Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

tak przy okazji : ile czekałyście na przesyłke z rufina? ja juz czekam dłuuugo , a żeby się podlizać to nawet napisałam maila po niemiecku;) i nic nie przychodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam:) Przepraszam, jeśli takie pytanie pojawiło się już na forum, ale tego jest naprawdę za dużo do czytania jak na mój czas:D No, więc...czy jak te próbki, katalogi etc. przychodzą do Was, to płacicie za przesyłkę, czy wszystko jest darmowe? Z góry dziękuję za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniy
u mnie pustki listonosz mnie ograbia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrinne zazwyczaj wszystko jest darmowe(także przesyłka) jednak trzeba czytać dokładnie(szczególnie zagraniczne ankiety) czasami pisze pod całym tekstem że przesyłak kosztuje np.3$ :P ale to rzadko:D zawsze możesz odmówić przyjęcia paczki, a wtedy poczta odeśle list do nadawcy;) u mnie pustki...;( zobaczymy co jutro dzionek przyniesie;] życzę wszystkim(uczniakom, studentom oraz pracującym) miłego wtorku i udanych zbiorów!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fampirek2, dziękuję ślicznie:) Jeszcze jedno pytanie. Czasami na tych stronkach z linku, trzeba po prostu maila wysłać. Tylko co w takim mailu napisać? Bo chyba im nie walnę prosto z mostu, czy mi próbkę mogą wysłać? A może jednak?:D Wiem, że moje pytania mogą być głupie, ale dopiero co podczepiam się do tematu i jestem kompletnie zielona:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;)jestem juz czarna;d chcialam prosic czy mozecie podac maile do rufina i farmony??bo na te na ktore ja pisze mi nie odpisuja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj tylko paczuszka z Hippa. 4 herbatki jabłkowe z melisą, broszurki,naklejka na samochód \"Z nami jedzie dziecko\" całkiem ,całkiem zawsze sie dla córy przyda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu są adresy dystrybutorów i producentów karmy dla zwierząt i akcesoriów.Ja pytałam o gadzety.Niewiem czy ktoś wysyła gadzety. > info@propac.pl > info@acana.com.pl > list@karma4p.pl > krzysztof.grabka@neostrada.pl > anramora@op.pl > biuro@anbi.pl > aqualife@op.pl > info@karmy.com.pl > biuro@belcando.com.pl > dorota.snadecka@bestfeed.com.pl > info@celtra.com.pl > biuro@delikan.pl > biuro@dianema.pl > biuro@duetfh.pl > biuro@ewenement.pl > info@myfriend.pl > centa@hot.pl > kontakt@kar-ma.com.pl > info@kares-karma.pl > wiko@karmaprof.pl > info@karus.com.pl > miram@miram.com.pl > olino@olino.com.pl > biuro@wicko.com.pl > hzpuma@op.pl > info@pupilfoods.pl > info@naturediet.pl > biuro@saba-pets.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj w skrzynce czekał na mnie brelok ze shreka, a konkretnie to mam Ciasteczka :) a dziś na mailu 1 pozytyw :) czekam czy naprawdę cos przyśla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kolejnym etapie nalewki babuni nic nie wygrałam :( ... ale za to w poprzednim wygrałam podkładki pod szklanki, bardzo solidne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Nikt nie odpowiedział na moje pytanie, więc musiałam sama sobie poradzić:) Powysyłałam kilka próśb o gadżety. Jeśli je otrzymam, wkleję linki do stron, które znalazłam( o ile się już na tym topiku nie pojawiły:D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suonko20
Patrzcie jaką odpowiedź dzisiaj dostałam :) Witam Prześlę Pani gadgety jeśli odpowie mi Pani na dwa pytania: 1. Czym zajmuje się firma Eldorado? 2. Gdzie znajduje się najbliższy oddział Eldorado od miejsca Pani zamieszkania? Pozdrawiam Michał Łozicki Marketing Eldorado Sp. z o.o. tel. 081 / 74-96-184 fax 081 / 74-63-288 kom. 502-004-454

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wychodzi na to ze teraz firmy beda sprawdzac czy wogole ma sie wogole jakies pojecie o ich dzialalnosci czy wysylamy prosby na chybil trafil ja wyslalam szereg zamowien na katalogi i probki i teraz czekam na biezaco otrzymuje katalog bon prix o raz ty i twoj dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suonko20 też dostałam takiego meila i odpowiedzialam na pytania i facet napisal ze wczoraj mi wyslal gadzety.A dzisiaj czekam na listonosza.Pozdro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do firmy Eldorado , to już tydzień czekam na obiecane gadzety i jak narazie cisza. Może dzisiaj coś się ruszy zobaczymy, listonosz po 14 chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
długo mnie nie było, to oczywiście z powodu powrotu do liceum. Tak nie na temat: U mnie w liceum nie trzeba chodzić w mundurkach. Osoby, które chcą zakupić zgłaszają się do dyrekcji, ale nie ma przymusu. Jeśli chodzi o make-up - owszem, ale bez przesady. Ozdoby ciała również mogą być z umiarem. Hm, co u mnie? 1. notes, ulotki - METABO 2. broszury (prosiłam o takie w dwóch językach, z powodu że miałam gościa cudzoziemca) 3. długopis (złamany) informator... nic, a nic specjalnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z Eldorado dostałam takiego samego maila i czekałam niecały tydzien, przesyłka wczoraj przyszła :) pisałam nawet co - długopis i taki nożyk budowlany dla taty :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisaj doistalam jakis katalog produktowz firmy chyba dr beta.a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z 3 UM same foldery - Kurnik, Legnica, Białystok oraz 10 próbek z Bielendy. To na tyle pozdrawiam do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrinne --> jak prosisz o próbki kosmetyków to najlepiej napisz jaki masz typ skóry(tłustą, normalną, suchą, wrażliwą itp.) i że chcesz wypróbować ich krem lub żel przeznaczony do Twojego typu skóry przed zakupem ich produktu. Podam przykład bo sie nudzę: Dzień Dobry Piszę ten list z prośbą o bezpłątne próbki Państwa produktów Yves Rocher przeznaczonych dla mojego typu skóry. Mam bardzo delikatną i wrażliwą skórę, która potrzebuje dużej dawki nawilżenia każdego dnia. Czytałam o Państwa produktach odpowiednich do mojej skóry- mianowicie o kosmetykach z serii Bio Specific Active Sensitive. Przed kupnem tych produktów chciałabym je jednak wypróbować. Dlatego proszę o darmowe próbki Państwa produktów Bio Specific Active Sensitive. Próbki proszę przesłać na adres: ..........(imię i nazwisko) ...........(adres) ...........(miejscowość i kod pocztowy) Z góry bardzo dziękuję, ..................(imię i nazwisko) UWAGA!!!Wszelkie prawa do kopiowania tej wiadomości są zabronione!!!!!!!!!! Zdradziłam Wam swój sposób pisania próśb...;) Katrinne możesz coś takiego pisać tylko przerób troszkę;] jeśli chodzi o gadżet to już nie będę podawać przykładu;) trzeba napisać że uwielbiasz np.kawę firmy do której piszesz i że chciałabyś mieć gadżet z ich firmy....przynajmniej ja tek piszę:) u mnie pustki.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ tu cicho jak dzieciaki poszły do szkoły :) u mnie dalej cisza , nic nie przychodzi powysyłałam troche po ambasadach, zobaczymy co z tego wyniknie. pozdrawiam Katjen25, Mardud, Lily creem, i całą resztę maniaczek ;) 🌼 😘 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz myslalam, ze nikt tu dzisiaj nie zajrzy....u mnie cisza i pustka w skrzynce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,a znacie jakies strony www,na ktorych mozna zamowic darmowe katalogi dotyczace przyborów kuchennych,a głównie-formy do pieczenia,zapiekania,itp.? Prosze,podajcie jakies strony,bardzo mi na tym zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,a znacie jakies strony www,na ktorych mozna zamowic darmowe katalogi dotyczace przyborów kuchennych,a głównie-formy do pieczenia,zapiekania,itp.? Prosze,podajcie jakies strony,bardzo mi na tym zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×