Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość do kokosek
musisz zrobić panu borowskiemu dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupie pytania-glupia odpowiedz (nie moja zaznaczam) co masz zrobic-wejsc na ich strone,znalezc kontak i naisac maila do nich.tak trudno sie domyslic? p.s pisz do sztabów wyborczych-bedzie chyba najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupia odpowiedź to jest Twoja. A ja pytam bo zwyczajnie nie wiem i nigdy dotąd nie wpadłam na pomysł by wysępić od sztabów cokolwiek. A że pomysł wydał się zabawny, postanowiłam spróbować. Jestem wobec tego nowicjuszką i chyba nie jest to wielkie voux pas jesli zadam pytanie osobie która wie więcej na ten temat zwłaszcza z autopsji. Nie bądź taka zadufana jakbyś pozjadała wszystkie rozumy. Ty wiesz coś czego nie wiem ja i wierz że działa to w obie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej co sdpl promuje
ja cos o tm wiem bo dostałam 2 głupie ulotki TYLKO od nich nie warto pisać i jeszcze dwonią do domu !!!!!!!!odradzam! podawajcie laski adresiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cimoszewiczzrezygnowal
jak juz to faux pas kolezanko ;) Nie zebym sie czepial, ale warto wiedziec co sie pisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stella83
a ja 2 paczuszki dziś dostałam :) jedna z Iwostinua druga z Mona Lizy :) i cieszę się bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie żebym się czepiała - ale nie wiesz jak sie robi polskie znaki diakrytyczne, Panie kolego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam maila do Ziaji m.in. i odpowiedź była błyskawiczna. Pani napisała że oczywiście próbki wyśle. Także czekam z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokosek, ty jednak upierdliwa jesteś maila do ziaji napisałaś,a do sztabu wyborczego nie?napisałam ci co zrobić, to nazwałaś mnie zadufaną w sobie..ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu twierdzisz żem upierdliwa?? Przecież nic juz Ci nie pisałam. Napisałam tylko że zaczęłam robić to co Wy i są pierwse efekty na razie w postaci maili. I tyle. A sztab sobie daruję. Wolę kosmetyki tudzież próbki innych produktów jak kawy czy herbaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym xyz powiedziałaś że zadaję głupie pytania. Niemożliwe zebym Cię nimi tak uraziła że zasłużyłam na taki komentarz. Więc napisałam co widzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto mi wreszcie odpowie
co piszecie zo ziaji ze wam odpisuja mi wogule:( apislam juz 3 razy podajecie od razu adres???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ziaja też nie odpowiedziała tylko wysłała od razu próbki. Sory ale nie pamiętam adresu do nich... Prosze odpowiedzcie na moje pytanie zamieszczone wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfield
dzialaja wam konkursy??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto mi wreszcie odpowie
jak wchodzicie w KONTAKT na strnine ZIAJA to piszecie od zrazu tam swoj adres???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryska czy jak Ci tam jest jestes beszczelna tyle Ci powiem ... to ja sie napracuje poszkam stronek z firmami gdzie daja gadzety albo miast i pisze do tych miast a Ty nie potrafisz wpisac sobie w google np. Poznań ?? no bez przesady :/ tez cos zrob a nie czekasz az Ci maile albo strone pod nos podsuna :/ a co moze jeszcze tresc tez mam za Ciebie wymyslic i moze jeszcze wyslac?? sory ale ja caly czas korzytam z googli i jakos nic mi sie jeszcze nie stalo ze sie choc troszke postaralam :/ Dzisiaj dostałam obrazek od autora ksiazek Młodzezowych :) ale nie pamietam strony bylo klka stron wczesniej podane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ariska
moze ty mi odpowiesz jezeli pisalas do Ziaji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDD prizee
HEJA! Dzisiaj dostałam kolejną nagrodę z Prizee - małe radyko - tera chodze i słucham muzy Heh A to małe ino dla tych którą chcą się wciągnąć w nasze gierki: Za jedną grę zarabiasz minimum 0.01 euro, a jak uśmiechnie się do Ciebie szczęści to zarobisz znacznie więcej, tak że na dzień wychodzisz min. 0,2 euro. Zapis jest bezpłatny. Aby się zapisać kliknij: http://www.prizee.com/?refer=ciepeche i po pierwsze zmienic jezyk strony na angielski na samej gorze potem nalezy wcisnac Register now. Następnie uzupełniamy: - Choose your User Name: twój nick - Choose your Password: hasło - Confirm your Password: powtórz hasło - Your E-mail address: twój adres e-mail - Your Country: wybierz Poland - If you've discovered Prizee through a player, indicate his/her User Name: ciepeche Codziennie na stronie domowej Prizee mamy do dyspozycji kilkanaście gier. Wygrywamy na początku 0,15 - 0,30 Euro dziennie, chyba że Fortuna Cię lubi - wtedy można wyciągnąć do kilkudziesięciu Euro! Przy tym nic nie tracimy i mamy prawdziwą przyjemność, bo gry są ciekawe, a Prizee bardzo dba o atrakcyjność portalu oraz o to, by dostarczyć dodatkowych możliwości zwiększania zarobku. Wygraną możemy otrzymać czekiem (10,15,20 Euro) lub wymienić na prezenty (od drobiazgów, sprzętu CD, DVD, MP3 po sprzęt AGD-RTV). I czeki, i prezenty bez problemu wysyłają do Polski. Możesz je zobaczyć w dziale Gifts (po lewej stronie). Pamiętajmy: Im dłużej gramy tym nasze wygrane są większe!!! POZDRO DLA WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRIZEE-bleeeeeeeee
Jeszcze trochę i zacznie nam sie odbijać tym prizee.A to radyjko to chyba trochę wcześniej dostałaś a ,nie dzisiaj bo już takiego posta wkleiłaś z inną datą. A żeby coś przysłali to jeszcze Cię muszą wylosować! Ty to szczęściara jesteś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIEPIECHE
CIEPIECHE DAJ SE SPOKÓJ JUŻ Z TYM PRIZEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do prizze ja tam nie widze kilkunastu gier czy są tylko te co na stronie głównej czy jeszcze jakieś ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kogoś tam co się pytał o sdpl w wyszukiwarce wpisuję sdpl i wchodzę na stronę, klikam na kontakt i wysyłam prośbę o gadźety. przysyłaają (przynajmniej mi w ciagu 24 h) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam sprostować że sdpl do mnie nie dzwoniło i ża dostałam dużo gadżetów może dlatego że napisałam kulturalnego maila a nie sępiłam??!! (to się tyczy do tej postaci co mówiła że sdpl jej do domu dzwoniło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mam mały problem!! ja bardzo chętnie zbieram jakieś naklejki ale ni za HU**steczkę :P nie mogę znależć (żeby nie było że jestem tepa to wpisuję w gogle \"darmowe naklejki, naklejki, free freebies, free stickers) i dupa blada bo nic nie mogę znależć zupełnie darmowego. więc jezeli któraś by była tak miła i wspomogła uposledzoną Marzenkę :P to bym była wdzięczna. z góry dzięki i przepraszam za ewentualne kłopoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ---> maarzenkatb :D Naklejki... Castrol przysyła cztery chyba... Jedną taaaką ogromną :D Średnią, PL: na samochód, i malutką :D www.castrol.pl to pewniak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×