Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

do Misia-patysia :) to ja pytalam o katalogi :) jestes niesamowita. dziekuje ci bardzo bardzo :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukpiw
a gdzie to?? :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmhm
lukpiw a moze z kielc? :)) a konkursy dalej wam nie dzialaja , hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisze najkrócej jak mogę: Lepper-strasznym burakiem jest Tusk-straszna wada wymowy i wyglad też nie zabardzo Kaczyński-wyglada jakby świezo wydszedł z meliny i jest zacofany Religa-on juz ma co robic i robi to bardzo dobrze to są kandydaci o których sie najgłośniej mówi. Popieram Cimoszewicza ponieważ: ma głowę na karku był w końcu ministrem spraw zagranicznych -jest bardzo inteligentny -nie robi z siebie pajaca tzn.nikogo nie oczernia tak jak inni -ma wygląd bardzo poważnego człowieka co świadczy o jego powadze -chce za duzo powiedzieć i zrobić dlatego sie do niego dopadli szczególnie Giertych -bardzo ładnie sie wysławia co świadczy o jego wychowaniu I co Wy na to laski?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHAHAHHA
" ma wygląd bardzo poważnego człowieka co świadczy o jego powadze" BUHAHAHAHAAHA :D :D :D DOBRE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA LASKI :* MAM NADZIEJE , ŻE MNIE PAMIETACIE ( STARE FORUMOWICZKI) . TYLE TUTAJ NOWYCH OSÓB DOSZŁO. OD 12 SIERPNIA NIE SIEDZĘ JUŻ TUTAJ . W ZASADZIE PRZYSZŁAM SIĘ TU POŻEGNAĆ. JUŻ MNIE TU NIE BEDZIE. JAKOŚ INACZEJ SIĘ ZROBIŁO. tAKŻE ZTARE FORUMOWICZKI DLA WAS I BUZIACZKI DLA NOWYCH ;);) KI$$:*:* FOR ALL JUŻ MNIE TU NIE BĘDZIE ;);) POZDRO I TZRYMAJCIE TO FORUM JAKOŚ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja myslalam o Borowskim :) ale cimoszewicz moze byc. szoda mi go, szkoda ze ta Jarucka na niego napadla falszerka i szkoda ze Giertych ( tego wstretnego Giertycha to ja wogole nie moge na niego patrzec jak on usta sklada a co dopiero sluchac tego co on mowi). No i masz racje Cimoszewicz wypada najlepiej wsrod tych co sa w czolowce. Ale ile ja bym dala zeby ludzie glosowali na Borowskiego. Podoba mi sie ze nie wydaje tyle na kampanie wyborcza tylko oddal potrzebujacym, tylko ta jego Frontmenka to taka jakas nie wydarzona , mowi cichym glosem i jak do dzieci. gdyby mial kogos z ikra co by go zaprezentowal...a tak to..eeee... postawie krzyzyk przy Cimoszewiczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaniee
czy to forum wyborcze czy forum o probkach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z cornelią
to forum wymiany myśli i i opinii a więc można dyskutować o wszystkim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaniee
taaa, niemniej jednak to forum o probkach i gadzetach a nie o kandydatach na prezydenta. wiec moze trzymajmy sie pierwotnego przeznaczenia tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umer
czy ktos z was zna moze jakies pewne, sprawdzone stronki, na ktorych mozna zarobic np. punkty a potem je wymienic na jakies nagrody??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciepechejta
prizee ;) Aby się zapisać kliknij: http://www.prizee.com/?refer=ciepeche i po pierwsze zmienic jezyk strony na angielski na samej gorze potem nalezy wcisnac Register now. Następnie uzupełniamy: - Choose your User Name: twój nick - Choose your Password: hasło - Confirm your Password: powtórz hasło - Your E-mail address: twój adres e-mail - Your Country: wybierz Poland - If you've discovered Prizee through a player, indicate his/her User Name: ciepeche Codziennie na stronie domowej Prizee mamy do dyspozycji kilkanaście gier. Wygrywamy na początku 0,15 - 0,30 Euro dziennie, chyba że Fortuna Cię lubi - wtedy można wyciągnąć do kilkudziesięciu Euro! Przy tym nic nie tracimy i mamy prawdziwą przyjemność, bo gry są ciekawe, a Prizee bardzo dba o atrakcyjność portalu oraz o to, by dostarczyć dodatkowych możliwości zwiększania zarobku. Wygraną możemy otrzymać czekiem (10,15,20 Euro) lub wymienić na prezenty (od drobiazgów, sprzętu CD, DVD, MP3 po sprzęt AGD-RTV). I czeki, i prezenty bez problemu wysyłają do Polski. Możesz je zobaczyć w dziale Gifts (po lewej stronie). Pamiętajmy: Im dłużej gramy tym nasze wygrane są większe!!! POZDRO DLA WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umer
dzieki ciepechejta. do prizee zapisalam sie wlasnie dzis po poludniu i jak to sie mowi I WANT MORE! ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema dziewczyny :) Długo mnie nie było, ale wróciłam. Chciałam powiedzieć co i skąd dostałam. A żeby nie było, że chce się podlizać wyjaśniam, iż dostałam zaproszenie od jok3r za co dziękuję 😘, ale jednak jakoś przywiązałam się do tego forum: - koszulka, otwieracz, bluza, długopis - Redd's - smycz, widokówki, długopis - Wschowa - przypinka, widokówki, plan miasta - Kunów - przypinki, długopis, plan miasta, widokówki - Strzelce Opolskie - smycz, kubek, świeczka, widokówki - Drezdenko - długopis, smycz, filiżanka z podstawką, plan miasta - Warszawa - kaseta wideo oraz maskotka Lumpka - nagroda z Zetki - krawat, notes, długopisy, przypinka, bryloczek, przepiękny (srebrny) nożyk do listów, kalendarz, kubek, czapka, koszulka z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego To na tyle co dostałam przez ostatnbie dwa dni :) Pozdrówka dziewczyny, miłego dnia i pełnych skrzynek 🌼 zgłoszę jutro co dostałam (jeśli dostanę) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łamigłówka językowa
brEloczek, czy brYloczek? osobiście preferuję breloczki bnryloczki jakoś mi ni eleżą i nie pasują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukpiw jest z miejscowości
Sterkowiec - czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do prizze podobno jest tam jakieś koło fortuny to jet tambola ? jeśli tak jak w niej zagrć? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś dostałam: - ksiązkę \"domy w stylu\" z płytą CD- śliczne zdjęcia ;) www.domywstylu.pl - poradnik żywienia dziecka w formie takiego jakby notesu-segrgatorka + ramka na zdjęcie + próbki kaszek dla dzieci z NUTRICIA - kolorowankę dla dzieci, podkładkę pod myszkę, naklejkę na samochód z Heel - płyta o uprawie trawnika FLORALAND - pudełko na pigułki z Sheringa (czekałam chyba z 2 miesiące) Alee się dziś cieszę! :D Dopiero zaczynam łowy a tu taka niespodzianka :) Buziaki dla tych dziewzyn co zostały ❤️ 🌼❤️ 🌼❤️ 🌼❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) jak nastroje? mam nadzieje ze pysznie:) choc dla niektorych to znowu czas by pojsc znanym szlakiem do szkoly. Ehhee..ja mam jeszcze miesiac wakacji :) ale to strasznie rozleniwia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opopopo
jaki jest adres tej plyty o trawniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpisz sobie w google
FLORALAND to ci znajdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja miałam dopiero niespodzianke. Poszłas sobie na miasto i wygrałam zestaw kosmetyków z avonu no i jeszcze próbki dostałam. Ale to był fuks !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szłam sobie deptakiem i Avon jakas promocje robił wiec wypełniłam kupon i poszłam na zakupy nawet nie wiedzialam ze bedzie jakies losowanie. Wracajac akurat była 13 tym samym deptakiem usłyszelismy ze o pełnych godz bedzie losowanie ale nie zwracalismy uwagi bo autobus mielismy za 10 min i kogos tam wylosowali ale tego kkogos tam nie było wiec nagroda przechodzila na inna osobe. I juz bylismy z 30 metrów dalej jak mój chłopak usłyszał moje nazwisko i to był fuks bo nawet nie zwracalismy uwagi na to losowanie a mój chłopak mówi mi ejj wyczytali cie idz !!! no i takim sposobem wygralam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś skromniutko dwie przesyłki - UM Siewierz - folder, długopis - UM Mikołów - folder, mapa, długopis, 2 pocztówki a i tak jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×