Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Ja również czekam na perfumy od GP. Poza tym na wygrane z rożnych konqrsów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgfd
A moglabys podac stronki z konkursami????????? Bo ja biore udzial w konkursach i tu ani nagrody :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dostałam 47 próbek Kolastyna/Miraculum oraz mini produkty Dior i bardzo się cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulajdus
a skad macie te perfumy z GP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anngela, a skąd te mini DIOR?: ) U mnie dziś autografy i zdjęcie CANON. Pozdrawiam; *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie macie autografy??:D u mnie dzisiaj tylko fajna smyczka:) z jakiegos domu towarowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy tu wszyscy dzisiaj się ucza ? taka CISZA !!!!!!!!!!!!!!!!!! u mnie wczoraj pustki w skrzynce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulajdus
u mnie dzisiaj makulatura od senatu rp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
THE COCA\\\'COLA COMPANY OFFICIAL PRIZE NOTIFICATION We are pleased to inform you of the result of the just concluded annual final draws held on the (30th SEP 2007) by Coca-Cola in conjunction with the British American Tobacco Worldwide Promotion, your email was among the 20 Lucky winners who won Ł1,000,000.00 each on the COCA\\\'COLA COMPANY PROMOTION However the results were released on the 1ST OCT 2007 and your email was attached to ticket number (7PWYZ2006) and ballot number (BT: 2052006/20). However, you will have to fill the form below and send it to the Promotion manager of THE COCA\\\'COLA COMPANY for verification and then you will be directed to the courier company where a cheque of Ł1,000,000.00 has already been deposited in your favor. Moze mi to ktos przetłumaczyc bede bardzo wdzieczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mam pytanie jest tu mzoe ktos kto mogł by mi pomoc z meilami po angielsku? była bym bardzo wdzieczna gdyby ktos sie znalazł:) dajcie znac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xD
do myszka... tam pisze: COCA'COLA* PRZEDSIĘBIORSTWO OFICJALNE ZAWIADOMIENIENAGRODY My jesteœmy zadowalani zawiadamiać wam wyniku po prostu (dopiero co) zawierany (skończony) roczny końcowy pociąga (przyciąga) trzymany na (30-e *SEP* 2007 ) przez Koka-kolę w spójniku z Brytyjski Amerykański (Amerykanin) Tytoń Ogólnoœwiatowy (w skali œwiatowej) Awans (podniesienie do stanowiska; awansowany), wasza poczta elektronowa była wœród 20 Szczęœliwych zwyciężców kto (który) wygrywał (zwyciężył) Ł1,000,000.00 każdy na *COCA'COLA* PRZEDSIĘBIORSTWO AWANS (PODNIESIENIE DO STANOWISKA; AWANSOWANY) Jednak wyniki były wypuszczane na 1 PADZIERNIKU ST 2007 i wasza poczta elektronowa była przyłączana do biletu liczby (iloœć) (*7PWYZ2006*) i liczba (iloœć) kartki do głosowania (*BT*: 2052006 /20 ).Jednak, wy będziecie musieliœcie zapełniać kształt (formularz) poniżej i posyłają temu do Awansowanego zarządzającego *COCA'COLA* PRZEDSIĘBIORSTWO dla sprawdzenia i potem wy będziecie skierowani do kuriera przedsiębiorstwa gdzie czek Ł1,000,000.00 już był odkładany w waszym pożytku (aprobata). wiem że nie za wyraznie ale trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać, że sama tego nie tłumaczyłaś tylko jakiś zacofany słownik :) :) :) ja dziś wysłałam sporo maili do Polski i nie tylko, jak coś przyjdzie-na pewno dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli o co chodzi z tym czekiem ja go wygrałam czy nie :P bo nie bardzo rozumiem takie to zamieszane:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka nie wysyłaj im lepiej żadnych danych, nie odpisuj po prostu. Ja dostaje kilkadziesiąt takich maili dziennie i wkazdym znich NIBY coś wygrałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny jestesmy z wami od jakiegos czasu i szukamy roznych rzeczy :) mamy propozycje dla stalych bo myslimy ze nikt nie probowal pisac do tych firm :) my wysylamy do roznych instytucji ale damy linki dopiero kiedy bd sprawdzonee :)) a wiec mamy propozycje poniewaz nie mozemy znalezc kontaktu do tych marek :) westy caro mewy red white jan III sobieski viceroy ld l&m cristale to sa marki papierosow jezeli ktos znajdzie katakt to prosze niech poda na forum :)) zyczymy milego wieczoru :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×