Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość touch mee
ale to już był!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saszka_79
dziwne, ja tego nigdy jeszcze nie widziałm, touch dzięki, już sie zarejestrowałam!:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość touch meeee
ja tez nie dawno odkryłam ta strone i jak juz po paru dniach dostałam pełno listów to wiedziałam że mogę ją dalej polecać...Wszystko tam jest fajnie poukładane że bardzo łątwo się zamawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
touch mi powiedz ale kiedy mozna zajzec na ta stronke:/ dodalam kilka linkow od siebie -bo to warunek, ktory tzreba spelnic i czy mam zcekac teraz na jakies zaakceptowanie/pozwolenie, by moc koszytsac i moc ogldac darmowe str o gadzetach, probkach itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toucz meeee a ty jak linka wklejalas dodawalas jakies tam zdjecie o stronce? czy tylko stronke opis i firme, bo ja juz zluppialam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak sie dowiem,ze mam juz uprawnienia:/ i to troche nie sprawiedliwe, bo mozna dodawac i dodawac extra tronki i byc odrzucanym :( w taki sposob rodzi sie skarbnica a ty se mozesz czekac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda37
mam pytanie: czy jak zamówi się jakieś darmowe próbki to trzeba płacić np. za koszt przesyłki? i jeśli tak to ile. a tak w ogóle to fajne forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi222
Słyszałam ze mozna dostac te zele z nivea jesli sie nie jest ambasadorka ze pare dziewczyn dostało taka inforamcje od Nivei wiec jesli by ktos chciał jeszcze to piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda jak sama nazwa wskazuje darmowe probki..tzn ze sa za free:P ale sa tez i platne jakbys bardzo chciala;) super ze forum ci sie podoba , zapraszam do współpracy w imiu probkomaniaczek z tego forum 🌼 ja poprosze zaproszenie do nivea z checia przetestuje co to jest... ...a co do amciu...to buuu...nie lada wyzwanie:P.... nie wiem ile jeszce tam stronek posle nim sie dostane:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DaRyLLLLa
wylizcie mi jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi222
Jeśli ktoraś z Was che to zaproszenie to niech poda@ to wysle nie wiem czy to prawda z tymi zelami tak słyszałam moze akurat warto sprobować nic sie nei starci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daremmna widzę jak zawsze blyskotliwa :) Ile nad tym myślalaś lub myślaleś?? Bo z twojej przecudnej wypowiedzi wynika że coś Ci merda między nogami...hmm może w tym tkwi twój problem? Moze jednak Miriam lub Daryl?? I z innej beczki, dziewuszki mozecie mi podac jakis link do stronki na ktorej dostane cos dla dziecka?? Moj syn (ma 3,5 roku) domaga sie paczki od listonosza :P, a ja niestety mam teraz sesje i nie bardzo mam czas siasc i poszukac :( Mam nadzieje ze to nie problem i z góry dziekuje :) Buziolki i milego weekendu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys napisalam do wedla , ze mam chrzesniaka, ktory ma niedlugo urodzinki i dostalam od nich 7 batonikow wedla:) no ale juz adresiku nie pamietam, mysle ,ze w google mozna by znalesc,-ale oczywiscic czas;) wiem ze pisalam na e-maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisaqeczka
Blondi222 to podaje mój adres email karolina.pis@gazeta.pl jeżeli to nie problem to mi to wyślij... A tak a propo jestem w tym temacie nowa..więc prosze o wyrozumialość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie waxzne
na tego grzegorza to dziewczyny uwarzajcie bo on kopiuje wszystko!!!! Ja wchodze na rozne fora i ptarzec o gadzety i próbki i ten na innymm forum z nim walczymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co cie to obchodzi jak ci sie nie podoba moje forum to spadaj na drzewo. Kopiuje linki ale nie wszystkie. A tak w ogóle to te linki są zaebrane wszytki w jedną kupę a nie co 100 stron jakiś link i same gadanie. Bardzo przepraszam jak się nie podoba to skargi do pana Boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzegorz wiekszosc to kopiujesz taka prawda, a prawa autorskie mozna dowodzic sadownie:P i w ogole lepiej uwazaj, bo jestes w mniejszosci chloptasiu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma czegoś takiego
jak prawo autorskie do linków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegrz125
ok mała złośnico jak tak twierdzisz to spoko !!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja pisalam,ze prawa autorskie do linkow??? nie wydaje mi sie, ja mam na mysli prawa autorskie do tego pod czym kazdy sie podpisuje gluptasku...... a linki nie sa nasza wlasnoscia , jednakze osoba kopiująca je bez zgody na pewnio łamie prawo ;) ale nie bede sie wglebiac ii wyjasniac z samego rana w to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie łamie prawa
bo to nie "twoje" linki....to nie jest twoja twórczość...ani twój wyrób...zgromadziłaś je, to fakt i to ze je skopiował to niezbyt ok z jego strony- ale prawa nie łamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posluchaj, prawo autorskie nie odnosi sie iwylacznie do wymyslu i do tworczosci, jak twierdzisz ale do nielegalnego uzywania bez czyjejs zgody tego co ktos sam znalazl, nabyl, wyszukal, powiedzial nawet nie skopiowal, jest za to odpowiedzialny, prawnie wszczegolnosci, dlatego cytujac w ksaizce tworzymy przypis, i podajemy autora aby nie lamac jego autorskich praw, dlatego w telewizji nim ukaze sie wywiad potrzebna jest zgoda autorska, takie zwykle forum, tez zadzi sie swymi prawami wszczegolnosci autorskimi, jak sama klauzura wskazuje \"wszelkie kopiowanie, powielanie i przetwazanie bez zgody autorskiej zabronione\" tyle dla ciebie wyjasnien, jest niedziela to forum o probkach przypominam. wiec juz nie ciagne tego tematu, bo widze,ze kolejna zamolka sie robi jak z daryllla:/ do potem az ktos sie odezwie w sprawie , ktorej dotyczy te forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKaarolkaaa
Eiiiiij!!Moze zaczelibyscie pisac na temat bo to forum to od kilku stron po prostu smietnik.Ale robcie jak chcecie.Mala-zlosnica:Nie warto dyskutowac z nimi i tak nie zrozumieja:)A tak juz na temat to mam dla was link do darmowych pampersow(mozliwosc wybrania)http://www.pieluszki.pl/?probka=1 nie wiem czy juz byl podawany w kazdym razie ja nie zauwazylam:))Pzzdrofffki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..nie będziemy sie kłócić ;) ,,, ...JA tam osobiscie nie mam nic przeciwko kopiowaniu twemu, rzeczywiscie czasem fajnie jak pozbierasz te emailki do kupki:P ...a tak poza tym, witaj \"juz\" stały mężczyzno (czarny nick) w forum kobiet:) jedyny Nasz \"rodzynku\" ode mnie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kasiulka:) nie nie bylo jesdzce pieluszek:) juz wysylam, kolega sie ucieszy z kolejnego podarunku, bo ma malego szkraba:) a i ja mam radosc niesamowita:) ja cos od kilku dni nic nie moge znalesx, musze sie wziasc ostro do szukania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
info@hildegard-braukmann.de tutaj macie emaila do niemieckiej firmy produkujacej kosmetyki naturalne.Slyszalam ze przesylaja juz wyslalam prosbe(po angielsku) zobaczymy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×