Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

kurde ja juz kiedys chcialam te probki smyczy wyslac ale moj outlok jest cos spsuty:/ poracha chyba z tymi probkami musze sie pozegnac. . . :((((((( jak miec pecha to juz miec maksiusowewgo . . . :/a juz takie rzeczy w nim poprzestawialam i nadal nic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam pytanko. Która z was juz dłużej gra na prizee? Ja jestem tam 10 dzien.Dostała któraś jeszcze coś oprócz max packa i tej dodatkowej gra 5 dnia? Do tych, co siedzą tam o wiele dłużej- dostałyście potem jeszcze coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga8207
Ja też od BMW dostałam maila, że gadzetów nie wysyłają, że można u dilerów i że mi stronke z dilerami dają ale niestety stronka sie nie otwiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼 Witam wszystkich wieczorową pora :D W ostatnim czasie nie zagladalam tu zbyt czesto bo bylam zabiegana ;/ ale teraz post sie to naprawic troszku hehe , w tym tygodniu u mnie duzo zdobyczy i jesstem zadowolona z \" mojej pani listwoman \" :D bo przyszlo mi : -oceanic(dlugo czekalam chyba z 2 miechy) -dermika(miesiac czekania) -flos-lek- herbatki hipp -gerber -biuro podrozy Matuszek - katalog diuna -z urzedu miasta Opole -z urzedu miasta Władysławowo -ambasada Norwegii -ambasada Szwecji -ambasada Holandii -ambasada Grecji -ambasada Izraela -ambasada Meksyku -ambasada Finlandii - pollena aroma I to by bylo na tyle a teraz czekam na probki z Duwopa i kulke Lady Spic Stick , a czy ktoras z Was juz dostala te kulke ? jaka jest ? i czy moglbyscie mi napisac co dostalyscie z Duwopa ?? Pozdrowionka dla wszystkich :) odezwe sie niebawem 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewuszki jakoś mi się nie chce spać dopiero wróciłam z pizzeri odrazu wpadłam we wirtualny świat.U mnie dziś przesyłka dla kotka Rośnij zdrowo zamawiałam jakieś 2 miesiące temu ale dopiero teraz doszło ale luzz.Zaraz spróbuje poszukać jakiś free sample.Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś ostatnio pytał o projekty łazienek polecam zapytac Cersanit i Kolo oni przysyłaja katalogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzilka1976
hej laski, własnie znalazłam to forum i mam prośbeczkę do was. dajcie namiar na stronę lady speed gdzie można się zapisać na testowanie, plisss, na ich głównej stronie nic takiego nie moge znaleźć :( dzięki z góry za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj czekam i jak nic nie będzie to się załamię... wczoraj tylko 1 paczuszka z andrychowa, fajne, mapka, foldery ale ja chcę gadżecika... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronix to ja pytalam o lazienki bo z roca juz mam ale nie ma nic ciekawego, prawie nic.dziekuje za odpowiedz , ale popisalam do roznych firm i czekam na odpowiedz.Laski zaraz znajde cos i wam tu wkleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.rhemainc.org/polish/books.shtml komplety książek i broszur w wielu językach. Książki przedstawiają głębokie prawdy zawarte w Bożym słowie, opisują również jak wierzący doświadczają Chrystusa w codziennym życiu. http://www.vox.pl/pl/meble_zamow_katalog.php?lang=pl katalog mebli vox http://www.elita.com.pl//smycze/index.php?id=r01 KATALOG http://www.elita.com.pl//smycze/index.php?id=p01 psizcie z prosba o smycze, ja sporobwalam zobaczymy co z tego wyjdzie,mozna zawsze sprobowac. http://www.mazurkas.com.pl/mtravel/index.jsp?place=Menu4&news_cat_id=34&layout=1 katalog z biura podrozy WSZYSTKO PO POLSKU,SZUKAM DALEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... i koniec wakacji i śpiewamy od nowa.... wracam do pracy:( eh, a pierwszy września dopiero za tydzień... no cóż, skoro tak trzeba, to trzeba... pewnie każą mi jakieś dekoracje robić, albo ławek pilnowac;) z nauczycielskim pozdrowieniem, wasza ludzka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej laski! potrezbuje linka do tej stronki gdzie zamawiacie kulki lady speed steck (czy jakos tak sie pisze :P ) .... Poda mi ktos? :) prosze.... z gory dzieeeeeeeki wielkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie już był listonosiciel!!!!!!! Dostałąm : -Foldery z Choroszczy -Gostyń długopis i foldery -Grodzisk wielkopolski ołowek pocztówki foldery -Polanów mapa foldery -długopis ze świnoujścia i foldery pozdrawiam Was udanych łowów!!! ;-) Powiem Wam szczerze dziewczynki,że CI co piszą o makulaturce,że my wywalamy skąd mogą wiedzieć? Można się zaznajomić z miastem i naprawdę je odwiedzić będąc zachęconym folderami. ,albo dać rodzince.Mi pare miast wpadło w oko więc napewno je odwiedzę w przyszłości-więc nas nie osoądzajcie jak nie wiecie! pozdro dla normalnych dziewczyn stąd ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzieeeeeki kochana jestes :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie listek już był i przyniósł trzy paczuszki: - z um Kórnik - z um Andrychów - z um Choroszczy BARDZO SIĘ CIESZĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też ;-).Pozostałym czekającym na listusia życzę powodzenia!!! Na razie idę do koleżanki potem wpadnę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×