Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość pomaranczowawiola
a myslisz ze ja ich w szpitalu nie dostałam??? a prosba o te materialy jest do tych pwenie z malych miejscowosci ktorzy nie dostali paczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis dostalam pare negatywow, troszku sie zdziwilam bo dzis niedziela =/ jutro zas do szkoly... zyc nie umierac a tak w ogole jest tu ktos, strasznie tu pusto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też czasami zaglądam na to forum. Jak znajdę w najbliższym czasie chwilkę to wpiszę ciekawe linki. Pozdrawiam! Powodzenia dla wszystkich, których jutro czeka szkoła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie mam dzisiaj niku
Przez przypadek dzisiaj wyskoczyła mi reklama http://www.sensitive.always.pl/ Zamów darmową próbkę podpaski - gdyby ktoś chciał ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak
marakesz, twoj spam z linkiem 3dwhite zostal zgloszony do organizatora konkursu jako zasmiecanie forum, a takze do redakcji kafeterii jako link do usuniecia!! TO JEST TEMAT O PROBKACH A NIE O TYM DURNYM KONKURSIE!!!!!!! dajcie juz spokoj z tym konkursem bo to jest nudne jak flaki z olejem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak
a swoja droga to komu poklikales skoro linki 3dwhite zostaly w wiekszosci wykasowane z tego topiku? zajmij sie lepiej nauka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak
alibabka222- zostalas zgloszona u organizatora konkusru jako spamiara z 3dwhite!!!!!! ten link to zwykle naciagactwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już po rozpoczęciu roku;) mam linka do próbek( niestety zagranicznych) tamponów Tampax http://www.beinggirl.co.uk/tampaxskirt/register.php wpiszcie przy mieście POLAND to może trafi do naszego pięknego, jednak tak zacofanego kraju:) później wysyłają linka na mejla który podałyście i trzeba potwierdzić rejestrację :] to by było na tyle;) życzę udanych łowów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powodzenia w nowym roku szkolnym:) FAMPIREK mnie poprawki we wrześniu czekają;( także nie wiem co gorsze zaczac nowy rok szkolny czy mordowac sie na poprawkach;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niusia 212 mnie poprawka czeka już w tą sobotę :( i najgorsze, bo nic nie umiem, a fizjologia strasznie nie chce mi wejść do głowy :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! No, w koncu cos: * UM Jawor - broszury, 3. podkladki pod kubek, 2. ozdobne spinacze z herbem miasta, mily list; * Browar Stiegl - dlugopis, otwieracz, przypinka, podkladka, kilka etykiet piwnych, broszura info; * wygrana z konkursu Shreka; tym razem pilka - jest naprawde ladna i konkretna, nie jakis tam kawalek gumy ;) Negatyw od Dannemann Polska :/ Pozdrawiam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ostatnio : -Shrek piłka x 2 -Breloczek Shrek-kot :P -Próbki z Ziołoleku tylko 4 :P:P czekam na inne ciekawe rzeczy bo sporo ostatnio wysyłałam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie juz tez po akademii szkolnej, a najgorsze jest to ze jutro mam najgorsze lekcje jakie sa mozliwe... super fiza, niemiol... :/:/:/ a i jeszcze nie wiedza cze beda nas dzielic na niemiecki i infe, tak jak to bylo w ubiegłych latach bo przepisowo musi byc w klasie min. 25 osób a nas zostało z 30 tylko 24 :P :/:/:/:/ aaa sorki, ze nie na temat ale musialam sie wyzalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lupa
U mnine dzisiaj 8 przesyłek z UM:D fajne widokówki, plany, itp..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksi , na pewno gorszej szkoły od mojej nie masz:P U nas jednolite stroje = granaty, brązy. Szkoda tylko , że powiedzieli to dopiero dzisiaj , bo tak sie składa, że takowych kolorów w swojej garderobie nie posiadam ;/ W dodatku 6 karteczek z pieczatkami szkoły dla każdego : 3 na usprawiedliwienia , 3 na zwolnienia. Jak zabraknie to rodzic ma przyjsć po nową. Tragedia, dyrekcja chyba myśli, że rodzice nie pracują:| A ja sie zawsze duzo zwalniałam... PRzepraszam, ze nie na temat. Ciesze sie , że to już ostatni rok w tym zafajdanym , głupim liceum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas sa kamizele 1-3-bordowe 4-6-jasno-niebieskie 1-3 gim(w tym ja 1 gim:D)-granatowe i zasady: nie mozna farbowac wlosow, kolczyki tylko przylegajace do ciala nie mozna sie malowac nie mozna nosic bransoletek nie mozna nosic pierscionkow no to chyba wszystko:P sorki,ze nie na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lupa
Pliz basia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Boże! Ale macie rygor..Ja bym chyba szkołe zmieniła :/ To jest przesada : już nie można pierścionków nosić, ani bransoletek? Dla mnie to jest naprawde, kastrowanie jakichkolwiek odczuć i własnego zdania:P Czy wszyscy muszą wyglądać tak samo? A co do makijażu to przecież każdy ma coś do ukrycia. Ja sie maluje delikatnie , żeby wyglądać jak człowiek, bo mam troche niedoskonałości. A przecież tusz do rzęs czy błyszczyk popawiaja troche naszą naturę i nie rozuemiem dlaczego mialabym z tego zrezygnować. Szkoła to znaczy ze mam chodzić jak 5 letnia dziewczynka? Szkoła to znaczy , że nie mogę chcieć się podobać. Niewyobrażalne:|:|:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelica220 zgadzam się z tobą...;P ja uwielbiam bransoletki i pierścionki:D a puder czy błyszczyk to mus;] u mnie narazie mundurków(na ok.2 tyg) brak:) mam fajnych dyrektorów więc będzie ok;) sorki że nie na temat...;p już nic nie piszę o szkole.... zaraz u mnie listonosz przyjdzie;P zobaczymy czy coś dostanę taka mała paczuszka byłaby pocieszeniem dla nas wszystkich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no 13 latka zdziwiona, ze nie mozna sie malowac!...ja tam uwazam, ze wszyscy powinni miec takie same mundurki, przynajmniej nie ma rewii mody w szkole, ale jak to wytłumaczyć dojrzewajacym dzieciakom??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki:) a czemu nie zrobisz się czarna,przecież tak fajnie piszesz i wogole;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×