Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość elzbietka51
czesc dzisiaj LISTKOWA hi przyniosla pelno paczuszek -ROYAL pokarmik dla pieska i kotka -MINCER okolo 10 Probek kremow - BIELENDA tez pelno probek -DOM DLA CIEBIE katalog domow ale bez cd a slyszalam ze cd bylo dolaczone do katalogu pieronska poczta buuuu - Bon Prox katalog -dostalam tez informator z wyzszej uczelni w Poznaniu :]] - i katalog biura podrozy z dodatkiem dla PANOW i PAN (wesele:P) w wczoraj dostalam dwa katalogi (przez pomylke chyba) z firmy meblowej REd WHITE BLACK chyba sie pomylili no wiec czekalam tydien i dostalam juz cos:)) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzbietka51
poiedzcie jak w to sie gra i co ja mam tam zrobic zeby grac juz sie zalogowalam ale niewiem co dalej gralam tylko w jakies klocki i mam na koncie 0.01 E hi i co dalej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzbietka51
chodzi mi o prizee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WEJDŹ NA PRIZEE pl a tam masz wszystko.... u mnie pustka... bo dopiero oststnio na nowo rozpoczłam pisanie maili... bo do tych znanych firm to już dawno ich za spamowałam...:P:P:P i teraz tylko zostało pisanie do jkis mniej znanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paoooooooooooooola
nie moge wejsc na www.darmoweee.fora.pl dlaczego? moj nick paola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej znacie może jakieś strony z próbkami dla niemowlat??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY JEDNA PROZBA NAPISZCIE I WYTLUMACZCIE MI PROSZE JAK SIE LOGOWAC I JAK POZYSKIWAC NOWE GRATISY ZA FREE OD FIRM.... BARDZO BEDE WDZIECZNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enna
Znacie jakies bezpłatne radyjka albo tp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyy
moze wieze od razu bys chciala? no co z tym darmoweee '/?????????/ nie moge sie zalogowac jak zawsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fleja
NIE WCHODŹCIE NA TEN ADRES POWYŻEJ! TO WIRUS!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaaaariola
Fleja a skąd wiesz ze to wirus??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaaaariola
With 3 ja pisała do nutricii 3 razy...i za pierwszym razem wysłali probki kaszki i mleka , za drugim i za trzecim tem mi wysłali probki kaszek i mleka a poza tym jeszcze zarąbisty, duuuży poradnik o żywieniu niemowląt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaaaariola
a tak w ogole to juz dostałam tyle probek roznych kosmetykow....mowie wam!!! Jestem w szoku!!! Z ziaji, z Dax, Z Yves Rocher, Dermika, Dove, Biomaris i wiele wiele innych...mam juz ponad 100 probeczek..a ostatnio to ostałam nawet z Genewy probki pilniczkow do paznokci i poradnik o pielęgnacji paznokci. Czasami to sie w skrzynce nie miesci jak mi tego lisonosz napakuje!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaaaariola
A i tak przy okazji, jak sie tu tyle Was przewija...to nie chcial by ktos moze kupic dvd Panasonica, używane, ale stan bdb...w pełni sprawne!!! Wystawiam na allegro, wiec jak ktos jest zainteresowany to niech pisze...podam link z przedmiotem...no...:D to juz chyba tyle na dzisiaj...:D:D Pozdrowinka dla wszystkich!!! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość probek pełno
A ja moge wam sprzedac probki kosmetykow!!! Mam gdzies około setki...ale nie wiem dokladnie, musialabym policzyc...jak by kto chcial...to moge wystawic na allegro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co każdy z tego topicu marzy o tym by kupic od ciebie próbki, które można zdobyc za darmo... I ciekawa jestem czy wiesz, że to jest nielegalne... przeczytaj co pisze z tyłu tych próbek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mavala
www.mawala.com to pilniczki i książeczka o pielęgnacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mavala
www.mavala.com Pomyliłam się powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FANFANKA
FANFANKA Część dziewczyny, ale z Was maniaczki kosmetyczne super... a ja zbieram różne gadżeciki firmowe ( długopisy, kubki, notesy, naklejki itp.) bo potem je dzieciakom rozdaję i mają radochę maluchy a mnie to cieszy. Więc jeśli macie namiary na takowe firmy co się promują w ten sposób ( wysyłając gadżety) to bardzo bym prosiła. Pozdrawiam i życze powodzenia w zbieractwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hipp@hipp.pl-herbatki hipp,może jakieś gadżety nie wiem dopiero sama bedę pisać do nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostalam dzisiaj z Francji: plyte cd dla dzieci o myciu zębow, plyte z genealogii, francuskie zeszyty o NATO z dwoma plytami (informacje, prezentacja plus gra) i ... magazyn erotyczny ze stringami gratis :) niestety nie pamietam adresow. jak znajde to dam znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie otworzyłam skrzynkę - a tam - próbki od Yves Rocher 1 kremik dla cery dojrzałej 1 fluid dla suchej skóry 2 x próbki perfum jestem ukontentowana - hahahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dona1988
Słuchajcie jakie są najlepsze polskie firmy które wysyłają te darmowe próbki kosmetyków?Jeśli ktoś zna adresy proszę o podanie :) A i jeszcze jedno czy piszecie o tych próbkach do firm na meila który jest zawsze podany w dziale kontakt?:) Wypełniłam formularz na ZAJI ale nie wiem czy przyślą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamistrzzz
Podajcie coś z gadżecikami :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicusia=D
dax wysyła 12 próbek :D byłam zaskoczona, a wierzcie mi ze Ziaja tez na pewno wysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×