak z ciekawości. THX!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELo:) u mnie przedwczoraj edzio listonosz przyniósł naklejki Z PEWNYCH FIRM-pisze tak żeby baja nie sępił. piszcie do mnie na pw to ja za darmo dam te adresy:P a baja mnie może w du*e pocałować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he.Dostane od parku wodnego Plan Lekcji xD Zacieszzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejsi.
Magik dzięki.Nie kłóćmy się już. Gdy przeniesiecie forum mogę się przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej dziewczyny i chłopaki, przeniesiemy forum??? no bo robi sie tak samo jak poprzednim razem, na inny serwer albo ukryjemy topic tak że nikt go nie znajdzie....piszcie do mnie na e-mail, magik1995@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Założyłam new forum!!! Jeśli ktoś chce adres pisać na gorzowianka@autograf.pl włącznie ze swoim nickiem na forum ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakładam nowe forum. Jeśli ktoś chce, proszę pisac na gg. Żal mi Ciebie, Magik. Głównie za ten brak rozumu w głowie, o ile wogóle ją masz. Pozdrawiam Was, piszcie w sprawie forum na gg....Żegnajcie. Mam w dupie wszystkich pojebanych lamusów z forum :) Ale tylko ich :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście :-) Tylko jeszcze muszę troche na nim popracowac, zanim komukolwiek dam adres :):):) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm..Zastanawiam się nad nowym forum..Jakie macie w planach? Zamknięte? Takie byłoby najlepsze. Żeby taki baja nie wyzywał nas od kurew, szmat, pedałów itd. Najlepiej, jeśli na nowym forum administratorem był jakiś rozsądny człowiek, nie nowicjusz. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejsi.
Już założyłam forum!!! Piszcie na e-maila! gorzowianka@autograf.pl !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Dzisiaj pocztówka z kuponem na rejs do Oslo z www.snow-show.tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
+ próbki kosmetyków z www.Eurecin.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Podawajcie jakieś adresy na free sample i kostenlos probe, twórzcie forum konstuktywnie, te polemiki mijają się z celem. Nic nie wnoszą......... Czekam na inteligentnych forumowiczów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowaaco
nademną linki do tej super wersalki Baji wypełnijcie formularze na www.baja-on.pl/darmowawersalkaodbai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniłam nick bo ktos się podemnie podszył i ukradł mój nick pewnie Baja czuje zagrożenie zabardzo mu za skóre zalazłam nie sugerować się moim mailem jest fałszywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiatka
Podajcie mi jakieś stronki z próbkami... Ale stronki niech będą Polskie, ok? Wy tyle fajowskich rzeczy dostajecie. Ale na jakich stronach tego szukać?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za wytłumaczenie, \"NIEUDACZNIKU ŻYCIOWY\". Tych gratów ci mam zazdrościc? Tylko miejsce zajmują. Buahahaha...Dostałeś coś z tej ankiety dla idiotów? tobie powinni coś przysłac, szczególnie zasługujesz na miano idioty :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×