Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość mala_zlosnica
a ja lubie Daryllę! buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marietta88
mam wrażenie że darylla to ta sama co cruella i mala_zlosnica, a Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę,trochę mnie było a jakie cuda się tutaj dziją :) DaRyLLLLa dziwi mnie Twoje zachowanie niezmiernie,przychodzisz na forum o próbkach,potępiasz to a mimo to cały czas tutaj zaglądasz.Skoro stać Cię na kosmetyki Chanel czy też Diora odpuść sobie forum z próbkami,to się po prostu mija z celem i jest wbrew logice.Co do Twojego stwierdzenia o kobietach,które urodziły dzieci-będąc takim światowcem jak Ty pewnie masz jakieś pojecie kim jest chociażby Gwen Stefani,Victoria Beckham, czy uważasz,ze te kobiety wyglądają gorzej?Nie twierdzę,że są one moimi autorytetami,ale pokazują,że mimo ciąży mozna nadal świetnie wyglądać.Co do Twojego wstrętu do dzieci...Fachowo to się nazywa deprywacja macierzyńska, czyli brak jakiegokolwiek instynktu macierzyńskiego w wyniku ciężkich przeżyć w wieku niemowlęcym i wczesnodziecięcym tj. brak kontaktu i więzi z matką.Badania te przeprowadził Harlow w latach 60.Zapraszam do zapoznania się z literaturą,naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwoli wyjaśnienia,wypowiedź cruelli_demon jest mocno ironiczna i nie posądzałabym ją o jakiekolwiek związki z DaryLllą ;) nie mówiąc już o kochanej złośnicy,która jest na forum od kilku miesięcy i z którą ratowałyśmy wątek przed zapomnieniem :) wracając jednak do tematu tegoż wątku: dziś przesyłka z Dermiki i katalog z Quelle. No i z okazji tego amerykańskiego święta: Stosunkowo udanych Walentynek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulajdus
wiesz co darylllla...dzieci w ubogich krajach nie maja co jesc a ty sobie kupujesz kosmetyki za 300 zl. oczywiscie nie bronie ci tego ale moze pomysl czasami troszke o innych...:/ Ok. skonczylam juz przemowienie a teraz napisze co dzisiaj dostalam: -od dermiki 2 probki i 2 ksiazeczki z poradami -od zakladow wodociagowych z lodzi 2 suuuuper notesiki (1 samoprzylepny), plyta jakas, 2 dlugopisy, cztery jakies ulotki o tych wodociagach, ksiazka 96 stronicowa ;) pt. ,,z dziejow kanalizacji i wodociagow lodzkich" i o jakosci i jakis rurach mini ksiazeczka STRASZNIE SIE UCIESZYLAM Z TEJ PRZESYLKI Z WODOCIAGOW ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty gupia szmato Darylla - zrób sobie w końcu swój profil - zajebana niby bogaczko - po co siedzisz na takim w ogóle forum jak tu same \"biedniejsze\" od Ciebie ? PO CO ? ZROBIENIE PROFILU ZAJMUJE 1 MINUTE A EFEKT - DOSKONAŁY WIDAĆ ADRES \"IP\" WIĘC JAK ZALOŻYSZ 2 KONTA BĘDZIE WIDAĆ ŻE TO TY DEBILKO !!!!!! jak możesz mieć 8 nicków ?? to straszne ale Twoje wypowiedzi są tak żenujące i widać że masz góra 16 lat ...wiesz jak to się nazywa ? BUNT MŁODZIEŃCZY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów pisze chociaz obiecałam ze nie bede się wtrącać. Droga darrylo czy jak to tam to ze na wstępie podajesz kwote twoich zarobków świadczy o tobie. I nie jest bynajmniej rzecza godna pochwały;) (jestem ciekawa czy to zrozumie??) Szkoda ze nie mozna kupic mózgu byłabyś idealna kandydatką. Oprócz pieniedzy nie masz sie czym pochwalić. A pieniadze rzecz wzgledna raz sa a raz ich nie ma i napewno kasa nie zdobedziesz szacunku innych, przyjaciół,czy chłopaka.Zostaniesz sama ze swoimi 5 tysiacami. Będziesz sie obrzerała batonikami i zostaniesz brzydka grubaską . ps. Same perfumy ,,czanel\" nie wystarcza, trzeba się myc a nie perfumować. ps2.Miałam razcje mala- złosnico zyczac Ci cierpliwości;) ps3 Sorrki za błedy ps. 4 Pozdrowienia wszystkim walczacym z pasozytem zwanym darylą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie forumowiczki, te bardziej i mniej zakochane:) dzisiaj dostałam coś wyjątkowego, a takie rzeczy lubię najbardziej, mianowicie przesyłka z Francji...z perfumerii Fragonard www.fragonard.com-strona po francusku napisałam do nich kiedyś maila (niestety dość dawno) i dzisiaj dostałam śliczną próbkę perfum EMILIE oraz książeczkę o perfumerii, według książeczki EMILIE to zapach, którego używa Catrine Denevu; może wy też spróbujecie, mimo długiego oczekiwania myślę,że warto, aha, maila wysłałam w języku angielskim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DaRyLLLLa
ty totinka fragonard to brzmi jak jedzenie dla psów, no ale ty sie po prostu nie znasz!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DaRyLLLLa
do agi: pamiętaj jesteś tyle warta ile masz na koncie, nie mniej ni więcej i to nie jest tylko moje zdanie, bo koleżanka z biura obok myśli tak samo, zaraz zreszta wejdzie na forum i sama wam to powie, a ona jest prezesem naszej firmy i się zna, wię uważajcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DaRyLLLLa
a poza tym beze mnie to forum dawno by umarło i już, wiec nie denerwujcie sie na mnie tylko doceńcie mój cenny wkład w wychowanie waszej gromady!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saszka_79
nie odwiedzam często tego forum i miałam nic nie pisać, ALE NIE MOGĘ, ta baba działa mi na nerwy, naprawdę. Nie wiem czy to pisze jedna osoba czy też wiele podszywa się pod Darylle, chyba wolałabym to drugie, bo w przeciwnym wypadku, kobiet: MASZ ZJ....Y UMYSŁ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulajdus
dajcie spokój!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marietta88
czy któś już pisał do Henkela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marietta88
czy z tego fragonarda płaciłaś coś za przesyłkę i czy prosiłaś o coś konkretnego? :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nic nie płaciłam i też nic konkretnego nie zamawiałm, przysłali to co sami uznali za słuszne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grack TROSZKE WPIENIONY
PRZESTANCIE SIę KLUCIC JAK MALE DZIECI !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marietta88
ale ja nie znam angielskiego czy mogła byś mi coś podpowiedzieć, wysłałabym ci na maila mój adres email, może przesłałbyś mi kopię swojego maila do fragonard?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę nic nie napiszesz sama? nie wiem czy mam gdzieś tgo maila, a poza tym nie powinnaś wysyłać takiego samego jak ja, ale dobrze przyślij maila, zobaczę co da się zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DaRyLLLLa
ależ grac, złotko, my tylko dyskutujemy, a to nie jest zabronione czyż nie mam racji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marietta88
dzięki totinka! ale przysłałaś mi maila całego poangielski, a ja już pisałam że nie znam angielskiego, prawda? jak mogę wysłać coś do firmy kiedy nie wiem co tam napisałam, prawda? więc prześlij mi tłumaczenie tego inaczej tego nie wyślę!!! z góry dzix:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś_walentynki
ja cie, ale bezczel!!! całuję wszystki kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marietto, nie chcę być nie miła, ale to lekka przesada, nie uważasz? prześlę Ci tłumaczenie, ale nie będę spełniać tego typu próśb;) mam małego dzidziusia i wiele innych spraw na głowie:) proszę o wyrozumiałość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DaRyLLLLa
a ta znowu z tym swoim bachorem wyskoczyła! dziewucho idz na forum dla matek polek !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marietta88
sorry totina! ale wiesz jak obiecujesz komuś pomóc to pomagaj, a nie narzekaż, a jak nie to nie obiecuj,prawda, dla mnie sprawa jest prosta, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektórzy to prezentują
niektórzy to prezentują b. niski poziom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DaRyLLLLa
czy ktoś z tego forum wie co to jest heute coteur?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierdol sie wszyscy cie mają dość !!!!!!!!!!!!ty gupia szmato Darylla - zrób sobie w końcu swój profil - zaj**ana niby bogaczko - po co siedzisz na takim w ogóle forum jak tu same \"biedniejsze\" od Ciebie ? PO CO ? ZROBIENIE PROFILU ZAJMUJE 1 MINUTE A EFEKT - DOSKONAŁY WIDAĆ ADRES \"IP\" WIĘC JAK ZALOŻYSZ 2 KONTA BĘDZIE WIDAĆ ŻE TO TY DEBILKO !!!!!! jak możesz mieć 8 nicków ?? to straszne ale Twoje wypowiedzi są tak żenujące i widać że masz góra 16 lat ...wiesz jak to się nazywa ? BUNT MŁODZIEŃCZY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×