Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość gratiska
sprobuj teraz selgama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ________________________
Haha no nie jakby ktos mnie cofnal w czasie.Sytuacja sie powtarza najpierw wszystkie chcialy do jok3r,a teraz na kolejne prywatne forum.No przeciez padne zaraz.Jaka panika wybuchnie,bo stare poszly teraz ida kolejne i za chwile nie zostanie nikt kto bedzie szukal adresow dla sepiatek:) No szczekaczki gdzie teraz jestescie,czyzby zabraklo wam jadu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratiska
xyz a ty przypadkiem niee jestes na forum jok3r????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie zrobiło się to beznadziejne... czy Wy juz o niczym innym nie myślicie tylko o próbkach i darmowych gadżetach - tak od rana do nocy??? Przeciez to chore - już najwyraźniej zatraciłyście sens otrzymywania próbek kosmetyków - zyjecie tylko tym?? Naprawdę współczuję i składam kondolencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratiska
selgama wysylam ci zaproszenie jeszcze raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to mi to jest obojętne.... wcale nie musi to być prywatne forum ale kafeteria nie należy chyba do najlepszych bo każdy sobie może tutaj robić co chce... ja i tak przeglądam kilka stron o podobnych tematach...i wszędzie pisze swoje nowe linki. I tutaj też mam zamiar dalej pisać (i tak podaje linki dopiero po tym jak sama coś dostanę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta pewnie
niech kazdy załozy swoje prywtne forum ! hahaha i tak pelno ludz tu zostaie bo co chwile ktos nowy przychodzi wiec to nie ma szansy pasc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ile juz
masz osob na ty forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratiska
przypominajka skoro i tak tu bedziesz linki wpisywac, to po co chcesz na nasze forum wchodzic??? zalozylam forum po to by z tych linkow mogl ktos skozystac, a jak ty podasz i u nas i tu to nasze forum mija sie z celem bo i tak nikt nic nie dostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba tez tu zostane z nowymi osobami wszystkie tamte dziewczymy co tu byly juz dawno i znimi gadalam maja nowe forum jok3r tylko ja tu zostalam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratiska
selgama i jak mozesz juz wejsc????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się twoich linków nie będę kopiować... a nie mów mi też że sama tu nie będziesz zaglądała i nie będziesz korzystała z pracy innych bo w to nie uwierzę... to zależy od ciebie czy mnie zapiszesz czy nie - prosić się nie mam zamiaru bo mam swój rozum... sama zdecyduj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stella83
dziewczyny -dajcie spokój....ostatnia strona to tyko beznadziejne dyskusje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratiska
szczeze ci powiem ze nie kozystam z tych linkow, gdyz po 1 zuca sie na nie za duzo ludzi by cos komus przyslali, po 2 wiekszosc jest zagranicznych z ktorych wogole nic do polski nie sla, wiec wole nie marnowac czasu tylko przeznaczyc go na szukanie adresikow firm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety nie :/ nadal to jest ze musisz mnie wpisac na liste uzytkownikow :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻENUJĄCE
cytat: "zalozylam forum po to by z tych linkow mogl ktos skozystac" troche bez sensu, nie uwazacie?? poza tym gratiska PRZESTAN MĄCIĆ I SPADAJ NA TO SWOJE PRYWATNE FORUM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do selgama
założyłas już konto? jak tak to wejdż w swoją skrzynkę pocztową (tą zwykła nie z gazety) powinnaś dostać wiadomośc od gazety, kliknij na link. pózniej wejdż w swoją pocztę na ghazecie i odbierz wiadomość od gratiski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamiast ...
marnowac czas na glupie klutnie przez olejna idiotke wymieniajmy sie kolejnymi adresmi :) kto co dzisiaj dostal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ________________________
Ciekawe co by sie stalo gdyby teraz wpadla tu jok3r:) na ktora by sie rzucily szczekaczki na nia czy na gratiske:) Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gratiski
to po jaka cholere tutaj przesiadujesz, skoro szukasz adresow sama?? co, skonczyly sie pomysly??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie....i też sama szukam adresów pisałam tylko do niektórych firm podawanych na tym forum za czasu starych forumowiczek i na kilka poradników zdrowotnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha
przecież to forum jest publiczne więc może sobie tu siedzieć kto chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratiska
idiotki to raczej te co sie na mnie zucaja choc ich to nie dotyczy ;););) ale 13latki tego nie zrozumieja ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratiska
przpominajka zobacz czy mozesz wejsc na forum ok???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×