Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Baja jaja, onn czy jak ci tam, łajzo ! Nie życzę sobie żebyś się do mnie w ten sposób odnosił, bo jestem starsza od Ciebie ! Rozumiesz gnojku ? :D Małego cycka to ty masz haha ciota Niestety idioto, ty wiecznie prowokujesz te kłótnie! Założę fundację - \"Ofiaruję pastę do zębów\" i będę wam wysyłać! A ty pewnie zbierasz te mp3 i potem handlujesz na jarmarku :D Pozdrowienia dla normalnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowaaco
dzieki misty za pozdrowienia :) Musze oznajmić że baja poskarżył sie moderatorowi że niby wrzucam spam i moje linki się nie ukazały szkoda było tam 50% pewniaków przydałoby się nowicjuszom uważam że na forum trzeba przywrocic ład i porządek forum jest od tego aby ujawniać swoje linki i zdobycze aby dzielić się spostrzeżeniami i.t.d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszesz jak ciota baja jaja... porażająca jest twoja ortografia i to, jak zżerasz wyrazy i literki (może napisz do jakiejś piekarni albo masarni, może przyślą ci próbki pieczywa i wędlinki) Ciąg dalszy pozdrowień dla normalnych :P :P Ależ jestem chamska :) i będę jeszcze bardziej (dla debili)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszesz jak ciota baja jaja... porażająca jest twoja ortografia i to, jak zżerasz wyrazy i literki (może napisz do jakiejś piekarni albo masarni, może przyślą ci próbki pieczywa i wędlinki) Pozdrowionka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbki proszku do pieczenia? A to ciekawe, nie przypominam sobie haha cóż za bezmózg. Baja jaja jak ja cię lubię drażnić. A moja prowokacja była wprost wyśmienita. Pewnie ciśnienie podskoczyło ci do maxi poziomu :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :P Od dziś nie istniejesz dla mnie... :D a na koniec twej marnej egzystencji - pozdrawiam cię :D Wracając do tematu forum-czekam na 3 spore przesyłki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpka19
cześć, Czy komuś z Was obiecano w Kia Motors gadżety jak tylko będą? tak z w zeszłym roku jak dobrze pamiętam....i nic, ciekawi mnie czy mają taki system czy to tylko ja tak mało przekonywująca byłam , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kressseczka
No zobaczymy czy coś wygram, dopiero zarejestrowałam. Jak ktoś chce tez pooglądac reklamy to tu link ze mną jako polecającą: Kasia_Kasia http://www.look4win.pl/rejestracja.php?polec=Kasia_Kasia Na prizpass zbiera się monetki i mozna wymienić na różne gadżety, to samo na jungle. I gdyby ktoś się tam rejestrował - polecająca Kasia_Kasia http://www.prizpass.pl/index.php?ref=Kasia_Kasia http://www.jungle.com.pl/login.php?cmd=register&ref=Kasia_Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh _/
Ja tam do nikogo nic nie mam .. ale onnn21 - zachowałeś sie jak jakiś psychol ... powyzywałeś Misty od k*rw dziwek itd .. zauważ, że ona Ciebie tak nie nazywała, że to Ty zawsze zaczynasz się kłocić, że jeszcze chyba nikt na tym forum nie był tak nie lubiany jak Ty oraz że to Ty zgłaszasz do administracji, żeby usuwali posty, które Cię obrażają ... Teraz to ja na miejscu Misty zgłosiłabym ten fakt, bo to już sie przesada .. naprawde ... Pamiętaj onn21, że w internecie nie jesteśmy anonimowi...a za to może Ci grozić sąd .. a ja Twoje dane znam .. Pozdrawiam i mam nadzieję, że już będzie spokój (chociaż w to wątpie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowaaco
misty ignoruj tego.... szkoda słow na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Mało konstruktywne te Wasze dyskusje, nic z nich nie wynika, może zmienicie furum o innej tematyce np. łacina polska........ Ktoś szukał danych OB, poszukaj na e-konkursy po zalogowaniu w konkursach i chyba na grarantowane. Kupa tej tematyki jest na niemieckich stronach, wpisz w google " kostenlos probe " i wybierz odpowiedni portal i dział. P.S. Misty daj na luz , małe też jest piękne i może bardziej interesujące....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Dzisiaj niemiecka porcja witaminowego napoju- Biosan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh dzięki za miłe słowa ale ja na prawdę się tym... dzieciakiem nie przejmuje, bo mam swoje lata i rozum :) poza tym nikt na tym forum nie wie jakie mam cycki haha bo nikt mnie nie widział :P no może ze zdjęć to jedna miła osóbka :) :) i pozdro dla niej :* A zazdrością nie pałam, bo jestem wierząca :) wchodzę tu teraz tylko z ciekawości, co nowego \"mądrego\" napisze \"nasz kolega\" Osoba, która mówi o moich rodzicach i o mnie w tak wulgarny sposób, sama tylko pokazuje swoje niedorosłe zachowanie. Pozdroo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowaaco
miłej nocki życze!!! a tobiebaja czy jak tam się zwiesz koszmarów sennych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wczoraj kurier ze śliczną mp3 (dla informacji niektórych dziadów-kupiona, nie wysępiona) oraz kolejna przesyłka pełna sadzonek kwiatowych dla mojej mamy :) też kupiona :P Czekam jeszcze na kuriera z nowym telefonikiem :) i przesyłkę z książkami z allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh_/
Onn21 Ty do do mnie napisales ?? "Zanim cokolwiek napiszesz zapoznaj sie z lekturką Ja twoje dane tez mam złotko - wiem kim jestes " Bo ciężko coś wywnioskować z tego co piszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomula06
a z jakiej firmy to dostałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Widzę kliniczną poprawę u Misty, a toczącą psychozę psychologiczną u jej przeciwnika. Milczenie złotem- tu się sprawdza. Nawet zaczynacie pomagać niektórym, czyli poprawa . Tak trzymać......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj z gminy leżajsk materiały i gratisik, oraz patelnia z klubu winiarów oraz zupki z kubkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeczka_xD
Hej dziewczyny! Od niedawna interesuję sie zbieraniem różnych próbek, gadżetów itp. Podam Wam kilka e-maili do różnych firm. applause@sadrena.com.pl - puder goldenrose@goldenrose.pl - kosmetyki bj@brodr-jongensen.pl - kosmetyki deramika@deramika.pl - kosmetyki reto@wp.pl - kosmetyki biuro@bio-kosmetyka - bio kosmetyki biuro@bandi.com.pl - kosmetyki office@torf.pl - kosmetyki bzp@um.warszawa.pl - gadżety iwostin@iwostin.pl - kosmetyki sklep@dax.com - kosmetyki, NIE WYSYŁAJĄ PRÓBEK Myślę że tyle narazie starczy. Jeśli macie jeszcze jakieś maile lub strony to piszcie na forum, albo wysyłajcie maila, miqnia1995@buziaczek.pl Pozdrówka dla wszystkich Próbkomaniaczek i Gadżetomaniaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeczka_xD
Dziękuję w imieniu Wszystkich Kobet :P No to jak, ma ktoś te stronki? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeczka_xD
Hej..Jest tu ktoś? Ja już niestety spadam. Bye.! :):) :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Dzięki Majeczka za adresy firm które nie wysyłają już próbek.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeczka_xD
Wysyłają próbki, ten ostatni adres nie wysyła..przeczytaj uważniej zanim coś napiszesz.;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Czytam uważnie i z praktyki wiem, że połowa z nich nie wysyła już próbek. Wyjątek- trzeba trafić na akcje promocyjne. Ale ok, jeszcze raz sprawdzę ......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Wysłałem do tych pewniaków wiarygodne kawałki, omowy będę kopiował na forum " dla Majeczki". W razie pozytywów chylę głowę.......................... P.S. Już Iwostin odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeczka_xD
Nie mówię, że to są pewniaki. Jak narazie dostałam tylko negatywa od Dax Cosmetics. Aha, ..nie denerwuj się tak..Chciałam tylko pomóc. Te adresy znalazłam na starych forach, może niektóre firmy wysyłają próbki. A jeśli tobie te adresy nie odpowiadają, to daj adresy do tych firm które ty polecasz..:). Aha, i jeszcze jedno. Zna ktoś strony na których można zamówić bezpłatne próbki perfum? Byłabym ogromnie wdzięczna.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeczka_xD
Wiecie co.? Wczoraj weszłam na to forum, przeczytałam kilkanaście stron od początku, i muszę coś wywnioskować..Kiedyś ludzie na tym forum dzielili się adresami, e-mailami..A teraz? Teraz jest to tylko przechwalanie się kto co dostał. Przykład: _____ 17:23 baja19_20 Znowu poczta ( pocztex) 1.Paczka: -> Bialy kubek -> Biała duża filiżanka ( tak jakby) -> Dwa mazaki (kolor żarowiasty) -> 3 X smycz :lol: http://skocz.int.pl/4547 Bezpłatne zdrapki, http://skocz.int.pl/4548 Zbieraj na Maxpacka, http://skocz.int.pl/4549 Prizz - bezpłatne zdrapki, http://skocz.int.pl/4550 Zarabiaj w sieci. 18:26 tomula06 baja możesz powiedzieć skąd te paczuszki dostałeś? 21:00 baja19_20 ODWAL SIĘ POKEMONIE !!! _____ Ehh.. Wszyscy chcą mieć próbki i gadżety tylko dla siebie. Szkoda. Ja jestem nowa, szukałam jakichś linków na starym forum, podałam je. A już odrazu na mnie naskakujecie. Myślę że są jacyś ludzie którzy potrafią się dzielić. Jeszcze jutro poszukam i dam na forum. A narazie wypiszę kilkanaście firm [bez adresów] Ob Tampax Always Bella Tena Naturella Bell Oriflame Avon Nivea Garnier Head&Shouders Jan Niezbędny Star Chips Mc Donald Lays Bank WBK Iwostin Nutella Reserved [przysyłają gadżety] Pur Kolastyna Under Twenty Irena Eris Dermika Menard _____ Jutro jeszcze poszukam i coś wstawię. Nie za bardzo jestem obeznana w tym temacie, ale co nieco już wiem :):) Do Sniper1: Jeśli znasz jakieś firmy które wysyłają 'jeszcze' próbki to podaj (jeśli możesz) ich nazwy na forum, albo wyślij mi maila. Z góry dziękuję, i pozdrawiam wszystkich Próbkomaniaków i Gadżetomaniaków :) =*=*=*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×