Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość grizzla
Thank you for your request. We are happy to send you some samples. You should receive them in 4-6 weeks. ///do tumaczki Prosze przetłumacz mi przyslą czy nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Boshe....tego nie umiesz sobie sama przetlumaczyc? przysla ci za okolo 4-6 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tłumaczkka
tak przyslą ci musisz poczekac od 4 do 6 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grizzla
dziekuje! a ty basiulka nie badz taka mądra bo ja sie nie uczyłam angielskiego! tylko rosyjski a pozniej niemiecki i teraz jestem na germanistyce wiec dobrze znam niemiecki a angielskiego prawie wcale wiec sie madrzyj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm nie dostalam do tej pory odpowiedzi z Jutrzenki a dziewczyny gadały że dostały odmowe... wysłałam do Zotta (z koncu wp*** Jogobelle codziennie) ale pewno juz sie nie zalapie:( ale pożyjemy zobaczymy:) jakie to fascynujące tak czekac na paczuszke... na list... na kaatalog... na długopis :D ale im bliżej 15. tym serducho mi bardziej wali:) pozdro for all super-nastolatko>>>wszystkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hehehe...grizzla...nie bulwersuj sie...spokojnie...ja tez nie jestem orlem z angielskiego,ale takie podstawy to chyba kazdy zna w tym wieku....tak sadze przynajmniej...to juz sa takie obcykane zwroty,ze kazdy powinien je znac..ale sorki....jesli sie nie uczylas angola to oki.....zwracam honor:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grizzla
no okay:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nio...dobrze,ze sie nie gniewsz,bo nie lubie miec nawet wirtualnych wrogow:P:P:P masz za to buziaka;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba_kaszka
hej laski! forum sie rozrosła a ja stwirdziłam zew wracam do próbkowania dostałam dużo próbek z: floslek-firma polska około 6 próbek www.floslek.pl mincer- firma polska około 8 próbek w tym jedna mała buteleczka www.mincer.pl ziaja-firma polska około 12 próbek i minibalsamik ale to w drogerii www.ziaja.pl kolastyna-firma polska około 7 próbek www.kolastyna.pl issey miyake- perfumka, zel perfumowany zagraniczna www.isseymiyake.pl caudalie- 4 próbki 5 tubeczek zagraniczna www.caudalie.com wirtuella pussions - mini perfumki około 3, mini balsamy 2, mini szminki 4, kremiki w saszetkach 1 cień sliczny ale rozwalony;/ zagraniczna nie pamietam ale chyba wirtuella.pussions@wp.pl confetii nie pamietam Pozdrawiam was i tylko nie wiem na 100 czy podałam dobre adresy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jakich firm jeszcze dostaliście? bo ja juz nie mam pomyslu... nie chce podawac firm, do ktorych wyslalam prosbe a jeszcze nie otrzymalam odpowiedzi ze zrozumialych względów, a z tych co coś dostalam to na razie tylko WASA moja kochana :) i ten katalog z ITAKI i próbki z Erisa, Ziaji i Kolastyny:) skąd jeszcze przysyłają gratisy bo ja już nie mam pomysłu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ja dziś też dostałąm H&S ;-), pozdrowienia dla wszystkich, dla stałych i nowych ;-) . I dla Super Nastolatki 100 lat , i wszystkiego najlepszego ,worla próbek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz naprawde nie mam pomysłu gdzie wysłać... już nawet wysłałam do Empiku, do Multikina, ale to już dawno było i do tej pory nic:( bo już nigdy nie kupie nic w Empiku... a tak lubie tam chodzić... i nie pójde juz do Multikina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba_kaszka
napiszcie do tych zagranicznych firm są extra! issey miyake- perfumka, zel perfumowany zagraniczna www.isseymiyake.pl caudalie- 4 próbki 5 tubeczek zagraniczna www.caudalie.com wirtuella pussions - mini perfumki około 3, mini balsamy 2, mini szminki 4, kremiki w saszetkach 1 cień sliczny ale rozwalony;/ zagraniczna nie pamietam ale chyba wirtuella.pussions@wp.pl Do caudalie i issey miyake piszcie po angielsku ale do wirtuelli mozecie po polsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papaja poczytaj parenaście stron wstecz Dokładnie-tam było sporo pewniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za pozdorwionka, dobrze wiecie komu dziękuję:D:D. Jak mozecie to poproszę o parę adresików:) 1. do physiogel (czy jak to sie tam pisze:) ) 2. do fenice 3. do loreal (najlepiej polski, oczywiście jak jest:) ) Z góry dzięki Pa Ps. Wszystkiego naj...... super_nastolatko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koffanal
no ja dostałam z wirtuellni tyle rzeczy bo akurat byłam 1 osoba proszaco o gadzety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do koffanal
a co dostałas?? ja tylko ankiete i tyle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koffanal
pudry sypkie w malutkich pudełeczka na 2 gramy, mini szminke błyszczyk pomadke, proszek z drobinkami złota kremiki i małych tubeczkach, cien w kamieniu i zelu, kosmetyczke, malutkie mydełka w kostce pieknie pachnace i perfumki po 5 ml pozniej sobie zamowiłam jeszcze cienie w zelu i mydełka to dostałam 3 kulki do kąpieli z tej samej serii i taki patyczek do nakladania cieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola.. >>> czytałam, czytałam:( ale już chyba wyczerpałam wszystkie pomysły... no cóż, dzięki za dopowedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domyslam sie,ze to kolejna zadymiara chcaca wyłudzic adresy!!! kobiety badzcie ostrzne i piszcie tylko na meile podawane,przez stałe dziewczyny,basz sprawdzajcie je na stronach danej firmy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście nie podałam adresu!!:) Hahaha, do nieznajomych firm nigdy nie podaję na początku:). Te które chcą wysłać to potem poproszą o mój adres:)A tak apropo dzioewczęta znacie tą firmę?? co podała ją gruba kaszka??:) Pa Czekam na odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ogóle jestem nieufna takim adresom bez niczego;) musze to sobie sama znaleźć, wpisuje w google firme, szukam kontaktu na stronie, a jak jest link do jakiegoś katalogu, to najpierw przeglądam stronke:) już taka jestem:) i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, co to za frima ta Wirtuella, bo w google jej nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie znam tej firmy, ale np. jak pisałam po gadżety do Wawela czy Wedla, czy do TVNu to podałam adres od razu bo takim firmom to chyba moge zaufać:) ale jakimś małym niesprawdzonym to raczej nie... a Wy od razu podajecie adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×