Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

a mi nie wiem czemu nie przychodzi katalog...buuu moze dlatego że jestem niepełnoletnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a_laska ja jestem niepełnoletnia(mam 13lat) a mi katalog przyszedł.... 9.08.07:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, tak się zastanawiam, po co Wam te katalogi :) ja to jakoś nie wysyłam o nie maili i nie chce ich :D po co mi taka makulatura hehehe za 20 min do domku i dowiem się czy przyniósł coś Pan listoroznosz...a propos pisałam wam kiedyś jak to ugryzł go pies sąsiada...teraz ten pies nieżyje najprawdopodobniej ::(((( był taki kochany...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7890
dj basia ty masz 13 laT i juz siedzisz na kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propo katalogów, znacie jakies z wystrojem wnętrz, fajnymi mebelkami mlodziezowymi itp. bo szykuje mi sie calkowita zmiana pokoju i chcialabym cos orginalnego. Poki co szukam jakichs pomysłow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, zamow sobie katalog ikea, wchodzi wlasnie najnowszy na rok 2008. widzialam juz szwedzka wersje i jest duzo fajnych propozycje, wcale nie drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiedziałam że tu takie młode siedzą...;) dzisiaj nic...dostała moze któraś już próbki z alwaysa?? dostałam dzisiaj 2 angielskie wiadomości żeby zamówić próbki...;( niestety dla U.S only a takie fajne ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3dwhite 3dsrajt
a ja sie nie dziwie bo pewnie wiekszosc tych 13-tek bierze udzial w tym durnym konkursie 3dwhite i szukaja tutaj naiwniakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na stronie ikei pisze, ze dopiero jak do 9 wrzesnia nie dostane katalogu to moge sie upominac ;0 wic czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj dostalam z GE MONEY BANK taki gruby porządny notes na 2007 r. ciesze sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może nie wszyscy należą tu do 13 latek. ja jestem z tych wyjących trzydziestek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bałam się przyznać do 30 lat, bo myślałam że jestem za stara. No dobra u mnie od 2 dni susza w skrzynce, zobaczymy moze dzisiaj coś wpadnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis fajnego negatywa z samego rana dostalam: Witam Serdecznie. Mamy mnóstwo różnych kubków z nadrukami. Jeśli chciałaby Pani jakieś otrzymać to należy pokryć koszt wysyłki i każdy unikalny wzór kosztuje 5zł. szt. jak maja tyle tych kubków to mogli by mi jeden przysłać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie tylko katalog z bonprix (dziwne bo nie przypominam sobie żebym go zamawiała, jeszcze w 4 egzemplarzach ......) po zatym to poczte e-mail mam zawaloną...... samymi negatywami :( cyt. \"nie dysponujemy już darmowymi próbkami i gadżetami\"... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już tak się wszyscy chwalą wiekiem, to i ja powiem :) :) bo się nie wstydzę hehee żyję na świecie dokładnie 247 miesięcy i 26 dni :D wowwow ale dużo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja roniez nie jestem 'mlodzieniaszka' ;) Mam 26. wiosen na karku :) W poniedzialek tylko dwie przesylki: * WSZ/POU - teczka z broszurami info + dlugopis (nie dosc, ze dlugopis - to do tego zlamany... :/ * katalog BonPrix. Wczoraj kolejny katalog BonPrix (tylko), a przedwczoraj informatory dotyczace ochrony srodowiska oraz piekna, gruba ksiazka z mnostwem kolorowych zdjec - rowniez na ten temat :) ...ale, generalnie rzecz biorac, dni posuchy absolutnej nastaly...jesli o 'gifty' rzecz idzie... :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostaliśmy na maila z rezerwacjami wiadomosc typu-prosze o przeslanie gadzetow dla moich synow... ludzie podalam kiedys nasza strone internetowa ale nie po to, byscie wysylali takie maile! Podalam ja, bo moze ktos chce spedzic czas w gorach!! ******WYNAJMUJEMY POKOJE ----> TYLKO!!******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie wczoraj przesyłki z UM, ale dobrze sie im nie przygladalam, na pewno z Horodła a 2 pozostale nie pamietam i przyszedl tez pierscionek ze 2smart4you...cały czas czekam na brelok ze shreka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś gazetka o aromaterami i z um bardzo ładnie wydana mapa, 3 naklejki i ulotka szkoda, ze tak mało =(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
info@schaefer-boutique.pl pod ten adres mozecie pisac prosbe o ktatalog wystroju wnetrz :) a dzis u mnei katalok z bakisty i informator turystyczny z Ełku i Miedzuzdrojów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hjena no nie wszyscy maja 13 lat - ja mam 21 lat. A dzisiaj listonosz przyniosł mi 3 przesyłki a w nich teczka, długopis, płyta z muzyką - beznadziejna i notes. Czekam na poniedziałek i życze udanego weekendu.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×