Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość asia_
kto mi wytłumaczy o co chodzi z tym czerwonym kapturkiem, bo widzę że teraz wszędzie o tym piszą, nawet tu, a ja nie mam pojęcia o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni po prostu nie potrafią opowiadać bajek i tyle :D Buziaki for all :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA, wasnie wrocilam, robiam kumpeli pasemka i tatuaż:) wracając zauwazyłam ze listuś przypomnial sobie o mnie. Dostałam ksiazeczke z polleny aromy, i 6 probek z klubu iwostinu. zajefajnie. lece na serial, papatki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_
kto nie potrafi opowiadać bajek, no wytłumacz mi to proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprosze jeszcze jakies pewniaki fimr, moze te ktore juz Wam cos przyslaly, to nic nie tracicie podając nazwy tych fimr, albo te ktore sie pozytywnie odezwały, czyli na pewno dostaniecie:) proszeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( eee lepiej nie... zaś zostane oskarżona że jestem zachłanna egistka ktora chce tylko miec do siebbie i w ogole dobra nie podawajcie:) byle mam moje Nestle :) z reszty tez sie ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia_: HEYAH- nie potrafią opowiadać bajek czyli nabijać klientów :) Pozdro dla ciebie i innych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dzieki papaju za rade...👄 musze sie chyba faktycznie przejsc na poczte,bo sobie nie daruje jak mi jakas paczka zginie:P a wlasnie obawiam sie,ze one nie dozyja mojego powrotu,bo panie z poczty juz sie nimi rozporzadza;( no,ale nic..zobaczymy jak bedzie...a u mnie wlasnie byl listonosz i przyniosl 2 paczuszki....zarelko dla pieska i kotka z Royala i paczuszke ze stiefela...ale jestem mega rozczarowana,bo koperta byla otwarta i polowa probem mi sie rozlala do koperty...w ogole cala koperta wygladala jakby sie wykapala dopiero co:P hehehe...juz im maila napisala zeby na drugi raz uwazali jak pakuja te probko czy cos,bo dostalc przesylke w takim plywajacym stanie nie jest za przyjemnie... milego dzionka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_
o losie ale ja niekumata :) to dlatego ze ostatnio tv wcale nie ogladam, ale faktycznie cos tam mi zaswitalo jak powiedzialas :) dzieki za wytlumaczenie i rowniez pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiulka >>> nie ma za co... idź na te poczte, bo jak nie dasz znac ze Cie nie bedzie to... ee... lepiej idź i wyjaśnij w czym rzecz... bedzie bezpieczniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam dzisiaj ze Stiefela Z ulotki (jedna ulotka) Hipoalergiczny żel myjący dla skóry wrażliwej i delikatnej (1szt.) Krem fizjologiczny PHYSIOGEL (1 szt.) Z koperty (była w paczuszce) Hipoalergiczny żel myjący dla skóry wrażliwej i delikatnej (3szt.) Krem fizjologiczny PHYSIOGEL (3szt.) Hipoalergiczny szampon do codziennego mycia delikatnych wlosów(3szt.) Czyli razem 11 próbek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **Tinki**
Hej dziewuszki mam do was pytanko !! Moja ciocia dostala nie dawno z pedigree paczuszke ale nie dla maluszka ( nie bylo napisane " paczuszka dla maluszka" tylko rosnij zdrowo). Wchodzilam na www.rosnijzdrowo.pl ale juz tam nie ma zestawów. A ciocia dostala zupełnie inny zestaw z napisem "Dzisiaj mały jutro duży" i tam jest taka inna ksiązeczka i w tej ksiazeczce jest taki kupon który sie wysyła wraz z kodami kreskowymi i ma sie za to różne nagrody. Nie wiecie skąd ona moze to miec? Ja jej zapytac nie moge bo na jej adres posłała córka ktora tu nie mieszka. Jeżeli cos wiecie to piszcie bo mi na tej paczce bardzo zalezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candys
a w Olsztynie wciąż leje jak z cebra :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie opalałam 25 min i jestem juz brązowa, moze nogi troche mniej nale naprawde ja sie krótki opalam, mam ciemną (powiedzmy;) karnacje, zielone oczy i łatwo robie sie brązowa:) ale jakbym posiedziala jeszcze z kwadrans to bym pewnie przypominala buraka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terefere kuku
przyznaj się lepiej że jesteś cyganką lub murzyniskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....Ty terefere cos tam....nie zasmiecaj nam forum niepotrzebnymi gadkami :[ ...i zostam papaje w spokoju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do terefere kuku
ale z ciebie jebany rasita/ka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam że dzisiaj nic, a jednak :) Katalog \"Zakopane\" i \"Bon prix\"-Myśłałam że sie \"poprawili\" i zaczęli robić jakieś fajne ciuchy..zawiodłam się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terefere kuku
sory za to-nie jestem rasistką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papajo, ciesz się, że opalasz się na brązek!! Ja zazwyczaj \"spiekam raczka\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek_12
a ja wczoraj dostałam podkładke pod myszke z HEEL a dzisiaj katalog Zakopane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dostałam
dostałam 8 flakowników perfum z beauty cosmetics!!! piszcie na beauty_cosmetics@vp.pl ich strona to http://www.bcosmetics.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floraa
nie piszcie na ten adres podany wyżej. Prawdziwy mail to: info@bcosmetics.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dostałam
wcale że nie! firma kazała mi napisać pod beauty_cosmetics@vp.pl i co? dostałam!!!!!!!!!! jak nie wiesz to się nie odzywaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floraa
jasne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja! Dawno mnie tu nie było. Podczas tego czasu dostałam duuuuużo fajniutkich rzeczy. te co pamiętam: - 6 przewodniki (Nevawda, Lichtenstein, Tansania i jeszcze jakies 3) - katalog projektow domowych (super!) - magazyn \"Żagle\" - magazyn \"Windsurfing\" - podkładkę z Heel - paczuszkę z Brio (ulotki + breloczek) - po raz piąty!!!paczuszkę dla mojego pieseczka z Pedigree (ja nie wiem czemu aż tak często mi to wysyłali - chyba od dwóch miesiecy nic nie wysyłałam!:O :D A tymczasem będe leciała. Nie bede juz tu często zaglądac bo po prostu szkoda czasu...Życie jest za piękne zebytyle siedziec przed komputerkiem:P :D A pogoda....wymarzona...dzis sie tak opaliłam -wkoncu!:) Zycze Wam powodzenia i super wakacji. Jak bede miala czas to bede starała dalej szukać czegos ciekawego i podawac na forum:) PAAAAAAAAAA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie z mojej opalenizny, ale teraz widze ze nie jestem wcale jakos strasznie brązowa, chociaz widac dużą różnice miedzy tym gdzie nosze majtki :P czy też tam gdzie mialam stanik :P (bo ramiączka zdjęłam) no ja Naturellem sie pochwaliłam prawda? śliczny ten długopis:) z Wasy też fajny, fajnie sie nim pisze :) co do opalinizny to jutro poprawka ale najważniejsze ze sie nie spaliłam ale jakbym nie miala olejka to pewnie bym sie spiekła:) a mialam kolastyne faktor 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dostałam
ciemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×